دانلود کتاب صوتی نفرت بازی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفرت بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نفرت بازی

سالی تورن در کتاب صوتی نفرت بازی، یک کمدی خنده‌دار و عاشقانه را به تصویر می‌کشد که در آن یک زن و مرد در محل کارشان از همدیگر متنفر هستند و برای نشان دادن برتری خود وارد یک بازی عجیب و هیجان‌انگیز می‌شوند. این رمان پرفروش‌ترین کتاب USA Today و یکی از برترین داستان‌های عاشقانه سال 2016 است.

درباره کتاب صوتی نفرت بازی:

سالی تورن در سال 2016 میلادی کتاب صوتی نفرت بازی (The Hating Game: A Novel) را در سبک کمدی رمانتیک نوشت و موفق شد مخاطبان زیادی را به دست بیاورد. داستان این رمان از جایی آغاز می‌شود که لوسی هاتن به عنوان دختری مهربان و جذاب بین تمام همکاران خود محبوبیت دارد و مطمئن است که می‌تواند یک روز بر روی صندلی ریاست بنشیند. تنها یک مشکل در دفتر کارش وجود دارد و آن هم جاشوا تمپلمن است؛ مردی خشک، بداخلاق و کاربلد که هیچ توجهی به لوسی نمی‌کند و حتی از همدیگر نیز نفرت دارند.

آن‌ها از هم متنفر هستند و مجبورند در هفته بیش از 40 ساعت همدیگر را ملاقات کنند، روبه‌روی هم بنشینند و حتی هیچ ابایی ندارند که با رفتارهای خود این احساس انزجار را به یکدیگر نشان بدهند.

داستان رمان نفرت بازی در جایی اوج می‌گیرد که رقابتی شدید میان لوسی و جاشوا به وجود می‌آید و هر کاری می‌کنند تا بتوانند جایگاه بالاتر شغلی را از آن خود کنند و در نهایت برای رسیدن به شغل رویایی‌شان وارد یک بازی مضحک و بی‌پایان می‌شوند؛ نتیجه این بازی نیز استعفای جاشوا از اداره یا مدیر شدن لوسی است.

به هر حال هر چه ماجرای کتاب نفرت بازی پیش می‌رود، هیجان و جذابیت داستان افزایش پیدا می‌کند و کم کم شخصیت‌های اصلی داستان فکر و خیال‌هایی عاشقانه درباره همدیگر می‌کنند؛ احساساتی که هیچ‌وقت انتظارش را نداشتند.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی نفرت بازی:

- پرفروش‌ترین کتاب USA Today
- در لیست نهایی ده رمان برتر عاشقانه جوایز Goodreads Choice قرار گرفت.
- واشتگتن پست کتاب نفرت بازی را در لیست 20 رمان برتر عاشقانه سال 2016 قرار داد.
- از کتاب نفرت بازی به عنوان رمانی یاد می‌شود که توانست ژانر کمدی رمانتیک را بار دیگر زنده کند.
- قرار است از روی این داستان فیلمی سینمایی به همین نام به کارگردانی دیوید میرکین اقتباس شود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نفرت بازی:

- یک کمدی خنده دار و عاشقانه که داستانی جذاب و سرگرم کننده دارد. (Bookish)

- کتابی درخشان، خنده دار و جذاب! نفرت بازی یکی از بهترین آثاری‌ست که خوانده‌ام. (کریستین هیگینز، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

- سالی تورن نویسنده‌ای قدرتمند است و می‌تواند خوانندگان خود را با شخصیت‌های لوسی و جاشواً به خوبی همراه کند. (Library Journal)

- سالی تورن توانسته طرفداران داستان‌های کمدی و عاشقانه را به خود جذب کند و یک کتاب سرگرم کننده، جذاب و با شوخ طبعی بالا بنویسد. (سارا مک لین، واشنگتن پست)

- کتابی که از ابتدا تا انتها خنده‌دار، هوشمند، جدید و کاملا لذت بخش است و من آن را به شدت توصیه می‌کنم. (سوزان الیزابت فیلیپس، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

کتاب صوتی نفرت بازی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از ژانر کمدی رمانتیک لذت می‌برید و به دنبال داستانی سرگرم کننده و عاشقانه هستید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

با سالی تورن بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده استرالیایی با نوشتن اولین کتاب خود یعنی نفرت بازی توانست خود را به عنوان یک رمان نویس حرفه‌ای معرفی بکند و در بیست و پنج کشور دنیا فروش خوبی نیز به دست آورد. سالی تورن (Sally Thorne) به عنوان نویسنده پرفروش USA Today در حال نوشتن رمان‌های جدید خود است.

