معرفی و دانلود کتاب صوتی نیروی زندگی

عکس جلد کتاب صوتی نیروی زندگی
قیمت:
۴۰,۰۰۰ تومان
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیروی زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیروی زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نیروی زندگی

علم بشر روز به روز در حال رشد و توسعه است و دانشمندان و پژوهشگران هر لحظه در حال فتح قله‌های جدیدی از دانش و آگاهی‌اند. آنتونی رابینز در کتاب صوتی نیروی زندگی به تأثیر پیشرفت علم بر افزایش کیفیت زندگی می‌پردازد. این کتاب در شمار پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد.

درباره‌ی کتاب صوتی نیروی زندگی

با شنیدن این کتاب صوتی، زندگی خود یا کسانی را که دوستشان دارید دگرگون کنید. آنتونی رابینز (Tony Robbins) در کتاب نیروی زندگی (Life Force) به رابطه‌ی پایدار میان پیشرفت علم و دانش و افزایش کیفیت زندگی می‌پردازد. او معتقد است جدیدترین پیشرفت‌ها در حوزه‌ی فناوری سلامت، به افزایش انرژی و قدرت، پیشگیری از بیماری‌ها و افزایش طول عمر شما کمک می‌کنند.

در دنیایی پر از ترس و عدم اطمینان در مورد سلامتی، یافتن مرجعی قابل اعتماد برای مشاوره گرفتن می‌تواند دشوار باشد. امروزه دانشمندان و پزشکان برجسته در شاخه‌های خاصی از علم پزشکی در حال توسعه‌ی ابزارهای تشخیصی و درمان‌های ایمن و مؤثر هستند که می‌تواند شما را از ترس و اضطراب رها کند.

در این کتاب، تونی رابینز، فعال حوزه‌ی سبک زندگی زندگی و تجارت جهانی که تاکنون ده‌ها میلیون نفر را مربیگری کرده است، داستان‌های الهام‌بخش و پیشرفت‌های شگفت‌انگیز علم پزشکی دقیق را برای شما به ارمغان می‌آورد. مطالبی که با به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید کیفیت زندگی و طول عمر خود را افزایش دهید.

این کتاب نتیجه‌ی سیر و سفر و کاوشی است که رابینز برای تغییر زندگی خود داشته است. پس از این‌که به او گفته شد سلامتی‌اش بازنمی‌گردد و دچار چالش‌های بغرنجی شده است، او از نزدیک و به‌شکلی بی‌واسطه تجربه کرد که چگونه فناوری‌های جدید نه‌تنها به بهبودی او کمک کردند، بلکه سبب شدند به قوی‌ترین و مقاوم‌ترین نسخه‌ی خود تبدیل شود.

آنتونی رابینز در کتاب صوتی نیروی زندگی به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید از سیستم ایمنی خود سپری ضدگلوله بسازید. این کتاب برای همه است، از ورزشکاران با فعالیت‌های بدنی شدید گرفته، تا افراد معمولی که می‌خواهند انرژی و قدرت خود را افزایش دهند. با شنیدن کتاب نیروی زندگی می‌توانید زندگی خود و عزیزانتان را متحول کنید و حتی آن را نجات دهید.

یاسین قاسمی بجد و طلعت اصغری درمیان این اثر را ترجمه کرده‌اند و نشر صوتی یاسین قاسمی بجد آن را در قالب کتاب گویا تهیه و منتشر کرده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نیروی زندگی

