دانلود کتاب صوتی میکروبوک GTD: روشی برای انجام بهتر کارها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میکروبوک GTD: روشی برای انجام بهتر کارها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی میکروبوک GTD: روشی برای انجام بهتر کارها

دیوید آلن در کتاب صوتی میکروبوک GTD: روشی برای انجام بهتر کارها که یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز است، روشی به نام GTD را برای انجام کارها آموزش می‌دهد. شما با این متد خواهید توانست استرس‌تان را مدیریت کنید و با تمرکزی بیشتر به امور خود رسیدگی نمایید.

درباره‌ی کتاب صوتی میکروبوک GTD:

مدیریت زمان در حقیقت به دانش برنامه‌‌ریزی و روش کنترل زمان گفته می‌شود و یکی از عوامل اصلی موفقیت در کسب و کار به شمار می‌آید. حتی تصور اینکه به عنوان یک فرد پرمشغله بتوانید از زندگی خود لذت ببرید برای‌تان بسیار دور از ذهن به نظر می‌رسد اما واقعیت این است که شما می‌توانید همه‌ی مسئولیت‌های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید فقط کافی است بیاموزید امور روزمره‌ی خود را نیز مدیریت کنید.

دیوید آلن (David Allen) در میکروبوک صوتی GTD: روشی برای انجام بهتر کارها (Getting Things Done) از روش بهره‌وری مشهور خود رونمایی می‌کند که دانستن آن برای کسانی که همزمان روی چند پروژه کار می‌کنند بسیار مفید خواهد بود. از طرف دیگر، نویسنده با راهنمایی‌های خود کمک می‌کند تا اعتمادبه‌نفس‌تان را نیز افزایش یابد دهید و کنترل اوضاع را به دست بگیرید.

شاید با خود تصور کنید که انجام همزمان چند کار با یکدیگر تأثیر منفی بر عملکرد شما خواهد داشت؛ شاید این ادعا در وهله‌ی نخست درست باشد اما با شنیدن میکروبوک GTD یاد می‌گیرید ذهن‌ خود را از افکار مزاحم نجات دهید و با تمرکز بیشتر به وظایف خود سروسامان دهید.

کتاب صوتی میکروبوک GTD مناسب چه کسانی است؟

اگر فرد پرمشغله‌ای هستید و نمی‌دانید چگونه همزمان تمام کارها را با موفقیت پیش ببرید، این میکروبوک می‌تواند برای شما مفید و کاربردی باشد.

با دیوید آلن بیشتر آشنا شویم:

دیوید آلن که نویسنده، تاجر و مشاوری آمریکایی است در سال 1945 متولد شد و با ارائه‌ی روش GTD به شهرت بسیاری دست یافت. آلن سال‌های نخست خود در لوئیزیانا گذراند و همان ایالت به بازیگری روی آورد.

این نویسنده در جوانی به هروئین اعتیاد پیدا کرد اما توانست آن را ترک کند. او که تا 35 سالگی 35 شغل مختلف را امتحان کرده بود، در حال حاضر با استفاده از تجربیات خود به دیگران در مسیر بهره‌وری یاری می‌رساند و در گروه یکی از تأثیرگذارترین متفکران این حوزه به شمار می‌آید.

در بخشی از کتاب صوتی میکروبوک GTD می‌شنویم:

امروزه می‌توان گفت اکثر مشاغل پرهیجان هستند، یک روز معمولی شاید این‌گونه باشد: شما در حال تنظیم سندی هستید که ایمیلی درباره‌ی به‌روزرسانی ضدویروس نرم‌افزارتان برای شما ارسال می‌شود. بعد درست زمانی که می‌خواهید این کار را انجام دهید، عمه شیلا تماس می‌گیرد و جواب شما را درباره‌ی دعوت به مراسم عروسی‌اش می‌خواهد. همین که تماس را قطع کردید، رئیس‌تان وارد می‌شود و می‌خواهد روی سندی جدید کار کنید. حالا دوباره چه کاری انجام می‌دهید؟

کارمندان به ویژه کارمندی که با معلومات است هر روز با تردستی چندین کار و پروژه را همزمان انجام می‌دهد. در حالی که دائماً با کارهای بیشتری بمباران می‌شود. بیشتر مردم برای این‌که از این حملات جان سالم به در ببرند همه‌چیز را در سرشان انباشته می‌کنند و برای حفظ اطلاعات مهم قرار ملاقات‌ها و کارهای آینده در ذهنشان تلاش می‌کنند.

 ۵۱ دقیقه، ۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵۲ دقیقه
میکروبوک GTD: روشی برای انجام بهتر کارها

راهنمای دانلود کتاب صوتی میکروبوک GTD: روشی برای انجام بهتر کارها

برای دانلود کتاب صوتی میکروبوک GTD: روشی برای انجام بهتر کارها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  میکروبوک GTD: روشی برای انجام بهتر کارها