دانلود کتاب صوتی پدران غایب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پدران غایب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پدران غایب

کتاب صوتی پدران غایب نوشته گای کارنو، به آن دسته از مردانی کمک می‌کند که با پدرشان رابطه بدی داشتند و حال می‌خواهند با پسرشان رابطه خوبی داشته باشند. این کتاب که یکی از پرفروش‌ترین‌ها در فرانسه است، به شما می‌آموزد چگونه ارتباط مؤثر و خوبی را با فرزندان پسر خود داشته باشید.

گای کارنو (Guy Corneau) می‌گوید معانی گسترده‌ای در واژه پدران غایب وجود دارد که شامل غیبت فیزیکی و روانی پدران می‌شود و همچنین غیبت روحی و احساسی آن‌ها را نیز شامل می‌شود. پدر غایب حضور کمتری دارد و حتی در صورت حضور رابطه دلچسبی با فرزند خود ندارد.

پدر تکیه‌گاه روانی پسر است. پسران داشتن هدف در زندگی، داشتن اعتماد به نفس، توانایی مقابله با مشکلات و ایستادن در برابر آن و بسیاری از مسائل دیگر را از پدر می‌آموزند.

پدر غایب مشکل‌آفرین است و باعث می‌شود بسیاری از مردان احساس مرد بودن نداشته باشند. پدران غایب با غیبت‌های ناموجه و دراز مدت خود موجب محرومیت فرزندشان از تأیید و امنیت حضور پدر می‌شوند. آن‌ها به احساسات فرزندشان بی‌توجه هستند و از ابراز محبت و احساسات به فرزندانشان خودداری می‌کنند. اگر پدر غایب داشته‌اید و حالا می‌خواهید پدر خوبی برای فرزندتان باشید حتماً به این کتاب صوتی گوش دهید.

تعداد مردانی که دچار اختلالات پارانویا، وسواس و رفتارهای ضد اجتماعی و مشکلات و انحرافات جنسی هستند از تعداد زنانی که با این مشکلات دست به گریبان‌اند بیشتر است. این موضوع نشان می‌دهد که مردان هر چند در ظاهر مستقل هستند اما همواره سودای پدرانشان و کمک گرفتن از آن‌ها را در سر دارند.

ایده و موضوعات اولیه کتاب پدران غایب (Absent fathers, lost sons) از مشاهدات بالینی کارنو به عنوان تحلیلگر روانی به دست آمده، این کتاب نتیجه دیده‌ها، شنیده‌ها و احساساتی است که او به عنوان یک مرد تجربه کرده است.

این کتاب صوتی برای آن دسته از کسانی که به دنبال تمامیت مردانگی خود هستند کمک بزرگی است. همچنین می‌تواند برای تمامی پدران و مربیانی که با پسران در ارتباط هستند، مفید باشد.

درباره گای کارنو

گای کارنو روان‌درمانگر مکتب یونگ در سال 1951 در کبک متولد شد. او در موسسه کارل گوستاو یونگ در زوریخ آلمان به تحصیل پرداخته و متخصص روانشناسی مردان است. کارنو در سال 1989 کتاب پدران غایب را نوشت و به چاپ رساند. این کتاب به بیش از 12 زبان ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی پدران غایب می‌شنویم:

سکوت پدرانمان به سکوت ما تبدیل شده است. این سکوت به ما القا شده است. باید کاری بکنیم که این سکوت به پسرانمان منتقل نشود. چالشی که مردان امروزی با آن روبه‌رو هستند، شکستن زنجیره این سکوت سنتی است و احتمالاً این انقلابی‌ترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم. مردانی که می‌توانند باید گفت‌وگو با پدران خود را با وجود ترس، فرسودگی و ناامیدی شروع کنند. باید برای درگیر نشدن در چنین سکوتی که پدرانمان را گرفتار کرد، بجنگیم. باید تلاش کنیم که شکافی که ما را از پدرانمان جدا کرده است، پر کنیم. با پر کردن این شکاف می‌توانیم ذهن مردان را شفا دهیم. زمان آن رسیده که از آسیب‌پذیری و خشونت درونی‌مان سخن بگوییم و زمان آن رسیده که دیدگاه خود را اعلام کنیم. زمان آن رسیده که خود را آن گونه که هستیم نشان دهیم و بالاخره زمان آن فرارسیده که بدون لکنت سخن بگوییم و روابطمان را ترمیم کنیم.

