دانلود کتاب صوتی هنر جنگ روانی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر جنگ روانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر جنگ روانی

کتاب صوتی هنر جنگ روانی اثر مایکل تی. استیونز، به شما می‌آموزد که چگونه به شکلی ماهرانه و نامحسوس بر دیگران تاثیر بگذارید و چگونه به نحوی غیر آشکار حریف خود را از لحاظ روانی و ذهنی مطیع خود سازید. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

در استفاده از تاکتیک‌های جنگ روانی، مهم‌ترین اصل شناخت خود روانشناسی است. چیزی که شما را در جنگ روانی برتر می‌سازد از قضا درست همان چیزی است که به شما امکان دفاع خوبی در مقابل آن را می‌دهد. خواندن ذهن افراد مهم است چون کاری که شما می‌خواهید انجام دهید اداره‌ کردن آن‌ها، جنگیدن بر سر قدرت با آن‌ها و تسلط بر افکار آن‌هاست.

آیا تاکنون برای شما پیش آمده است که زیر فشار روانی تصمیمی بگیرید که با آن موافق نبوده‌اید. آیا با تکنیک‌هایی که می‌توان با آن فردی را تحت فشار روانی قرار داد آشنایی دارید. آیا وقتی از نظر روانی به شما حمله می‌شود روش‌های خنثی کردن آن را بلدید؟ کتابی که در دست دارید نه تنها پاسخی به این سوالات است بلکه اسرار و رموز زیادی را در این زمینه برای شما فاش خواهد ساخت.

اگر نهایت قدرت کنترل روی افراد را داشته باشید چه احساسی خواهید داشت؟ به نظر خوب می‌رسد مگر نه؟ کتاب هنر جنگ روانی (The Art Of Psychological Warfare)، اسرار افراد قدرتمند با درجات مختلف اجتماعی و سمت‌های گوناگون را با شما در میان خواهد گذاشت. از سیاستمداران گرفته تا مدیران شرکت‌های موفق، از رهبران مذهبی تا شخصیت‌های معروف، تمام این افراد از روش‌ها و تکنیک‌هایی که در این کتاب مطرح خواهد شد استفاده می‌کنند. این رموز نه تنها ثابت خواهد شد که بی‌نهایت نیرومند هستند، بلکه اسراری هستند که هرکس می‌تواند در آن‌ها به مرحله استادی برسد. مایکل تی. استیونز (Michael T. Stevens) به شما اطمینان می‌دهد که «هیچ‌کس نیست که نتواند در این تکنیک‌ها استاد شود».

ممکن است بپرسید چرا این تکنیک‌ها بیشتر عمومیت نیافته‌اند؟ خب، در واقع آن‌ها به نوعی عمومیت پیدا کرده‌اند اما، همه از تمام این تکنیک‌ها اطلاع ندارند یا اینکه نمی‌دانند چطور باید از آن‌ها استفاده کنند. حتی دستفروشان یا کلاهبرداران در معاملات آنقدر زرنگ هستند که از چند تاکتیک روانشناسی استفاده کنند. در مورد باقی مردم، بیشترشان از داشتن این همه قدرت می‌ترسند. ترس آن‌ها از این است که استفاده از این تکنیک‌ها آنان را یک جامعه ستیز، خیال‌باف یا یک آدم دورو جلوه دهد.

خواهیم گفت که شما «می‌توانید از جنگ روانی در جهت برتری و حفظ منافع خودتان حتی سوء استفاده کنید».

