دانلود کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)

کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)، نوشته‌ی برایان تریسی، دربردارنده‌ی شیوه‌ها و روش‌هایی است که به شما کمک می‌کند قدرت بیان خود را ارتقا دهید، در هر موقعیتی سخنران پیروز میدان شوید، مورد احترام دیگران باشید، سریع‏‌تر در حرفه‌‏تان ترقی کنید، به بزرگ‌ترین اهداف‌تان دست یابید و در هر شرایطی قدرتمند ظاهر شوید.

کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی) (Speak To Win: How To Present With Power in Any Situation) به سخنرانانی که تازه کار هستند بسیار کمک می‌کند تا نحوه‌ی صحبت کردن خود را با بهره‌گیری از اعتماد به نفس، مهارت‌، ‌اطمینان‌ و شفافیت سرعت ببخشند. هم‌چنین این کتاب برای سخنرانان باتجربه‌ نیز کاربرد دارد، زیرا حاوی تکنیک‌ها، روش‌ها و شگرد‌های سخنرانان درخشان در زمینه تجارت، سیاست و زندگی شخصی آن‌هاست.

داشتن قدرت بیان یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین عوامل موفقیت به شمار می‌آید. خوب صحبت کردن موجب مورد احترام قرار گرفتن شما توسط اطرافیان می‌شود، شان و منزلت شما را در محیط کارتان افزایش دهد و توجه اشخاصی راجلب می‌نماید که می‌توانند به شما کمک کرده و درها را به‌ رویتان باز کنند. همچنین توانایی خوب صحبت کردن، مردم را متقاعد می‌سازد که شما روی ‌هم رفته از دیگر اشخاصی که نمی‌توانند به اندازه شما خوب صحبت کنند، با استعدادتر و باهوش‌تر هستید.

سخنران برجسته و حرفه‌ای بودن در تمام مراحل حیات شغلی‌تان به شما کمک می‌کند و تاثیر به سزایی در پیشرفت شما دارد. روان‌شناسان معتقدند میزان اعتماد به نفس ما یا «میزان علاقه ما به خود» به میزان زیادی تعیین‌ کننده‌ی کیفیت زندگی درونی و بیرونی ماست. هر چقدر که بهترتر و دل‌نشین‌تر صحبت کنید، حس بهتری نیز پیدا می‌کنید و بیشتر خود را دوست خواهید داشت، هر چقدر هم بیشتر خود را دوست داشته باشید، موفق‌تر و شادتر زندگی خواهید کرد و روابط سازنده و عمیق‌تری با دیگران برقرار می‌کنید.

ذهن شما باارزش‌ترین دارایی شماست، در خوب صحبت کردن هم حرف اول را قدرت ذهن می‌زند. یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که شما در اختیار دارید، توانایی خوب اندیشیدن و ابراز خود به صورت آشکار است. این مهارت می‌‌تواند به شما به اندازه هر استعداد دیگری در دستیابی به ترفیع بیشتر و سریع‌تر کمک کند.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده‌ای معروف، نامدار و سخنرانی برجسته در موضوعات موفقیت شخصی و خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی مانند: موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه و تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب به نگارش درآورده که اغلب کتاب‌هایش به زبان‌های گوناگون ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز دربرداشته‌اند. بدون اغراق می‌توان گفت غیرممکن است در ایران بخواهید به موفقیت برسید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

جملات برگزیده کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی):