 ۷ ساعت و ۱۴ دقیقه، ۴۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
فصل اول: پدر غایب
۱۳ دقیقه
قانون سکوت
۸ دقیقه
مثلث
۱۱ دقیقه
پدر نامناسب
۱۲ دقیقه
بدن پدر
۱۱ دقیقه
تحسین پدران مدرن
۱۱ دقیقه
عقده مادر
۱۰ دقیقه
فصل دوم: پسران گم‌شده
۱۱ دقیقه
باب قهرمان
۱۰ دقیقه
هر گردی گردو نیست
۹ دقیقه
وینس، پسر خوب
۱۱ دقیقه
اریک، نوجوان ابدی
۱۴ دقیقه
چگونه بزرگسالان می‌توانند خلاق باقی بمانند؟
۱۰ دقیقه
ژولین، طرفدار تساوی حقوق زن و مرد
۱۰ دقیقه
مورد علاقه دیگری بودن با تمام هزینه‌ها
۱۲ دقیقه
انرژی رام‌نشده
۱۸ دقیقه
کریس معتاد - اشراق فوری
۱۳ دقیقه
فصل سوم: ترس از صمیمیت
۱۱ دقیقه
کمبود زن
۱۲ دقیقه
آیین ونوس
۱۳ دقیقه
زبان عشق
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: خشونت سرکوب‌شده
۱۱ دقیقه
نفرت از خود و سپرهای بلا
۱۱ دقیقه
ببری با پوست نرم
۱۳ دقیقه
ملاقات با مرد بدوی
۱۲ دقیقه
مرد، مرد نمی‌شود تا زمانی که ...
۷ دقیقه
فصل پنجم: خون پدر
۱۰ دقیقه
بالا در مقابل پایین، مردانه در مقابل زنانه
۱۳ دقیقه
روی این کره خاکی، مراسم تشرف قبایل مختلف
۷ دقیقه
تولد در خون پدر
۱۲ دقیقه
فصل ششم: افسردگی سودمند، گرسنگی تشرف
۱۱ دقیقه
تنهایی چه چیزهایی به ما می‌آموزد؟
۱۰ دقیقه
افسردگی به عنوان تشرف، ایده‌آل‌های متلاشی شده
۱۳ دقیقه
هراس از سایه درختان
۱۰ دقیقه
فصل هفتم: شکستن سکوت
۹ دقیقه
درمان
۷ دقیقه
عینک روانشناس
۹ دقیقه
پدر خود بودن، سوگواری برای پدر ایده‌آل و بخشیدن پدر واقعی
۹ دقیقه
شکست سکوت پدر

راهنمای دانلود کتاب صوتی پدران غایب

برای دانلود کتاب صوتی پدران غایب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پدران غایب

نظرات کتاب صوتی پدران غایب

سيد اكول
۱۳۹۹/۴/۲۹
خیلی خوب بود. خیلی آموزنده بود. برای هر پسری یا هر مردی لازم هست مخصوصا اگر فرزند پسر داری یا به زود پسر دار میشی، حتما قبل ش ان رو باید بخونی.
ولی بعضی کتاب‌ها باعث خیلی سوال‌ها میشه ک متاسفانه نویسنده نیست ک باهاش بحث و گفت و گو کنی.
atiye shabani
۱۴۰۰/۱/۱۴
برای دختران که مادران فردایند برای مادرانی که پسر دارند برای وپسران که پدران فردایند و برای مردانی که پدر هستند.... کتابی که به ما یاد میده چطور پدر و مادربهتری باشیم
محسن محمدی
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
هم برای کسایی که پدر دارن و هم ب‌ای کسایی که میخوان در آینده پدر بشن لازمه خونده شه. به پیشنهاد سهیل رضایی عزیز خریداری کردم.
مشاهد همه نظرات (۷)