  • ما در بحبوحه‌ی یک انقلاب بیوتکنولوژیک هستیم که در آن پتانسیل درمان بیشتر بیماری‌ها وجود دارد و گسترش آن می‌تواند چندین دهه به طول عمر شما بیفزاید. آنتونی رابینز یک نقشه‌ی راه قدرتمند و دوستانه نوشته است تا با استفاده از آن بتوانیم سلامتی و سرزندگی خود را به حداکثر برسانیم. (دکتر جورج چرچ، استاد ژنتیک در دانشکده پزشکی هاروارد)
  • از خرید این کتاب پشیمان نخواهید شد. این اثر مملو از جدیدترین حقایق علمی درباره‌ی افزایش طول عمر است. آنتونی رابینز مجموعه‌ای از اطلاعات ضروری را که با یک پیچش روایی زیبا به رشته‌ی تحریر درآورده است. اما مهمتر از همه، این اثر تنها درمورد این که شما چه کاری را باید انجام بدهید نیست، بلکه علاوه بر آن به شما می‌گوید چگونه باید این کار را انجام دهید. (متیو واکر، استاد نوروساینس دانشگاه کالیفرنیا)
  • نیروی زندگی یک کتاب رویایی و خارق‌العاده است که آخرین اطلاعات مبتنی بر علم را درمورد سلامتی و شفابخشی پوشش می‌دهد. اطلاعاتی که می‌توانند به تغییر کیفیت و کمیت زندگی شما کمک کند. این کتاب را بسیار زیاد توصیه می‌کنم. (دین اورنیش، استاد دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه کالیفرنیا)
  • آنتونی رابینز به شما امکان دسترسی به اطلاعاتی را می‌دهد که به راحتی در دسترس نیستند. او در سراسر کتاب خود برای شما داستان‌هایی الهام‌بخش از پیشرفت‌های پزشکی را روایت می‌کند و راه حل‌های مؤثری برای سلامتی، تندرستی و کیفیت زندگی به شما ارائه می‌دهد. (مارک هیمن، نویسنده‌ی پرفروش، پزشک، محقق، مدرس و فعال بین‌المللی معتبر)

کتاب صوتی نیروی زندگی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال کتابی الهام‌بخش هستید که زندگی‌تان را متحول کند و کیفیت آن را افزایش دهد، این کتاب پرفروش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با آنتونی رابینز بیشتر آشنا شویم

آنتونی رابینز یکی از نویسندگان مشهور آمریکایی است که همیشه سعی می‌کند مخاطبان خود را برای رسیدن به پیروزی و آرامش در زندگی راهنمایی کند. او علاوه‌بر نویسندگی، در زمینه سخنرانی، بازیگری و مربی‌گری مهارت دارد و سخنرانی‌های انگیزشی زیادی را منتشر کرده که مورد توجه بسیاری از افراد در جهان قرار دارد. رابینز موفق به تأسیس یک موسسه‌ی خیریه به نام خودش شده و هدف از تأسیس آن را کمک به جوانان، افراد بی‌خانمان و گرسنه، سالخوردگان و زندانیان بیان کرده است. از این نویسنده تاکنون آثار زیادی به چاپ رسیده است که از آن جمله می‌توان به کتاب‌های «موفقیت نامحدود در 20 روز»، «شکست‌ناپذیر»، «10 قانون موفقیت» و «چرخه‌ی موفقیت» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی نیروی زندگی می‌شنویم

با پرداختن به منبع درد به جای درمان علائم، ممکن است درد خود را بدون جراحی یا دارو کنترل کنید. فصل یازدهم نیروی زندگی به موضوع درد کشیدن اختصاص دارد. درد یک تجربه جهانی است. انتظار می‌رود 20 درصد از افراد در مقطعی از زندگی خود درد مزمن داشته باشند.

این تصور غلط وجود دارد که داروهای بدون نسخه درمان کننده‌اند. آن‌ها در واقع می‌توانند مضر باشند. این فصل به شما دیدگاه جدیدی در مورد چگونگی مقابله با درد و حتی خلاص شدن از شر آن می‌دهد. در مورد چندین ابزار به ما آموزش داده می‌شود. ایده پشت همه آن‌ها یافتن منبع درد به جای درمان علائم است. چگونه می‌توان از PEMF یا میدان الکترومغناطیسی پالسی به عنوان درمان ترمیمی استفاده کرد؟ چگونه درمان موضعی یک روش هماهنگ‌سازی ساده اما مؤثر به درمان درد مزمن کمک می‌کند؟ درمان درد جدیدی که ترکیبی از فراوا درمانی، یک تزریق کوچک و ترکیبی از مواد شیمیایی فعال زیستی است. استفاده از واقعیت مجازی برای جلوگیری از رسیدن سیگنال‌های درد به مغز و آموزش مغز به توقف واکنش به الگوی درد.

