دانلود کتاب صوتی وینستون چرچیل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی وینستون چرچیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی وینستون چرچیل

در کتاب صوتی وینستون چرچیل اثر برندا هاوگن، با زندگی و افکار وینستون چرچیل یکی از رهبران مهم و تأثیرگذار جهان معاصر آشنا می‌شوید.

بعد از پایان جنگ جهانی اول، وینستون چرچیل (Winston Leonard Spencer Churchill) از جمله کسانی بود که خطر مسلح شدن مجدد آلمان را به مردم کشورش هشدار داد، اما کسی این هشدار را جدی نگرفت. هر چند رویدادها درستی ادعای او را ثابت کرد، اما این امر او را راضی نکرد. در آن زمان بریتانیای کبیر به راهبری نیاز داشت چرا که جنگ جهانی دوم در راه بود. چرچیل سه روز بعد از اینکه به مقام نخست‌وزیری انگلستان رسید در سال 1940 خطابه معروفش را ایراد کرد. او به جای آنکه نگران باشد، آرامش خاصی در چهره‌اش هویدا بود. چرچیل بارها از مرگ رهیده بود و همیشه باور داشت دلیل زنده ماندنش آن است که سرنوشت بزرگی در انتظار اوست. این تقدیر بزرگ چیزی نبود جز رهبری مقتدرانه بریتانیای کبیر توسط او در جنگ جهانی دوم. چرچیل می‌گفت: «به نظرم می‌آمد که دارم بر اساس تقدیر پیش می‌روم و تمام گذشته را محض آمادگی برای این زمان و این آزمون زیسته‌ام.»

وینستون چرچیل یکی از برجسته‌ترین سیاست‌مداران تاریخ است که از ابتدای فعالیت‌های پر تنش سیاسی‌اش به اوج شهرت و عنوان نخست‌وزیر قهرمان بریتانیا در جنگ جهانی دوم رسید. او نویسنده‌ای نامدار بود و در سال ۱۹۵۳ جایزۀ نوبل ادبیات را به دست آورد. وینستون چرچیل نظامی، سخنران، نقاش و خبرنگار جنگی معروفی هم به شمار میرفت.

 ۱ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۷۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
فصل اول: رهبر مقدر
۸ دقیقه
فصل دوم: مبارز جوان
۸ دقیقه
فصل سوم: آماده شدن برای زندگی نظامی
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: خبرنگار و سرباز
۷ دقیقه
فصل پنجم: پارلمان
۹ دقیقه
فصل ششم: جنگ جهانی اول
۷ دقیقه
فصل هفتم: هشدارهای جنگ دوم
۱۰ دقیقه
فصل هشتم: نخست‌وزیر زمان جنگ
۱۱ دقیقه
فصل نهم: بعد از جنگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی وینستون چرچیل

برای دانلود کتاب صوتی وینستون چرچیل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  وینستون چرچیل
Mohsen Hajiyouni
۱۳۹۶/۹/۱۲
عالی بود. دریغ از مردان اینچنینی برای امروز کشور عزیزم ایران
علی محمودی
۱۳۹۶/۸/۲۰
من همیشه می‌خواستم این کتاب بخونم اما حصولشو نداشتم ممنونم از کتاب راه بابت کتاب صوتی اینجوری خیلی حوصلم میکشه یک کتاب ۲۰ فصلی رو گوش بدم
محمد دره سیری
۱۳۹۶/۱۲/۲۲
با حال بود ولی زمانی ک دو کتاب دیگه از این نویسنده بخونید متوجه میشید ک قشنگ داره با قضاوت خودش میره جلو
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۸)