دانلود کتاب صوتی نیروی حال


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیروی حال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نیروی حال

کتاب صوتی نیروی حال اثر اکهارت تله، راهنمای کامل و مفیدی جهت لذت بردن از زندگی روزمره با تمام سختی‌‏ها و نگرانی‌‏هایش است. این اثر تاکنون به بیش از 30 زبان زنده‌ی دنیا منتشر شده، بارها در لیست پرفروش‏‌ترین کتاب‌‏های جهان قرار گرفته و بیش از 3 میلیون نسخه از آن در سرتاسر دنیا به فروش رسیده است.

کتاب صوتی نیروی حال (Practicing the power of now) دربردانده‌ی راهکارها و مراقبه‌هایی است که به رهایی شما از دردها، رنج‌ها و تمامی الگوهای رفتاری کهن و منفی می‌انجامد و شما را به زندگی در لحظه و درک و تجربه قلمروی وجود فرا می‌خواند. قلمرویی که جایگاهش آرامشی عمیق و بی‌انتهاست و نشاطی بزرگ دربردارد و درون آن نشاط عشق نهفته است. باید بدانید که زندگی افراد بسیاری پس از شنیدن و مطالعه این کتاب تغییر کرده است.

انسان‌ها باید از تک‌تک لحظه‌های زندگی خود لذت ببرند، از هر سویی که به دنیا بنگریم، لحظه‌ی حال تنها ثروتی است که در دسترس ماست. گذشته باز نمی‌گردد و آینده نیز خود روزی گذشته خواهد شد. نیروی حال اهمیت زندگی در زمان حال را به شما یادآور می‌شود و عادت فکر کردن و غصه خوردن درباره‌ی مسائل گذشته و آینده را نیز از ذهن‌تان دور می‌کند.

با به‌ کارگیری شیوه‌ها و روش‌های این کتاب آرامش در زندگی‌تان به جریان می‌افتد. استفاده از مفاهیم اصلی نیروی حال به انسان در درک شعور فراگیری که در دنیا برقرار است کمک می‌کند. آرامش حقیقی در درک آزادگی پنهان است و آزادی با قبول این نکته که تفکر هر فرد در شعور بزرگ جهان نقطه کوچکی است شروع می‌گردد. ماورای ذهن انسان، در شعور جهانی که همه مفاهیم نیک مثل زیبایی و عشق در آن قرار گرفته است مرحله‌ای وجود دارد که انسان می‌تواند آرامش درونی را در آن پیدا کند.

اکهارت در کتاب تمرین نیروی حال روش غلبه کردن بر زندگی‌های پوچ، پررنج، عذاب‌آور و تاریک را به شما می‌آموزد. بسیاری از ما به زندگی در افکار تاریک و رنج بردن از آن عادت کرده‌ایم. آموزه‌های این کتاب راه رهایی از این درد را برای شما به تصویر می‌کشد و مسیر بیرون آمدن از زندان ذهن را نشان می‌دهد. این کتاب بعد جدیدی از آگاهی را شرح می‌دهد که فراتر از افکار وجود داشته و شعور مطلق نام‌ گرفته است. در بعضی از آموزه‌های معنوی این شعور فراتر از ذهن، مسیح درون یا ذات بودائی نامیده شده‌اند. اکهارت در کتاب تمرین نیروی حال راه، رسیدن به این بعد از آگاهی که رهایی‌بخش است و انسان را از رنج به‌ سوی آرامش می‌کشاند را می‌آموزد.

اکهارت تله (Eckhart Tolle) نویسنده و معلم معنوی، در کانادا به دنیا آمد. او پس از انتشار دو کتاب پر فروش قدرت نیروی حال و زمین نو مشهور شد. تله در سال 2011 از سوی Watkins Review به عنوان تأثیر‌گذارترین شخصیت معنوی جهان معرفی شد.

