دانلود کتاب صوتی وقتی آهو خانم به تله افتاد (مجموعه با ادب چون)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی وقتی آهو خانم به تله افتاد (مجموعه با ادب چون) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی وقتی آهو خانم به تله افتاد (مجموعه با ادب چون)

کتاب صوتی وقتی آهو خانم به تله افتاد (مجموعه با ادب چون) نوشته‌ی زهرا زواریان، درباره آهویی است که برای پیدا کردن علف سبز به صحرایی خشک می‌رود تا بچه‌اش گرسنه نماند اما در ادامه اتفاقات سختی برای او پیش می‌آید که منجر به دیدن امام رضا می‌شود.

درباره کتاب صوتی وقتی آهو خانم به تله افتاد:

پنجمین جلد از مجموعه با ادب چون به کتاب صوتی وقتی آهو خانم به تله افتاد اختصاص دارد. داستان از جایی آغاز می‌شود که آهویی برای به دست آوردن غذا برای خود و بچه‌هایش، به صحرا می‌رود تا علف تازه پیدا کند. او در حین جست‌وجو، بوته‌ای از علف‌های سبز و تازه را پیدا می‌کند و باخوشحالی به سمت آن می‌رود اما ناگهان به دام یک شکارچی می‌افتد.

آهو از واقعه بسیار هراسان و ناراحت است و فکر می‌کند که دیگر راه نجاتی وجود ندارد اما با دیدن چهره نورانی امام رضا و صحبت ایشان با شکارچی، همه چیز تغییر می‌کند.

زهرا زواریان در مجموعه پنج جلدی با ادب چون، با زبانی کودکانه داستان حیواناتی را روایت می‌کند که ادب و احترام خود را به شیوه‌های مختلف به امامان شیعه نشان می‌دهند. او درباره هدفش از نوشتن این مجموعه می‌نویسد: «در نظر داشتم به صورت غیر مستقیم به کودکان آموزش دهم که حیوانات نیز می‌فهمند و شعور و درک دارند؛ در واقع خواستم ادب و معرفتی را که حیوانات نسبت به ائمه معصومین دارند، در قالب داستان روایت کنم.»

«اسبی که دو بال داشت، در حلقه شیرها، شتری که با وفا بود، شیری که سلام کرد و وقتی آهو خانم به تله افتاد» عنوان‌های مجموعه با ادب چون هستند.

زهرا زواریان را بیشتر بشناسیم:

یکی از نویسندگان و پژوهشگران ادبی فعال پس از انقلاب، زهرا زواریان است که از سال 1367 به طور رسمی وارد فضای داستان‌نویسی شد و کار خود را با ماهنامه ادبیات داستانی حوزه هنری و سید مرتضی آوینی آغاز کرد. او پیش از این، چندسالی در آموزش و پرورش مشغول به کار بود.

او در مدتی که با مرتضی آوینی همکاری می‌کرد، به مدت دو سال دبیر صفحه داستان مجله سوره بود و پس از شهادت آوینی، سردبیری ماهنامه ادبیات داستانی را برعهده گرفت.

زواریان به عنوان نویسنده‌ای فعال در حوزه کودک و نوجوان شناخته می‌شود و همچنین به ادبیات دینی و نگارش داستان‌هایی مذهبی علاقه‌مند است.

برخی از آثار این نویسنده عبارتند از:

- روایت جنگ در ادبیات حماسی زنان
- داستان زهیر (نگاهی به سرخی آتش)
- رمان دیانا که بود
- رمان زنی در جزیره گمنام
- شخصیت زن در ده سال داستان نویسی
- شبستان دل (سفرنامه حج)
- رمان بهشته من
- نزدیک تر بیا احمد (داستان معراج)
- خاتون عشق (داستان حضرت نرجس خاتون، علیهاالسلام)
- چهار بانوی تاریخ ساز
- رمان دامنی از جنس آب

کتاب صوتی شتری که باوفا بود برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب مخصوص کودکان 10 تا 12 ساله‌ای است که به داستان‌های مذهبی علاقه‌مند هستند و می‌خواهند روایتی جالب از سرگذشت اهل بیت بشنوند.

در بخشی از کتاب صوتی وقتی آهو خانم به تله افتاد می‌شنویم:

آهو خانم که هنوز مزه علف را نچشید بود، از غصه زد زیر گریه. تله بزرگ بود و او نمی‌توانست خود را از دست تله به آن بزرگی نجات بدهد. بلند بلند شروع کرد به گریه کردن، چیزی نمانده بود که پسرش بیدار شود و از گرسنگی لانه را روی سرش بگذارد. هق هق کنان به اطراف نگاه کرد؛ صحرا خلوت و ساکت بود؛ همه‌جا خار بود و تک و توک علف‌های تازه و سبز پیدا می‌شد. خودش را سرزنش کرد که چرا حواسش را جمع نکرده است و چرا نفهمیده که در این صحرای خشک، این همه علف تازه و سبز یک جا نمی‌روید. چرا گول خورده، چرا بیشتر حواسش را جمع نکرده و ناامید و نگران به اطراف نگاه کرد.

 ۱۵ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
وقتی آهو خانم به تله افتاد (جلد پنجم مجموعه با ادب چون)

راهنمای دانلود کتاب صوتی وقتی آهو خانم به تله افتاد (مجموعه با ادب چون)

برای دانلود کتاب صوتی وقتی آهو خانم به تله افتاد (مجموعه با ادب چون) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  وقتی آهو خانم به تله افتاد (مجموعه با ادب چون)