دانلود کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی: فرار من از کرۀ شمالی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی: فرار من از کرۀ شمالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی: فرار من از کرۀ شمالی

کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی: فرار من از کرۀ شمالی اثر یون سون کیم، داستان واقعی، پرهیجان و جذابِ فرار دختری جوان به همراه خانواده‌اش از کشور کره شمالی است. کشوری که مردمانش در بی‌خبری محض نسبت به تمام جهان به سر می‌برند و در فقر و گرسنگی همچون زندانیان روزگار می‌گذرانند.

دختری که در سن دوازده‌سالگی گرسنه و تنها منتظر مادر و خواهرش است که برای پیدا کردن غذا خانه را ترک کرده‌اند. دختربچه چند روز است که غذا نخورده و تنها کاری که می‌تواند بکند انتظار برای مرگ است.

هزاران فرسنگ تا آزادی (A thousand miles to freedom) سرگذشت یون سون کیم شهروند کره شمالی است که بدون اینکه دست به فعالیت سیاسی زده باشد یا اعتراضی علیه رژیم کرده باشد همراه با خانواده‌اش قصد ترک کره شمالی را می‌کنند. آن هم به خاطر اینکه گرسنه و فقیر هستند. البته تنها فعالیت ضد رژیم آن‌ها که یون سون کیم به آن اشاره می‌کند و جزای آن را مساوی با مرگ معرفی می‌کند.

یون سون کیم (Eunsun Kim) در این کتاب درباره زندگی در زندانی بزرگ گفته است. زندانی که اکثر مردمان آن از وضعیت بیرون مرزها و آنچه در دنیای خارج می گذرد بی‌خبر هستند. زندانی که زندانیان برای بقا دست به هر کار ممکنی می‌زنند. درباره همین موضوع در پشت جلد کتاب آمده «حالا فهمیده ام که کشور ما در واقع زندانی بزرگ است، جایی که بازداشت شدگان از بدبختیشان بی‌خبرند، زیرا اولویت آن‌ها همیشه جنگیدن برای زندگیشان بوده است.»

در قسمتی از کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی می‌شنویم:

«وقتی بچه بودم و زمانی که هنوز کیم ایل سونگ زنده بود، به ما قول داد، روزانه «برنج و سوپ گوشت» بدهد. اما بیش از بیست و پنج سال بعد، این هدف همچنان محقق نشده بود. من در موقعیت قضاوت کردن بودم، زیرا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و پدرم از گرسنگی مرده بودند. بنابراین با وجود جشن‌های پرهزینه‌ای که رژیم برگزار می‌کرد، وعده ملت «ثروتمند و قدرتمند» دروغی توخالی بود. در واقع، تمام چیزی که کیم جونگ اون و خانواده‌اش می‌خواستند ماندن بر سر قدرت تا جایی بود که امکان داشت. آن‌ها به بیش از بیست و دو میلیون کره شمالی که در فلاکت و بیچارگی تلف می‌شدند اهمیتی نمی‌دادند.»

 ۶ ساعت و ۵ دقیقه، ۳۳۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
بخش اول
۳۴ دقیقه
بخش دوم
۲۹ دقیقه
بخش سوم
۲۴ دقیقه
بخش چهارم
۲۳ دقیقه
بخش پنجم
۲۵ دقیقه
بخش ششم
۳۳ دقیقه
بخش هفتم
۲۹ دقیقه
بخش هشتم
۲۴ دقیقه
بخش نهم
۲۵ دقیقه
بخش دهم
۲۵ دقیقه
بخش یازدهم
۳۶ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۳ دقیقه
بخش سیزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی: فرار من از کرۀ شمالی

برای دانلود کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی: فرار من از کرۀ شمالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هزاران فرسنگ تا آزادی: فرار من از کرۀ شمالی
parvaze parastooha
۱۳۹۷/۷/۵
عالی و غم انگیز بود
مریم آقایی
۱۳۹۸/۴/۸
قشنگ و روان بود... دوست داشتم جزییات بیشتری میشنیدم. خواندن داستان زندگی آدمهایی که از دیکتاتوری فرارمیکنند به من امید و هیجان میدهد. صدای گوینده در فصل اول کمی برایم ناخوشایند بود اما کم کم به گوشم بیشتر...
راحله کاظمی
۱۳۹۸/۳/۱۸
عالی بود. واقعا زیبا. حتما گوش بدید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۹)