معرفی و دانلود کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود

عکس جلد کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود

کریس وایدنر در کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود، داستانی حکیمانه را برایتان تعریف می‌کند تا نحوه نفوذ و اثرگذاری بر دیگران را یاد بگیرید و در زندگی کاری و شخصی خود به موفقیت برسید. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

خلاصه‌ی داستان کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری:

کریس وایدنر در کتاب صوتی هنر تأثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود (The Art of Influence: Persuading Others Begins with You) نحوه‌ی نفوذ در دیگران را در قالب یک داستان شنیدنی مطرح می‌کند. مارک که به تازگی درسش را در دانشگاه به اتمام رسانده، دوست دارد زندگی متفاوتی داشته باشد؛ در واقع او همواره این خواسته را در سر می‌پروراند. در دوران دبیرستان، مارک سه رشته‌ی ورزشی بسکتبال، بیسبال و راگبی را دنبال می‌کرد و اغلب در تمام لیگ‌های سطح اول حضور داشت. با این حال آن‌قدر توانایی و مهارت نداشت که موفق شود به لیگ‌های برتر راه یابد. از این رو تصمیم گرفت تا در دانشگاه، به جای ورزش، تمرکزش را بر درس خواندن بگذارد، هدیه‌ی مارک در جشن فارغ‌التحصیلی‌اش آغاز داستان اوست.

درباره کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود:

اگر شما هم جز افرادی باشید که می‌خواهند در تجارت خود به یک موفقیت چشمگیر برسند و زندگی خود را در ابعاد مختلف توسعه بدهند، شنیدن کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری می‌تواند راهنمایی مناسب برایتان باشد تا یاد بگیرید که چگونه علاوه بر تسلط بر علم تجارت، در میان رقبا و مشتریان خود محبوب باشید و بتوانید با شگردهای مخصوص خود بر آن‌ها تاثیر بگذارید.

البته نویسنده اعتقاد دارد که این کار در ابتدا مستلزم تغییر سبک زندگی خودتان است و پس از آن می‌توانید چنین مهارتی را در خود تقویت کرده و در راه موفقیت قدم بگذارید.

معنای دقیق این مفهوم در کتاب هنر تاثیرگذاری، به معنای قابلیت ایجاد تغییر در افکار، باورها و رفتار دیگران است. پس اگر می‌خواهید در کسب‌وکار و زندگی‌تان به موفقیت دست یابید، باید بتوانید روی دیگران تأثیر بگذارید؛ چرا که هر رهبر و فروشنده‌ای باید چنین توانایی داشته باشد تا بتواند از رقبای خود پیشی بگیرد.

بسیاری از تاجران و مدیران هستند که حرفه خود را به خوبی می‌شناسند و سعی می‌کنند کارشان را به بهترین شکل ممکن ارائه بدهند اما باز هم می‌بینید که نتوانسته‌اند به هدف نهایی خود یعنی اعتبار و فروش بالا برسند. پس شما باید بدانید که مردم با اعداد و ارقام معامله نمی‌کنند بلکه معامله آن‌ها با انسان‌هاست؛ نوع شخصیت شما می‌تواند میزان اثرگذاری‌تان و در نهایت سطح موفقیت‌تان را تعیین کند.

کتاب هنر تاثیرگذاری بدون آنکه روش‌های گیج‌کننده و پیچیده‌ای را بازگو کند، به طور مستقیم چهار قانون مهم و باارزش را به شما معرفی می‌کند که اگر آن‌ها را رعایت کنید، در زندگی حرفه‌ای و شخصی خود به یک انسان توانا و بااقتدار تبدیل خواهید شد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود:

- کتابی مهم و تأثیرگذار. (مارک ویکتور هانسن، نویسنده)

- اثری ضروری برای هر کسی که می‌خواهد خرد و مهارت تأثیرگذاری بر دیگران را به دست آورد. (جیم ران نویسنده کتاب پنج قطعه پازل اصلی زندگی)

- یک کتاب کوچک خارق العاده که اهمیت صداقت و نگرش در رهبری را به ما یادآوری می‌کند. نگاهی تازه و سرگرم کننده به موضوع تأثیرگذاری. (جفری فاکس نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