در قسمتی از کتاب صوتی نیروی حال می‌شنویم:

«گدایی 30 سال کنار جاده‌ای نشسته بود. یک روز غریبه‌ای از کنار او می‌گذشت. گدا به طور اتوماتیک کاسه‌ی خود را به سوی غریبه گرفت و گفت: بده در راه خدا.
غریبه گفت: چیزی ندارم تا به تو بدهم. آن‌گاه از گدا پرسید: آن چیست که رویش نشسته‌ای؟
گدا پاسخ داد: هیچی. یک صندوق قدیمی است. تا زمانی که یادم می‌آید روی همین صندوق نشسته‌ام.
غریبه پرسید: آیا تاکنون داخل صندوق را دیده‌ای؟
گدا جواب داد: نه. برای چه داخلش را ببینم؟ در این صندوق هیچ‌ ‌چیز وجود ندارد.
غریبه اصرار کرد: چه عیبی دارد؟ نگاهی به داخل صندوق بینداز.

گدا کنجکاو شد و سعی کرد در صندوق را باز کند. ناگهان در صندوق باز شد و گدا با حیرت و ناباوری و شادمانی مشاهده کرد که صندوقش پر از جواهر است.

من همان غریبه‌ام که چیزی ندارم به تو بدهم. اما به تو می‌گویم نگاهی به درون بینداز. نه درون صندوقی، بلکه درون چیزی که به تو نزدیک‌تر است. درون خویش. صدایت را می‌شنوم که می‌گویی: اما من گدا نیستم.

گدایند همه‌ی کسانی که ثروت حقیقی خویش را پیدا نکرده‌اند، همان ثروتی که شادمانی از هستی است. همان چشمه‌ی آرامش ژرف که در درون می‌جوشد. آن‌ها اگر میلیون‌ها دلار پول داشته باشند، باز گدایند. اینگونه آدم‌ها با کاسه‌ی گدایی در دست، بیرون از خویش پرسه می‌زنند تا از این و آن ذره‌ای لذت، یا رضایت کسب کنند. آن‌ها اعتبار، امنیت و عشق می‌خواهند و نمی‌دانند که گنجی بی‌پایان در درون خویش دارند. گنجی که بیشتر از همه‌ی آن چیزهایی است که دنیا می‌تواند به آن‌ها پیشکش کند. واژه‌ی روشن شدگی ما را به یاد دستاوردهای برخی از ابرانسان‌ها می‌اندازد. نفس دوست دارد همین معنی را به واژه‌ی روشن‌شدگی بدهد تا آن را بسیار دور از دسترس ما قرار دهد.

اما روشن شدگی چیزی نیست جز حالت یگانه‌ی احساس تو با هستی. روشن شدگی وضعی است که تو در آن خود را با حقیقتی اندازه‌ ناپذیر و فنا ناپذیر درارتباط می‌بینی. حقیقتی که هم تویی، و هم چیزی است بزرگ‌تر و فراتر از تو.

روشن شدگی پیدا کردن حقیقت خودت است. حقیقتی که ورای نام‌ها و صورت‌ها است. ناتوانی در درک این ارتباط، موجب توهم جدایی از خود و از جهان پیرامون خود می‌شود. دراین‌صورت، خود را آگاهانه یا ناآگاهانه، همچون پاره‌ای جدا و منزوی در نظر می‌آوری.»

