دانلود کتاب صوتی هنر ظریف بی‌خیالی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر ظریف بی‌خیالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر ظریف بی‌خیالی

کتاب صوتی هنر ظریف بی‌خیالی نوشته‌ی مارک منسون، به شما می‌آموزد که چگونه راهی برای تغییر و بهبود زندگی بیابید و به شکست‌های پی‌درپی اهمیتی ندهید، زیرا شکست‌ها شما را به موفقیت نزدیک می‌کنند. این اثر یکی از پرفروش‌ترین‌ و درخشان‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز به شمار می‌آید.

بیشتر مردم فکر می‌کنند که منظور از بی‌خیالی، نوعی بی‌تفاوتی و آرامش نسبت به همه چیز است؛ آرامشی که تمام مشکلات و دغدغه‌ها را پشت سر می‌گذارد. آن‌ها دوست دارند به فردی تبدیل شوند که هیچ چیز تکانش نمی‌دهد و مشکلات و طوفان‌های زندگی رویشان تاثیری نمی‌گذارد.

مارک منسون (Mark Manson) عقیده دارد؛ امروزه بیماری واگیردار روانی شیوع پیدا کرده که در آن انسان‌ها دیگر متوجّه نمی‌شوند و باید قبول کنند گاهی برخی چیزها می‌توانند خیلی بد باشد. او می‌گوید که شاید از جهت عقلانی، این مسئله در ظاهر تنبلی به نظر برسد، اما اطمینان می‌دهد که اینگونه است. این باور که در مواقعی بی‌کفایت بودن قابل قبول نیست، سرچشمه‌ی حلقه بازخورد از جهنّم است که روز به روز افزایش می‌یابد و بر فرهنگ انسان تاثیر می‌گذارد.

کتاب صوتی هنر ظریف بی‌خیالی (The Subtle Art of Not Giving a F*ck) راهکارهایی برای کاهش دغدغه‌ها و یا دردهای شما ندارد و دقیقاً به همین دلیل، این کتاب با شما صادق است. کتاب حاضر حاوی دستورالعمل‌هایی برای عالی بودن نیست و نمی‌تواند باشد، زیرا عالی بودن تنها توهّمی در ذهن و فکر شماست؛ هدفی که در ذهن‌تان آن را ساخته‌اید و خود را مجبور به دنبال کردن آن می‌کنید. در عوض، این کتاب صوتی دغدغه‌ها و مشکلات شما را به ابزار و آسیب روحی شما را به قدرت تبدیل می‌کند. که این امر موجب پیشرفت حقیقی شما در کار و زندگی می‌شود.

این کتاب صوتی به شما می‌آموزد که چگونه از مشکلات و شرایط دشوار زندگی لذت ببرید. در حقیقت این اثر درمورد حرکت آرام با وجود وظایف سنگین، آرامش بیشتر با وجود ترس‌های فراوان و خندیدن بر اشک‌های خود، در هنگام گریه کردن است. همچنین به شما یاد می‌دهد که از داشته‌های زندگی‌تان لذت ببرید و همه چیز به جز چیزهای مهم را از زندگی و افکار خود پاک کنید.

مارک منسون را بیشتر بشناسیم:

مارک منسون، نویسنده، وبلاگ‌نویس و کارآفرین درخشان و مطرح آمریکایی است. او در رشته مدیریت مالی به تحصیل پرداخته، اما علاقه بسیاری به روانشناسی دارد و در این زمینه مطالعات زیادی داشته است. وی زمانی که کاملاً ناشناس بود، اولین کتابش را به چاپ رساند و با اینکه مشهور نبود، در کمتر از یک سال توانست 15 هزار نسخه از آن را به فروش برساند. او همچنان وبلاگش را به روز حفظ می‌کند و یکی از پربیننده‌ترین و مشهورترین وبلاگ‌های آمریکا را دارد.

در قسمتی از کتاب صوتی هنر ظریف بی‌خیالی می‌شنویم:

درد بخشی از روند کار است، احساس رنج اهمیت دارد، اگر فقط دنبال سرخوشی‌های مقطعی و سرپوش گذاشتن بر روی دردها باشید، اگر به محق دانستن خودتان و توهم مثبت‌اندیشی ادامه بدهید و خودتان را در فعالیت‌های گوناگون غرق کنید. هیچ‌وقت انگیزه‌ی لازم برای تغییر حقیقی را به دست نخواهید آورد، زندگی یعنی ندانستن و انجام دادن کاری با وجود این ناآگاهی.

 ۴ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۲۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۱۵ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۵ دقیقه
بخش پنجم
۱۵ دقیقه
بخش ششم
۱۵ دقیقه
بخش هفتم
۱۵ دقیقه
بخش هشتم
۱۵ دقیقه
بخش نهم
۱۵ دقیقه
بخش دهم
۱۵ دقیقه
بخش یازدهم
۱۵ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۵ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۵ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۵ دقیقه
بخش پانزدهم
۱۵ دقیقه
بخش شانزدهم
۱۲ دقیقه
بخش هفدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر ظریف بی‌خیالی

برای دانلود کتاب صوتی هنر ظریف بی‌خیالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر ظریف بی‌خیالی
بتول خالقی
۱۳۹۹/۵/۹
کتاب پر محتوی بود و صدای دلنشینی داشت.
کورش فرودی
۱۳۹۹/۷/۱۶
سرعت خواندن کتاب بسیار زیاده من فقط کتاب صوتی گوش میدم ولی تا به حال اینقدر خوانش پر سرعت ندیدم اصلا کلمات منعقد نمیشه با کمترین سرعت مثل بالاترین سرعت میمونه
فرزام نصراله نژاد
۱۳۹۹/۸/۳
خواندنش برای هر فرد اجباری است، شاید همه به این موضوعات فکر کرده باشیم ولی این کتاب جمع بندی و تحلیل همه‌ی اون افکار جستاگریخته بود، ممنون از تهیه این کتاب مفید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۶)