PEMF بر این مفهوم استوار است که زمین یک آهنربای غول‌پیکر است. ذخایر انرژی بدن ما را دوباره پر می‌کند. PEMF در مطالعات برای کاهش درد، ورم و التهاب یافت شده است. متابولیسم سلولی و تولید انرژی را افزایش می‌دهد. در نتیجه، توانایی کاهش دردهای حاد و مزمن، بهبود گردش خون، افزایش انرژی کلی و تجدید سلامتی را دارد. وظیفه اصلی بدن حفظ آن در حالت سرزنده، متعادل و هماهنگ است. وقتی بدن از هماهنگی خارج می‌شود، درد را تجربه می‌کنیم. روش Egoscue نوعی از درمان وضعیتی است که هدف آن کاهش درد مزمن است. به گفته رابینز، این تمرینات وقت‌گیر نیستند، اما فواید آن خیره‌کننده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
21 دقیقه
مقدمه، فصل یک و دو
19 دقیقه
فصل سه و چهار
21 دقیقه
فصل پنج و شش و هفت
27 دقیقه
فصل هشت و نه و ده
21 دقیقه
فصل یازده و دوازده و سیزده
24 دقیقه
فصل چهارده و پانزده و شانزده
24 دقیقه
فصل هفده و هجده و نوزده
18 دقیقه
فصل بیست و بیست‌ویک
24 دقیقه
فصل بیست‌ودو و بیست‌وسه و بیست‌وچهار
9 دقیقه
فصل بیست‌وپنج

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نیروی زندگی
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
راویلیلا ولی پور
ناشر صوتیانتشارات جزیره کتاب
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نیروی زندگی

خدیجه سیاسرنزاد
۱۴۰۳/۱/۱۶
توقع من از این کتاب خصوصا نوشته آنتونی رابینز خیلی بیشتر از این بود و مهمتر از همه اینکه صدای گوینده اصلا هیچ هیجان یا انگیزه‌ای برای گوش کردن ایجاد نمی‌کرد خیلی خسته کننده است
رویا محمدی
۱۴۰۲/۲/۲۳
بنده به کتابهای آنتونی رابینز بسیار علاقمند هستم و به عزیزانی که راه کار برای همه موارد می‌خواهند از این نویسنده استفاده نمایند مخصوصا کتاب نیروی بیکران
مریم عرفامنش
۱۴۰۲/۳/۱۰
کتاب‌های آنتونی رابینز فوق العاده هستن ولی این مثل قبلی‌ها نبود. صدا گوینده هم خوب نبود
مرتضی و
۱۴۰۱/۹/۱۵
نسبت به کتاب‌های قبلی خیلی بده. فقط یک سری حرفه‌ای کلی از قول رابینز توسط مترجمین گفته میشه.
علی مهجوری
۱۴۰۲/۲/۲۰
همش معرفی دستگاه‌های پزشکی بود که واقعا خیلی تخصصی و غیر عمومی بود
Mahbobeh Kamel
۱۴۰۲/۱/۱۵
صدای گوینده اصلا جذب شنیدن نمیکرد وآزار دهنده بود
محمدبردیا اصغری
۱۴۰۱/۱۱/۱۴
نظری در موردش ندارم تا انتها گوش نکردم
Sheydasaedi
۱۴۰۱/۹/۲۳
خوانش جالبی نداشت، گیج کننده است
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نیروی زندگی

برای دریافت کتاب صوتی نیروی زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.