- کریس وایدنر با جوهر موفقیت و زندگی به خوبی آشناست. هنر تأثیرگذاری کتاب مؤثری است که همه‌ی اصول مهم موفقیت را به ما می‌آموزد. این کتاب بر دلتان تأثیر می‌گذارد، شما را به اندیشه وامی‌دارد، و به طرز مثبتی شما را برمی‌انگیزد. (مایک رابینز)

- هنر تأثیرگذاری ارائه دهنده‌ی بینشی ژرف و انکارناپذیر است. این کتاب باعث رشد شما خواهد شد. من از صمیم قلب آن را به هر کسی که به طور جدی خواهان موفقیت است، پیشنهاد می‌کنم! (دان هاتسن)

- اگر می‌توانستم شما را فقط به انجام دادن یک کار تشویق کنم، آن کار فقط همین بود: هنرتأثیرگذاری را بخوانید. این کتاب تأثیر عمیقی بر زندگی شما خواهد گذاشت. همه‌ی مدیران نوزده شرکت ما از درس‌های این کتاب استفاده می‌کنند حال نوبت شماست! (اسکات مک کین)

کریس وایدنر را بیشتر بشناسیم:

یکی از نویسندگان و سخنرانان انگیزشی، کریس وایدنر (Chris Widener) نام دارد. او تاکنون چندین کتاب در زمینه انگیزه درونی و تجارت نوشته و یکی از اعضای انجمن سخنرانان انگیزشی در آمریکاست.

وایدنر بنیانگذار و رئیس یکی از شرکت‌های توسعه شخصی و موفقیت در جهان به شمار می‌رود و در حوزه فروش و مدیریت نیز تخصص دارد. این نویسنده پرفروش آمریکایی برای اولین بار در سال 1988 وارد حوزه سخنرانی شد و تاکنون توانسته اجراهای مختلفی در این خصوص داشته باشد.

برخی از کتاب‌های کریس وایدنر عبارتند از: «فرشته‌ درون، زندگی رویایی‌تان را خلق کنید، بالاتر از همه، قوانین رهبری، مرد واقعی و...»

در بخشی از کتاب صوتی هنر تأثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود می‌شنویم:

همچنان که از کریدور اختصاصی عبور می‌کردند، بابی درس بعدی را شروع کرد. «مارکوس تجارت همیشه بر پایه روابط استواره. تو باید نحوه ایجاد توسعه و ابقای روابط سالم رو یاد بگیری. اگه بتونی این کار رو بکنی، دیگه بقیه کارها برات آسون میشه و از نفوذ کافی برای رسیدن به خواسته‌هات و آرزوهات برخوردار خواهی شد. من یه دایی دارم به اسم والت. وقتی کوچیک بودم، دایی والت یکی از مهم‌ترین درس‌ها رو درباره تاثیرگذاری، کسب‌وکار و رهبری به من یاد داد. اون موقع دایی والت در مید وست تراکتور می‌فروخت. پسرش کارش حرف نداشت؛ اون بهترین فروشنده شهر بود. واسه همین یه روز رمز موفقیتش رو ازش پرسیدم. اول فکر کردم دلیل موفقیتش اینه که تراکتورهایی که اون می‌فروشه از بقیه تراکتورهای موجود در بازار بهتره اما اینطور نبود. بعد حدس زدم قیمتش ارزون‌تره اما اینم نبود؛ حدس زدم ضمانت‌نامه‌اش بهتره، نه اینم نبود. خدمات پس از فروش چطور؟ چهار تا حدس زدم و همشون اشتباه بود. بالاخره از خودش خواستم تا دلیل موفقیتش رو بگه.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۹ دقیقه
هدیه‌ی مادربزرگ
۷ دقیقه
بابی گُلد طلایی
۲۲ دقیقه
هنر تأثیرگذاری
۱۰ دقیقه
شخصیت و مهارت، شرافت و استعداد
۲۱ دقیقه
ماهی‌گیری یا شکار؟
۱۷ دقیقه
قانون طلایی تأثیرگذاری شماره‌ی یک: درکلیه‌ی سطوح زندگی صادق باش
۱۸ دقیقه
قانون طلایی تأثیرگذاری شماره‌ی دو: همیشه طرز فکری مثبت نشان بده!
۱۱ دقیقه
قانون طلایی تأثیرگذاری شماره‌ی سه: علایق دیگران را مهم‌تر از علایق خودت در نظر بگیر!
۲۱ دقیقه
قانون طلایی تأثیرگذاری شماره‌ی چهار: در هر کاری فضیلت جو و کمال طلب باش!
۸ دقیقه
شروع نو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود
نویسنده
مترجمامیرحسن مکی
گویندهمهرداد مهمان دوست
ناشر چاپیانتشارات آریا گهر
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود

