دانلود کتاب صوتی نورومارکتینگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نورومارکتینگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نورومارکتینگ

کتاب صوتی نورومارکتینگ نوشته‌ی آناهیتا خرمی بنارکی، شقایق کنجدی و نگار کریمی، به بررسی علوم اعصاب و شناختی و پیشینه‌ و جایگاه آن‌ها در علوم نوین می‌پردازد، سپس نقش آن‌ها در نورومارکتینگ را مطرح می‌کند.

نورومارکتینگ دسته‌ای از علوم اعصاب است که به بررسی تمایل و رفتارهای مختلف مشتریان در زمان خرید می‌پردازد. سرشاخه‌ی این علم، نورواکونومیک نام دارد که درباره‌ی تصمیم‌‌گیری انسان‌هاست. اینکه یک شخص چطور تصمیم می‌گیرد، چطور ریسک می‌کند و برای تصمیمات خود چگونه ارزش‌گذاری می‌کند، فقط هم مختص تصمیم‌گیری در هنگام خرید نیست، بلکه این علم به‌ طور کلی درباره‌ی ماهیت تصمیم‌گیری و ساختارهای آن در مغز سخن می‌گوید. این موضوع با عمری حدود یک دهه هنوز جوان است، اما با سرعتی که در رشد و گسترش آن دیده می‌شود، مورد اقبال جهان تجارت و تبلیغات قرار گرفته و به‌ سرعت کاربردی شده است.

هدف ابتدایی دانشمندان ورود به عرصه‌ی بازاریابی، ترغیب مشتریان برای خرید نبوده است، بلکه هدف آن‌ها یافتن علت تمایل به خرید، شیوه‌های مشتری در خرید و چگونگی گزینش تمایلات است. تمام این سوالات به گونه‌ای ویژه و بخصوص در روان‌شناسی اقتصاد مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد. اما علوم اعصاب آن‌ها را طبق فیزیولوژی مغز و توسط ابزار‌های تصویربرداری، رصد چشمی و ثبت سیگنال تحلیل می‌کند تا ضمن شناخت ساختار دقیق آن بتواند مطالعات جامع‌تری انجام دهد و علت دقیق‌تری برای رفتار‌ها پیدا کند.

در این کتاب صوتی ابتدا درآمدی از نورومارکتینگ را می‌شنویم که به شما نشان می‌دهد، هدف دانش نورومارکتینگ، فقط تحلیل و بررسی رفتار و نگرش مشتریان نیست. بلکه هدایت رهبران، مدیران، تجار، کارگزارن و حتی مدیران فروش و امور مالی برای جلب توجه، رضایت و اعتماد مشتریان و نیز ارتباط موثر با دیگر بازرگانان است.

در کل هر آن‌چه مربوط به رفتار تجاری شخصی، گروهی، سازمانی و ساختارهای آن در مغز باشد، موضوع اصلی این دانش است. اگر چه این مسئله به نظر جدید است اما شرکت‌ها عظیمی مانند گوگل بهره‌گیری از آن را بسیار به‌ صرفه‌تر از شیوه‌های قدیمی می‌دانند. امروزه هنگامی یک تجارت به موفقیت دست می‌یابد که تمایلات درونی مشتریان خود را در تصمیم‌گیری‌هایشان شناسایی کند و تمام بعدهای ذهن مشتریان را در نظر بگیرد.

شنیدن کتاب صوتی نورومارکتینگ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب صوتی به این سوال که آیا استفاده از روانشناسی برای تاثیرگذاری، تعامل، ترغیب و فروش در بازاریابی عصبی ممکن است، پاسخی جامع و کامل به شما می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی نورومارکتینگ می‌شنویم:

روانشناسی و علم اقتصاد: نهادهای آموزشی دانش را به بخش‌های مفید مانند آناتومی، فیزیولوژی و شیمی تقسیم کرده‌اند. گاه این تقسیم‌بندی‌ها منطبق بر تمایزهای واقعی در دنیای بیرون هستند و گاه چنین نیست، البته هیچ قطعیتی در این مورد وجود ندارد، ممکن است دو رشته‌ی علمی با هم ادغام شوند یا اگر شکاف ساختاری خیلی بزرگ باشد، ممکن است یک رشته‌ی علمی جدید درون آن ایجاد شود. بنابر این میان شیمی و زیست‌شناسی، زیست شیمی تعریف شده است. هم‌چنین میان جامعه‌شناسی و روانشناسی به روانشناسی اجتماعی برمی‌خوریم.

 ۲ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۱۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
معرفی
۱۱ دقیقه
فهرست
۳۴ دقیقه
فصل اول: آشنایی با علوم ‌شناختی
۴۳ دقیقه
فصل دوم: آشنایی با علم اعصاب شناختی
۵۹ دقیقه
فصل سوم: روانشناسی، علم اعصاب و اقتصاد
۲۷ دقیقه
فصل چهارم: علم عصب - تجارت

راهنمای دانلود کتاب صوتی نورومارکتینگ

برای دانلود کتاب صوتی نورومارکتینگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نورومارکتینگ
وحید م
۱۳۹۹/۷/۳
این کتاب حرفی برای گفتن ندارد...
نویسندگان این کتاب فقط درسهای مدرسه خود را مستقیما تبدیل به کتاب کرده‌اند.
این کتاب نمیتواند به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار کند.
بیشتر مثل کتاب درسی است که حفظ کنی و امتحان بدی و مانند اکثر کتابهای درسی به هیچ دردی در پیشرفت زندگی و کسب و کار نمیخورد.
Emily Say1e
۱۳۹۹/۶/۳۱
لطفا کتاب صوتی رو گوش ندین خود کتاب رو بخونید..... بدترین خوانش کتابی بود که تجربه کردم... کاش قبل ضبط یه دور کتاب رو میخوند!!!! همه کتاب درمورد اعصابه، خانم گوینده هم اعصابمون رو خرد کرد!! فقط صداش قشنگه😂
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)