تصمیم‌گیری اخلاقی را به خودتان واگذار می‌کنیم که از این تکنیک‌ها در جهت خیر یا شر استفاده کنید. صرف اینکه شما یاد می‌گیرید چگونه خودرو سرقت کنید به این معنا نیست که باید به سراغ سرقت ماشین بروید، در عوض شما می‌توانید در جهت جلوگیری از سرقت خودرو خود از آن استفاده کنید. در جمعیت «هکر»‌ها، کتاب هنر جنگ روانی به عنوان یک دفترچه راهنما در «مهندسی اجتماع» در نظر گرفته می‌شود چرا که این کتاب اساسا دفترچه راهنماییست برای هک کردن (در اختیار گرفتن) مغز افراد دیگر. به یاد داشته باشید که هکر‌ها در برخی موارد برای پلیس و دولت نیز کار می‌کنند و همانگونه که گفته خواهد شد، پلیس‌ها و دولت‌ها نیز از مهندسی اجتماع استفاده می‌کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی هنر جنگ روانی می‌شنویم:

زبان بدن، ارتباط غیر کلامی است که شامل تمام انسان‌ها می‌شود، چه از آن آگاه باشند چه نباشند. برای مقاصد ما، مهم آن است که نه تنها ذهن افرا دیگر را بخوانید، بلکه زبان بدن خود را کنترل کنید تا تاثیر دلخواه و مورد نظر را داشته باشید.

اگر درک زبان بدن برای شما دشوار است دوستی پیدا کنید که یک سگ داشته باشد. سگ‌ها موارد خوبی برای یادگیری زبان بدن هستند چون از آنجا که نمی‌توانند حرف بزنند بیشتر خواسته‌ها و عواطفشان را با اشاره و حرکات به انسان‌ها نشان می‌دهند. سگی که می‌خواهد با صاحبشس برای گردش به بیرون از خانه برود ورجه ورجه می‌کند و بالا و پایین می‌پرد و خوشحالی خود را از تفریحی که قرار است با هم داشته باشند نشان می‌دهد. یک سگ هجومی شق و رق و آماده جنگ می‌ایستد، دندان قروچه می‌کند و حالت خیز به خود می‌گیرد در حالیکه به پستچی پارس می‌کند. سگی که تصادفی به گلدانی برخورد کرده و آن را شکسته، سرش را آویزان نگه می‌دارد و با کم رویی به صاحبش نگاه می‌کند و نشان می‌دهد که از اشتباهش خجالت زده است.

برای مثالی دیگر از زبان بدن غیر انسانی، به کارتون تام و جری نگاه کنید. دو کاراکتر به هیچ وجه مکالمه‌ای رد و بدل نمی‌کنند با این حال همینطور که در تعقیب و گریز بلاهای مختلف به سرشان می‌آید باعث خنده تماشاچیانی می‌شوند که تفکرات، واکنش‌ها و اهداف مختلف دارند. تجزیه تحلیل پانتومیم کاراکترهای ساکت در این انیمیشن، این درک را به شما می‌دهد که (زبان بدن) چه هنر زیبایی است. از طرفی این را در نظر بگیرید که این مقوله به عنوان تفریح و سرگرمی برای جوانان درنظر گرفته شده است که نشان می‌دهد چقدر زبان بدن برای برقراری ارتباط، مبتنی بر ادراک است.

 ۳ ساعت و ۵ دقیقه، ۱۷۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
تاریخچه جنگ روانی
۳۱ دقیقه
برداشت از ظاهر و حرکات فرد
۲۰ دقیقه
چگونه دوست داشتنی باشید
۲۳ دقیقه
ترغیب و تشویق مردم برای موافقت با شما
۲۲ دقیقه
مثال‌هایی با موضوعات مشخص
۳۴ دقیقه
مشکل کس دیگر بودن
۳۲ دقیقه
کتفیشینگ یا ایجاد شخص جعلی

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر جنگ روانی

برای دانلود کتاب صوتی هنر جنگ روانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر جنگ روانی
Masoud Borji
۱۳۹۷/۱۱/۱۸
متن کتاب نتونست عنوان کتاب رو پوشش بده
سارا تهرانی
۱۳۹۷/۱۰/۲۱
خوب بود اما تقسیم‌بندی مطالب زیاد جالب نیست و در مورد هر مطلب گذرا صحبت کرده
Morad Niazi
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
انتظارمو برآورده نکرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)