ترنم آراد
۱۴۰۰/۳/۳۱
ممنون از معرف کتاب که بهم پیشنهاد داد بخونم ممنونم از کتابراه که با صوتی کردن کتاب‌های خوب کمک بزرگی کرده هم میتونیم به کارمون برسیم هم اطلاعاتمون رو بیشتر کنیم.
کتاب فقط خوندن نیست باید مطالب کتاب رو درک کرد و عمل کرد. پیشنهاد میکنم بخون و عمل کن🙏🙏
شهاب عسکریان
۱۳۹۹/۱۱/۲۷
یکی از کتابهای خوب و همینطور گوینده عالی. از جمله کتابهای مفید و نکاه مثبت به رهبری و تاثیر گذاری واقعی
خانم خلیلی
۱۴۰۰/۱/۲
من با توجه ب امتیاز و نظرات کاربران این کتاب رو تهیه کردم ممنونم از صدای خوب گوینده و کتاب کوتاه و مختصر و مفیدی بود واقعا. ممنونم کتابراه
مانا خلیلی
۱۴۰۰/۶/۶
کتاب بسیار عالی بود، و مخصوصا برای اون دسته که میخوان وارد بازارهای کار بشن، نکات خیلی خوبی رو داره.. کلا کتابی هست که به درد همه میخوره...
محمد سیدآبادی
۱۴۰۰/۵/۱۹
گوینده بی نظیری داره. ترجمه عالی. دوست دارم بارها این کتاب رو گوش بدم. محتوا کاربردی و محتصر و مفید. این کتاب رو به مدیران توصیه میکنم
نیوشا نوروزی
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
من همیشه موقع رانتدگی یا پیاده روی گوش میکنم، خود ِ کتاب با محتوای نسبتا خوبیه، ممنون از کتابراه😊
محمد تقی موسوی
۱۴۰۰/۱/۱۹
خیلی عالی بود واقعا نکته کلیدی رو بیان میکنه کاش این کتاب ده سال پیش میخوندم آلن خیلی پیشرفت کرده بودم
مصطفی مرجانی
۱۴۰۰/۱/۳
اگه واقعا قصدت از خواندن کتاب، یادگیری هنر تاثیر گذاریه، مطمن باش بهش می‌رسی فقط با یادگیری و عمل به این ۴قانون
مشاهده همه نظرات ۵۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود

برای دریافت کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

موفقیت شخصی، کتاب هنر تاثیرگذاری متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می شود، کتاب هنر تاثیرگذاری ترغیب دیگران با شما شروع می شود، کتاب متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می شود، کتاب ترغیب دیگران با شما شروع می شود، دانلود کتاب هنر تاثیرگذاری، خرید کتاب هنر تاثیرگذاری، دانلود کتاب هنر تاثیرگذاری کریس وایدنر، دانلود کتاب هنر تاثیرگذاری کریس وایندر، کتاب تاثیرگذاری، دانلود کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری، روش های تاثیرگذاری بر دیگران، تاثیرگذاری روی افراد، تاثیرگذاری، تاثیرگذاری و نفوذ، کتاب هنر تاثیرگذاری، تاثیرگذاری و متقاعد کردن دیگران، کتابهای کریس وایدنر، متقاعد کردن دیگران، روش های جذب و متقاعد کردن دیگران، هنر متقاعد کردن، هنر متقاعد کردن دیگران، خودیاری، مهارت های خودیاری چیست، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، راهنمای موفقیت، رسیدن به موفقیت، راه های موفقیت، رسیدن به خواسته ها، راز موفقیت، موفقیت در کار، موفقیتهای فردی، راهنمای موفقیتهای فردی، موفقیت شغلی، تقویت مهارت های ارتباطی، روابط بین اشخاص، بهبود روابط اجتماعی، ارتباط موثر با دیگران، مهارت ارتباط موثر، ارتباطات انسانی، ارتباط بین اشخاص، برقراری ارتباط با دیگران، Chris Widener، The art of influence، ‭The art of influence persuading others begins with you