در بخشی از کتاب صوتی نفرت بازی می‌شنویم:

جاشوآ اخم می‌کند. «عرق کردی.» خب شاید به همان صحنه فکر نمی‌کند. صدای خرد شدن برگ خشکی را می‌شنوم و متوجه می‌شوم کسی از پشت سر به سمت ما می‌آید. ابرویم را با پرسش بالا می‌برم و جاشواً با تکان سر تایید می‌کند. حالا نوبت من شده و او باید پرچم را بردارد. از لباسش او را می‌گیرم و پشت سرم پناه می‌دهم. «داری چیکار...» سعی می‌کند از پشت سر چیزی بگوید اما در حال بررسی محوطه دنبال دشمنان کمین کرده هستم.

من لارا کرافت هستم که تفنگ‌هایش را بالا گرفته و چشمانش در طمع انتقام برق می‌زند. می‌توانم سایه آرنج دشمن را پشت بشکه‌ها تشخیص بدهم. داد می‌زنم: برو! از میان دستکش زخیم با انگشتم به دنبال ماشه می‌گردم. «من پوششت میدم.» ظرف چند ثانیه رخ می‌دهد؛ گوب گوب گوب! درد تنم را فرا می‌گیرد؛ دست‌ها، پاها، شکم، سینه. زوزه می‌کشم اما گلوله‌ها ادامه دارد؛ رنگ سفید تمام تنم را می‌پوشاند و به طور قطع کشته شده‌ام. جاشواً با مهارت ما را می‌چرخاند و با بدنش جلوی تیرها را می‌گیرد. در حالی که تیر می‌خورد، لرزش بدنش را حس می‌کنم. دستش را بالا می‌آورد تا سر من را محافظت کند.

 ۱۳ ساعت و ۴۰ دقیقه، ۷۶۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۱۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
فصل اول: بخش یک
۱۱ دقیقه
فصل اول: بخش دو
۳۲ دقیقه
فصل دوم
۳۶ دقیقه
فصل سوم
۳۲ دقیقه
فصل چهارم
۲۷ دقیقه
فصل پنجم
۲۷ دقیقه
فصل ششم
۲۶ دقیقه
فصل هفتم
۳۲ دقیقه
فصل هشتم
۱۸ دقیقه
فصل نهم: بخش یک
۲۲ دقیقه
فصل نهم: بخش دو
۲۱ دقیقه
فصل دهم: بخش یک
۲۱ دقیقه
فصل دهم: بخش دو
۲۸ دقیقه
فصل یازدهم
۲۸ دقیقه
فصل دوازدهم
۲۷ دقیقه
فصل سیزدهم
۳۱ دقیقه
فصل چهاردهم
۳۰ دقیقه
فصل پانزدهم
۳۲ دقیقه
فصل شانزدهم
۲۷ دقیقه
فصل هفدهم
۲۰ دقیقه
فصل هجدهم: بخش یک
۲۲ دقیقه
فصل هجدهم: بخش دو
۲۶ دقیقه
فصل نوزدهم
۱۷ دقیقه
فصل بیستم
۱۱ دقیقه
فصل بیست و یکم
۲۸ دقیقه
فصل بیست و دوم
۳۶ دقیقه
فصل بیست و سوم
۱۵ دقیقه
فصل بیست و چهارم: بخش یک
۲۴ دقیقه
فصل بیست و چهارم: بخش دو
۱۳ دقیقه
فصل بیست و ششم
۳۱ دقیقه
فصل بیست و هفتم
۱۸ دقیقه
فصل بیست و هشتم: بخش یک
۲۲ دقیقه
فصل بیست و هشتم: بخش دو

راهنمای دانلود کتاب صوتی نفرت بازی

برای دانلود کتاب صوتی نفرت بازی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نفرت بازی

نظرات کتاب صوتی نفرت بازی

مهتاب ثابت
۱۴۰۰/۱/۱
از داستان خوشم اومد مخصوصا با اجرای فوق العاده خانم پاک ذات، هر کتابی که با صدای خانم پاک ذات باشه خریداری میکنم چون صدای ارامش بخششون رو دوست دارم هم کتابهایی که روایت میکنند باب سلیقه من هست با ارزوی موفقیت بیشتر برای کتابراه
مرجان عسگری
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
داستان تکرار عشق همیشگی داستانها بود و اوایل داستان کمی خسته کننده اما صدای قوی راوی به داستان روح خاصی بخشیده بود. من به شخصه کتابهایی که توسط خانم پاک ذات روایت میشه رو از دست نمی‌دهم
حمیدرضا دلاوری
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
از هر نظر بی نظیر بود.
فقط تنها ایراد این بود که نام هر فصل بیان میشد.
صدای راوی بی نهایت لذت بخش بود و به داستان جانی تازه بخشیده بود.
بسیار بسیار سپاسگذارم.
مشاهد همه نظرات (۱۶)