دانلود کتاب صوتی نیکولا تسلا: مردی که قرن 20 را اختراع کرد

  • از: سن پاتریک
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۵۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیکولا تسلا: مردی که قرن 20 را اختراع کرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیکولا تسلا: مردی که قرن 20 را اختراع کرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نیکولا تسلا: مردی که قرن 20 را اختراع کرد

کتاب صوتی نیکولا تسلا: مردی که قرن 20 را اختراع کرد (میکرو کتاب)، اثر سن پاتریک، زندگی نیکولا تسلا را به تصویر می‌کشد و هم‌چنین راز خلاقیت افراد بزرگی مثل او را کشف می‌کند.

نیکولا تسلا (Nikola Tesla) دانشمند مرموز قرن بیستم بود. او اختراعاتی داشت که جهان ما را دگرگون ساخت از اختراع رادیو و ارتباطات بیسیم تا برق متناوب که جهان امروزی ما را روشن می‌سازد. او در زندگی‌اش فراز و نشیب بسیاری داشته حتی به نزدیکی اولین میلیونر جهان هم رسیده اما برای پیشرفت علم و شیفتگی بیش از حدش به اختراعات از آن گذشت. او توسط دانشمندان بزرگی مانند انیشتین تحسین شده و همیشه زندگی مرموز و اختراعات جذاب او الگوی خوبی برای کسانی است که به دنبال راز خلاقیت هستند.

سن پاتریک (Sean Patrick)، یک ورزشکار حرفه‌ای، نویسنده و کارآفرین موفق آمریکایی است. او موسس انتشارات اکالوس است و همزمان با نویسندگی مربی بدنسازی هم هست. پاتریک ماموریت خودش را آگاه کردن، سرگرم کردن و تاثیر گذاشتن روی مردم به وسیله داستان‌های جذاب می‌داند. جالب است بدانید که ایده بهترین کتاب‌هایش هنگام انجام سخت‌ترین حرکات ورزشی به ذهنش می‌رسد. پاتریک می‌گوید: من باور دارم که مردم پتانسیلی بیشتر از آنچه فکر می‌کنند دارند و می‌توانند سرنوشت‌شان را کنترل کنند. من امیدوارم که با نوشته‌هایم نگاهی متفاوت به مردم بدهم تا همه زندگی را آنطور که دوست دارند لمس کنند. پاتریک 32 سال دارد و یکی از محبوب‌ترین نویسندگان عصر حاضر است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی نیکولا تسلا می‌شنوید:

با شروع انقلاب الکتریکی تسلا، به منظور تعریف دوباره جهان صنعتی، ادیسون و مورگان، دست به یک حمله گسترده تبلیغاتی علیه سیستم توزیع برق جریان متناوب او زدند. ادیسون می‌دانست که جریان مستقیم، می‌بایست جریان متناوب را متوقف کند تا بتواند به حیات خود ادامه دهد. او شخصاً در شبکه فعلی ژنراتورها و خطوط توزیع آن سرمایه‌گذاری کرد؛ سپس در یک بیانیه عمومی اعلام کرد: «چنانچه جریان متناوب برق، به خانه مشتری منتقل شود، او را ظرف شش ماه خواهد کُشت.» به این ترتیب جزوات متعددی در مورد خطرات ناشی از جریان متناوب توزیع شدند؛ و نیز تلاش‌هایی دولتی در نیویورک انجام شد تا موضوع برق 800 ولت را «به عنوان یک موضوع امنیت عمومی» مطرح کنند و از این طریق می‌توانستد ایده‌ی انتقال جریان متناوب، از راه دور را محدود کنند. تلاش‌های ادیسون پس از آن به سختی صورت گرفت.

آن‌ها شروع به برگزاری تظاهرات آخر هفته کردند و برای نمایش خطرات کار تسلا، توسط الکتروبرش، حیواناتی از جمله گاو و اسب را در خیابان‌ها می‌کشتند. ادیسون برای اجرای این نمایش‌ها از دو تکنسین استفاده کرد و این مبارزه مخرب در سال 1890 با استفاده ادیسون از ژنراتور وستینگهاوس، در نمایش‌های خیابانی‌اش اوج گرفت. آن‌ها از ولتاژ این دستگاه درجهت بدی استفاده می‌کردند، تا آن جا که جنایتکاران، خود نیز به شدت مجروح می‌شدند؛ با این حال روند شکنجه‌ی حیوانات ادامه داشت. یک روزنامه نگار این رویداد را با این عنوان توصیف کرده است: «نمایشی وحشتناک، بسیار بدتر از حلق‌آویز کردن». طولی نکشید که این روش از شکنجه، نامی نیز برای خود دست و پا کرد و به «جنایتکار خانگی» شهرت یافت؛ مورگان و ادیسون سعی داشتند این شعار جدید را در رسانه‌ها تبلیغ کنند؛ اما بر خلاف اعمال بی‌رحمانه و بی‌شرمانه‌ی آن‌ها، تسلا به طور منظم در آزمایشگاه خود، برنامه‌های پیشرفتِ تکنولوژیِ اختراعات خود را آغاز کرد؛ طی این برنامه او موفق شد لامپ‌هایی بسازد که با عبور جریان برق متناوب از بدن خودش روشن می‌شدند.

 ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۷۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۱ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۴ دقیقه
فصل اول
۴ دقیقه
فصل دوم
۷ دقیقه
فصل سوم
۱۲ دقیقه
فصل چهارم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم
۱۱ دقیقه
فصل ششم
۱۰ دقیقه
فصل هفتم
۱۲ دقیقه
فصل هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نیکولا تسلا: مردی که قرن 20 را اختراع کرد

برای دانلود کتاب صوتی نیکولا تسلا: مردی که قرن 20 را اختراع کرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نیکولا تسلا: مردی که قرن 20 را اختراع کرد
مرجان قربانی
۱۳۹۷/۹/۱۶
فوق العاده بود. باید هر روز بخش هاییشو دوباره و چندباره گوش کنم تا حالم خوب باشه. هنوز تسلاهای زیادی توی دنیا هستند که جدی گرفته نمیشن از طرفی درد اوره ولی شاید اینکه بدونی تنها نیستی ارومترت کنه
Mehdi Arasteh
۱۳۹۸/۵/۱۸
خیلی عالی بود امیدوارم دوباره دنیا شاهد چنین افراد بزرگی در آینده باشیم.
اعظم امیدی
۱۳۹۸/۷/۲۷
دوست داشتم هم کتاب وهم نیکلاتسلا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۷)