دانلود کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت

کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت شامل مجموعه داستان‌های کوتاهی از نویسنده و پژوهشگر معاصر بلقیس سلیمانی است که با زبانی عامیانه و ساده در فضایی وهم‌آلود نوشته شده و مضامینی چون مرگ، روابط انسانی و ازدواج را در بر می‌گیرد.

اکثر مخاطبین می‌توانند با این کتاب به راحتی ارتباط برقرار کنند. تراژدی و طنز در این اثر با هم همراه شده‌اند. به گفته خود نویسنده این مجموعه، ادامه دیگر کتاب‌های او مثل «خاله بازی» و «بازی آخر بانو» است.

عناوین برخی از داستان‌ها عبارت است از: عروس، بابابزرگی، شوهر آینده، صبر خوش است، آهوی جوان، مرده‌ها و مرغ‌ها، اهل معامله، خروس، سک سک، حبس و مرد، هه هه هه هه، نیاز، این سه تن و... .

هر یک از این داستان‌ها یک برش و یک لحظه را از زندگی اجتماعی روایت می‌کند و در واقع یک تصویر ساده و یک قاب می‌سازد.

بلقیس سلیمانی زاده کرمان در رشته کارشناسی ارشد فلسفه تحصیل کرده‌ است. وی بیش از هشتاد مقاله در مطبوعات نوشته‌ است و برخی از داستان‌های وی به زبان‌های انگلیسی، ایتالیایی و عربی ترجمه شده ‌است.

او داوری جایزه‌های ادبی را نیز بر عهده داشته ‌است، از جمله جشنواره بین‌المللی برنامه‌های رادیویی و جایزه منتقدان و نویسندگان مطبوعاتی. سال‌های دهه 60 و دغدغه‌های این سال همواره در آثار بلقیس سلیمانی موج می‌زند و خواننده را برای خواندن حوادث آن روزگار بی‌تاب می‌کند. دیگر آثار وی عبارت‌اند از: «بازی آخر بانو»، «بازی عروس و داماد»، «خاله بازی»، «به هادس خوش آمدید»، «سگ‌سالی»، «من از گورانی‌ها می‌ترسم» و…

در بخش‌هایی از کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت می‌شنویم:

«پسرس که مرا دوست داشت درست قرار دوممان به من یک ادکلن اصل فرانسوی هدیه داد، درست مثل محمد و بهزاد. دفعه دیگر خودش را به من نزدیک کرد و گفت: «استفاده نکردی؟» و من فهمیدم همان بلایی قرار است سر من بیاید که دفعه قبل و دفعات قبل آمده بود.»

«پسرک دوچرخه سوار به سرعت از کنار دخترک دانش آموز رد می‌شد و می‌پرسید: عروس مادر من می‌شی؟ دخترک هرگز به این سوال پاسخ نمی‌داد. سکوت علامت رضا بود، این را هر دو می‌دانستند.
پسرک در هفده سالگی به جبهه رفت و در چهل و دو سالگی دخترک بازگشت و در قبرستان شهر کوچک آرام گرفت. فردای روز تشییع استخوان‌های پسرک، زن سر مزار او رفت. همان پسرک شوخ و شنگ هفده ساله در قاب عکس به او لبخند می‌زد. دخترکی شش ساله ظرف خرما را جلوش گرفت و گفت: چقدر پسرتون خوشگل بوده»

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
ترک اول
۲۳ دقیقه
ترک دوم
۲۷ دقیقه
ترک سوم
۱۹ دقیقه
ترک چهارم
۲۲ دقیقه
ترک پنجم
۲۹ دقیقه
ترک ششم
 ۲ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۱۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت

برای دانلود کتاب صوتی پسری که مرا دوست داشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پسری که مرا دوست داشت