- سرنوشت ما با افکارمان دستخوش تغییر می‌شود‌.
- تا زمانی‌ که کسی چیزی را نفروشد، هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد.
- ارزش واقعی انسان را باید با اهدافی که وی دنبال می‌کند، محک‌ زد.
- رویاهای بزرگ در سر بپرورانید، هر رویایی که داشته باشید، همان نیز خواهید شد.
- کارتان را با تمام وجود انجام دهید، آنگاه می‌بینید که موفق خواهید شد؛ رقابت بسیار کم است!
- ما نمی‌توانیم کاری کنیم که باران ببارد، اما می‌توانیم قطرات باران را که بر روی زمین‌ می‌بارد تماشا کنیم.
- یکی از بزرگ‌ترین رضایتمندی‌های انسان دانستن این مطلب است که می‌تواند کاری را به نحو احسن انجام دهد.
- آغاز هر کاری مهم‌ترین بخش آن است،‌ به ویژه در مورد کارهای نوپا و ظریف؛ چرا که در این زمان شخصیت شکل می‌گیرد و آسان‌تر تأثیر مطلوب خود را بر جای می‌گذارد.

در قسمتی از کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی) می‌شنویم:

هرچقدر مردم شما را بیشتر دوست داشته باشند، مشتاقانه‌تر تحت تأثیر شما قرار خواهند گرفت و بیشتر متقاعد خواهند شد. همانگونه که ویلی لومان در کتاب «مرگ فروشنده» گفته است: «مهمترین چیز این است که دوست داشته شوید.»
هیچ چیز به اندازه لبخند زدن، خونگرم و خوش مشرب بودن هنگام ایستادن روبه‌روی مخاطبان توجه آن‌ها را به پیامتان جلب نمی‌کند. هر چقدر بیشتر نشان دهید که از خود لذت می‌برید، مخاطبان نیز از بودن در کنار شما لذت بیشتری خواهند برد. هر چقدر مردم شما را بیشتر دوست داشته باشند، با آغوش بازتری از شما استقبال خواهند کرد و بیشتر پذیرای آنچه قصد دارید به آن‌ها بگویید خواهند بود.

یکی از قدرتمندترین روش‌های ایجاد ارتباط با مخاطبان، سؤال پرسیدن است. هنگامی که از فردی سؤالی می‌پرسید، او را مقید می‌کنید پاسخ دهد. حتی اگر پاسخ سؤال را نمی‌داند، یا اینکه سؤال‌تان انحرافی یا پرسش بدیهی باشد، هنگامی که سؤال می‌پرسید، ناگهان توجه وی را به خود جلب می‌کنید. وی به منظور یافتن پاسخ احتمالی در ذهنش به کنکاش می‌پردازد و به جلو خم می‌شود تا از زبان شما پاسخ سؤال را بشنود.

به عنوان مثال، هنگامی که می‌خواهم توجه جمعی از مخاطبان در امر کسب و کار را که در میان مخاطبان هستند به خود جلب کنم، معمولاً می‌پرسم: «در آمریکا چه کاری از همه مهمتر و پر درآمدتر است؟» در ابتدا مخاطبان سکوت می‌کنند. سپس، شروع می‌کنند به گفتن پاسخ‌های احتمالی: «کار نمایش! فروش! سخنرانی حرفه‌ای! ورزش!»

هنگامی که پاسخ‌هایشان را دادند، لبخندی می‌زنم و می‌گویم: مهمترین و پردرآمدترین کار در آمریکا تفکر است. به این دلیل که از میان تمام کارهایی که بشر انجام می‌دهد، تفکر بهترین نتایج ممکن را در پی دارد. هر چقدر بهتر بیندیشید، تصمیم‌های بهتری می‌گیرید. هر چقدر بهتر تصمیم بگیرید، بهتر عمل خواهید کرد، هر چقدر بهتر عمل کنید، نتایج بهتری نیز خواهید گرفت و کیفیت زندگی و کارتان نیز بهتر خواهد شد. همه چیز با فکر آغاز می‌شود. سپس در مورد برخی از ابزار و روش‌های تفکر مؤثرترین افراد در زمینه تجارت و صنعت صحبت می‌کنم. در طول صحبت‌هایم گریزی می‌زنم به روش‌های اندیشیدن اشخاص مهم در این کار، در موقعیت‌های مختلف. این موضوع، که مانند ریسمانی در طول سخنرانی‌ام کشیده شده است، مردم را کاملاً مجذوب خود می‌کند.

