دانلود کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی

کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی زندگینامه الهام بخش و جذاب دیوید گاگینز، یکی از سرسخت‌ترین ورزشکاران جهان و چهره برجسته نیروی مسلح آمریکا است که پس از انتشار توانست در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و آمازون قرار بگیرد.

درباره کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی:

دیوید گاگینز یکی از بهترین ورزشکاران دنیا، در سال 2018 خاطرات زندگی خود را منتشر کرد و از همان روز اول با واکنش‌های مثبت فراوانی روبه‌رو شد و بیش از 2.5 میلیون نسخه نیز فروش داشت. او در میکروبوک صوتی نمی‌توانی به من صدمه بزنی (Can't Hurt Me) توضیح می‌دهد که دوران کودکی‌اش یک کابوس بوده و فقر، تعصب و بدرفتاری‌های پدرش، همواره او را آزار می‌داده است.

با این حال دیوید با انضباط شخصی، سخت‌گیری و تمرکز ذهنی و تلاش فراوان توانست خودش را از یک جوان افسرده و چاق به یک ورزشکار برجسته استقامت تبدیل کند و حتی به عنوان نماد نیروهای مسلح ایالات متحده شناخته شود.

از روی کتاب نمی‌توانی به من صدمه بزنی، فیلمی به همین نام ساخته شده که نشان می‌دهد اکثر آدم‌ها فقط از چهل درصد از توانایی‌های خود استفاده می‌کنند و اگر مردم همانند گاگینز بتوانند با سخت‌کوشی فراوان و تحمل درد و ترس‌های گذشته مسیر زندگی‌شان را تغییر دهند، به نهایت توانایی و استعداد خود دست می‌یابند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی:

- دیوید گاگینز در را به روی درد، شر، تاریکی، و بدترین‌ها می‌بندد و بهترین‌های بشریت و قدرت روح انسان را به ارمغان می‌آورد. اگر به دنبال کتابی الهام‌بخش در این دنیای آشفته هستید، حتما این کتاب را بخوانید. (نیویورک تایمز)

- من دریافته‌ام که وجود افرادی مانند این مرد الهام‌بخش است. همه مردم زندگی دیوید گاگینز را تجربه نخواهند کرد، اما او اثبات این امر است که هرکسی در صورت داشتن فضای مناسب، می‌تواند هرکاری انجام دهد. (کلی اسلاتر، قهرمان یازده دوره مسابقات موج سواری جهان)

- با تمام شدن کتاب دیوید گاگینز، شما ذهنیت قربانی خود را کنار خواهید گذاشت. او به عنوان مردی که خلاء بزرگی در قلب خود داشت، به شما می‌گوید هیچ عذر و بهانه‌ای در زندگی وجود ندارد، بلکه تنها دلایلی برای تلاش بیشتر وجود دارد. (جیم دی فیلیس، نویسنده فیلم تک تیرانداز آمریکایی)

کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید با سرنوشت عجیب یکی از فوق‌العاده‌ترین ورزشکاران دنیا آشنا شوید و راز موفقیت او را بدانید، این میکروبوک برای شما مناسب است.

دیوید گاگینز را بیشتر بشناسیم:

او بازنشسته نیروی دریایی و یکی از اعضای برجسته نیروهای مسلح ایالات متحده است که با وجود داشتن یک زندگی سخت و ناامید کننده، توانست خودش را به عنوان یکی از برترین ورزشکاران دنیا معرفی کند. دیوید گاگینز (David Goggins) در بیش از شصت مسابقه دوی ماراتن شرکت کرده و رکوردهای بسیاری از جمله رکورد گینس را ثبت کرده است.

گاگینز علاوه بر فعالیت ورزشی و نظامی خود، یک سخنران انگیزشی نیز به شمار می‌رود و با سفر به شهرها و کشورهای مختلف، با ورزشکاران تیم‌های حرفه‌ای به گفت‌وگو می‌نشیند و تجربیاتش را با آن‌ها به اشتراک می‌گذارد. همچنین مجله Outside او را به عنوان آماده‌ترین و برازنده‌ترین مرد در آمریکا معرفی کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی می‌شنویم:

خیلی از آمریکایی‌ها دوران کودکی را با آسودگی خاطر، پر از بازی، امنیت و محبت والدین می‌گذرانند. متاسفانه در مورد دیوید گاگینز اینگونه نبود. گاگینز که در سال 1975 در نیویورک به دنیا آمد، هرگز ساده‌ترین لذات زندگی را نچشید. در عوض از همان سن حساس شش سالگی مثل مادر و برادر بزرگترش برده پدر ظالم خود، ترانیس بود.

ترانیس که مردی خودساخته بود، دیسکو و زمین اسکیتی داشت که تنها کارکنانش خانواده جوانش بودند. تقریبا هر شب در طول هفته پدر گاگینز همسر و فرزندانش را به زمین اسکیت می‌برد و آن‌ها را مجبور می‌کرد بی‌وقفه تا نیمه‌های شب کار کنند.

گاگینز در فاصله سنین 6 تا 8 سالگی مراقبت از کفش‌های اسکیت را بر عهده داشت؛ مادرش در دفتر محوطه روی اجاق رومیزی شام آماده می‌کرد و پس از اتمام کار بچه‌ها، آن‌ها را در دفتر به رختخواب می‌برد.

متاسفانه خوابیدن با صدای کوبنده موسیقی از پیست رقص تقریبا غیرممکن بود و گاگینز اغلب در مدرسه به خواب می‌رفت و نمی‌توانست بر مطالب درسی تمرکز کند.

 ۲۳ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی

راهنمای دانلود کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی

برای دانلود کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی

نظرات کتاب صوتی میکروبوک نمی‌توانی به من صدمه بزنی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.