 ۱۰ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۵۸۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
عنوان
۱۹ دقیقه
تو ذهن خود نیستی
۲۲ دقیقه
رهایی از ذهن
۲۲ دقیقه
احساس، واکنش بدن به ذهن تو
۲۷ دقیقه
آگاهی، راه رهایی از درد و رنج
۲۰ دقیقه
یکی انگاری نفسانی خود با دردمندی بدن
۲۳ دقیقه
پندار باطل زمان را کنار بگذار
۲۱ دقیقه
خلاص شدن از زمان روانی
۲۲ دقیقه
همه‌ی مشکلات توهم ذهن است
۲۸ دقیقه
آگاهی معمولی، ناآگاهی ژرف
۱۹ دقیقه
هرجا که هستی با تمام وجود خود آن‌جا باش
۲۰ دقیقه
هدف درونی سفر زندگی تو
۲۲ دقیقه
زیبایی در بستر آرامش حضور تو می‌شکفد
۱۹ دقیقه
مسیحا، تجسم حضور الهی تو
۲۰ دقیقه
اتصال، به کالبد درونی
۱۸ دقیقه
پیش از ورود به کالبد درونی خویش ببخش
۱۹ دقیقه
بگذار نفس‌ها تو را به درون کالبدت ببرند
۱۹ دقیقه
معبرهای دیگر
۲۲ دقیقه
ماهیت حقیقی زمان و مکان
۱۷ دقیقه
رابطه‌های مبتنی بر عشق یا نفرت
۹ دقیقه
ورود به ساحت رابطه‌ای روشن
۲۳ دقیقه
رابطه به مثابه تمرین معنوی
۸ دقیقه
چرا زن‌ها به روشنی نزدیک‌تر هستند
۲۰ دقیقه
محو کردن دردمندی بدن زنانه و جمعی
۱۷ دقیقه
رابطه در سطح ظاهر و باطن
۲۷ دقیقه
پایان نمایش غم‌بار زندگی تو
۱۸ دقیقه
استفاده و رهایی از ذهنیت‌ها و احساسات منفی
۲۸ دقیقه
حقیقت شفقت
۲۴ دقیقه
معنای تسلیم
۱۸ دقیقه
تسلیم در روابط شخصی
۱۶ دقیقه
هنگامی که مصیبتی اتفاق می‌افتد
۲۴ دقیقه
طریقت عارفان و قدیسان، طریقت تسلیم است

راهنمای دانلود کتاب صوتی نیروی حال

برای دانلود کتاب صوتی نیروی حال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نیروی حال

نظرات کتاب صوتی نیروی حال

قاسم نصیرزاده
۱۳۹۸/۷/۱۲
این کتاب زندگی منو متحول کرد.. باورتون نمیشه دو سال این کتابو گوش دادم ومنو میکشوند به لحظه حال و هر روز تمرینشو انجام میدم. و به جایی رسیدم که میتونم با تمرکز به چیزی فکر نکنم. بعضی وقتا به بقیه میگم من میتونم فکر نکنم، میگن مگه میشه. و امکان نداره اما من میگم میتونم و باعث شده تمرکز بالای داشته باشم و پیشرفت‌های فوق العاده‌ای داشته باشم
shahrooz bagheri
۱۳۹۹/۳/۲۵
فوق العاده هست. این کتاب متصل به نیروی حضوره؛ چه نسخه خواندنی و یا صوتی باشه فرقی نداره دقیقا یک اثر رو داره که البته نسخه صوتی بهتره چون تو ماشین و خیلی جاهای دیگه که نمیتونی کتاب بخونی براحتی میتونی ازش بهرمند بشی. والبته این کتاب رو طی یک سال اگر بیست دفعه بصورت کامل و در حالتهای مختلف ذهنی مثل مواقعی که مضطربی یا خوشحالی و یا ترسیدی یا نا امیدی و.... ‌ مجددا هر بار کامل مرور کنی. به جرات میگم همین کتاب میتونه به تنهایی شما رو به مقصد برسونه. پس حداقل یک سال ده مرتبه اینو بخونید......... باشد که تمام موجودات شاد باشند......
فرشته کارگر زاده
۱۳۹۹/۱۱/۲۱
باید تشکر کرد از هرکس برای آگاهی تلاش میکند. مستدام وخستگی ناپذیر باشید. نکته مهم. روشن فرمایید که برای چه میزان تحصیلات وچه رشته‌ای مناسب است. درک من... میگوید برای فهم مطالب آگاهی و مطالعه چه کتبی پیش زمینه فهم این کتاب است. لطفاً مشخصا قید فرمایید. در ضمن خود آگاهید از درجه استادی خود ذکر بسیار می‌فرمایید زحمت کشیده آید تا آسان شود اما افراد بنا به آگاهی خود درک مفاهیم عمیق را متفاوت می‌پندارید. قول واضح صریح وموزون وثقیل می‌باشد. تصور من حداقل لیسانس فلسفه یا دیپلم سال 65میتواند درک کند شمول ادراک مخاطب را افزون کنید
مشاهد همه نظرات (۲۰۵)