 ۶ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۳۵۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۱۹ دقیقه
فصل 1: هنر سخنوری و بلاغت
۴۲ دقیقه
فصل 2: برنامه‌ریزی و آمادگی آسان شده است
۲۹ دقیقه
فصل 3: اعتماد به نفس و مهارت ذهنی
۳۱ دقیقه
فصل 4: در حضور هر شنونده‌ای مقتدرانه شروع کنید
۲۴ دقیقه
فصل 5: تسلط بر جلسات سخنرانی در حضور تعداد کمی از افراد
۳۱ دقیقه
فصل 6: مهارت عرضه و مذاکره در گروه‌های کوچک
۴۵ دقیقه
فصل 7: سکوی مهارت: تحت تأثیر قرار دادن جمع کثیری از مخاطبان
۲۶ دقیقه
فصل 8: مهارت صوتی: تکنیک‌های صوتی قدرتمند
۲۸ دقیقه
فصل 9: ترفندهای تجارت: تکنیک‌های سخنرانان ماهر
۴۳ دقیقه
فصل 10: کنترل مکان سخنرانی
۲۰ دقیقه
فصل 11: با شور و شوق تمام به پایان برسانید؛ نفس‌شان را در سینه حبس کنید!
۴۵ دقیقه
فصل 12: عرضه‌ی محصول یا خدمات به روشی متقاعد کننده

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)

برای دانلود کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)
شیما مسیبی
۱۳۹۸/۱۰/۲۶
راوی عالی عالی و عالی
محمود خضری
۱۳۹۸/۱۱/۲۵
خیلی ایده جالبی هست واین روش برای جامعه ما که سرانه مطالعه پایینی داریم خیلی خوبه واقعا جای تقدیر داره و اما بشرطی که اگر مورد اقبال واقع شد قیمت کتابها گرانتر نشه و این خیلی مهمه
Amir Sh
۱۳۹۸/۱۰/۲۵
با تشکر از شما و انتشارت پر. کتاب بسیار آموزنده و خوبی. پیشنهاد میکنم گوشش بدید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)
مهارت گفتاری، سخنرانی، مهارت های گفتاری، آموزش فن بیان، آموزش سخنرانی، تقویت مهارت های ارتباطی، ارتباط موثر با دیگران، مهارت ارتباط موثر، تقویت فن بیان، دانلود کتاب های برایان تریسی، دانلود فایل صوتی کتاب قدرت بیان برایان تریسی، دانلود کتاب صوتی فن بیان و روابط عمومی، کتاب هنر بیان نوشته برایان تریسی، دانلود کتاب هنر بیان نوشته برایان تریسی، بهترین کتاب فن بیان و سخنوری، کتاب سخنرانی برایان تریسی، دانلود کتاب قدرت کلام برایان تریسی، طریقه صحبت کردن با دیگران، کتاب برای بردن حرف بزنید، کتاب هنر بیان برایان تریسی، کتاب فن بیان برایان تریسی، کتاب چگونه در هر موقعیتی قدرتمند ظاهر شویم، کتاب مهارت های سخنرانی، کتاب مهارت های سخنرانی سخن بگویید تا برنده شوید، کتاب سخن بگویید تا برنده شوید، کتاب سخنرانی موفق، کتاب مهارت های سخنرانی چگونه در هر موقعیتی قدرتمند ظاهر شویم، مهارت های سخنرانی، هنر سخنوری، برقراری ارتباط با دیگران، ارتباطات کلامی، سخنرانی حرفه ای، ارتباط گفتاری، آموزش سخنرانی و فن بیان، چگونه جذاب صحبت کنیم، اصول و فنون مذاکره، بهبود ارتباطات، بهبود روابط اجتماعی، کتاب آموزش سخنرانی، Speak To Win، How To Present With Power in Any Situation، Brian Tracy