دانلود کتاب صوتی پسر عیسا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پسر عیسا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پسر عیسا

کتاب صوتی پسر عیسا نوشته‌ی دنیس جانسون، یکی از مهم‌ترین آثار ادبیات معاصر آمریکاست و 11 داستان کوتاه و تلخ را دربردارد که با یکدیگر مرتبط هستند و از دل زندگى اجتماعى آمریکا در اواسط قرن بیستم بر مى‌خیزند. این اثر جایزه‌ی ملی کتاب آمریکا را برای نویسنده به ارمغان آورده است.

درباره‌ی کتاب صوتی پسر عیسا:

کتاب صوتی پسر عیسا (Jesus' Son) دربردارنده‌ی 11 داستان کوتاه و جذاب است که به هم متصل هستند و همگی یک راوی دارند و شخصیت‌هاى آن از قشرهاى پایین و فقیر جامعه برگزیده شده‌اند. ارتباط داستان‌های این مجموعه به قدری است که برخی از منتقدان آن را یک رمان به شمار آوردند و مضمون آن بیشتر درباره‌ی موضوعات اجتماعی هم‌چون اعتیاد به مواد مخدر، جنایت و قتل است. جانسون اغلب شهرت خود را مدیون همین مجموعه داستان‌های شنیدنی است.

نویسنده‌ی این کتاب درخشان و مطرح زندگى پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته و سختی‌های زیادی کشیده که این اثر، نتیجه‌ی همین تجربیات عجیب او در زندگی‌اش است. در یک نظرسنجی از نویسندگان و منتقدان آمریکایی این کتاب به عنوان یکی از برجسته‌ترین کتاب‌های 25 سال کنونی آمریکا برگزیده شد.

شنیدن کتاب صوتی پسر عیسا به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی به افرادی که به ادبیات داستانی ملت‌های مختلف به ویژه آمریکا علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود. این اثر حاوی درخشان‌ترین داستان‌های کوتاه آمریکایی است که شما پس از شنیدن آن به خوبی با جامعه‌ی این کشور آشنا می‌شوید.

دنیس جانسون را بیشتر بشناسیم:

دنیس جانسون (Denis Johnson) نویسنده، شاعر و نمایش‌نامه‌نویس محبوب و برجسته‌ای است که در سال 1949 در مونیخ آلمان غربی چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی او به دلیل مأموریت‌های مداوم پدرش در توکیو، مانیل و واشنگتن سپری شد. نخستین مجموعه شعر او «مردی میان فُک‌ها» نام دارد که در سن 20 سالگی‌اش چاپ شد. او در دانشگاه آیوا به تحصیل پرداخت و شاگرد ریموند کارور شد؛ در 21 سالگی به خاطر اعتیاد در بخش روانی بستری شد و حدود 7 سال با این بیماری دست و پنجه نرم کرد و بی‌خانمان شد.

او پس از مدتی در خانه‌ی یکی از دوستانش زندگی کرد و داستان‌هایی از دوران بی‌خانمانی‌ خود به نگارش درآورد بدون این‌که انتظار چاپ شدن‌ آن‌ها را داشته باشد. اما آن نوشته‌ها پس از انتشار برای او موفقیت بسیاری به همراه آوردند، جانسون در کنار نویسندگی به خبرنگاری هم مشغول است و حدود 10 سال از عمرش را در بدترین و وحشتناک‌ترین نقاط جهان هم‌چون لیبریا در زمان جنگ داخلی سپری کرده و گزارش تهیه نموده است. از دیگر آثار او عبارت‌اند از: فرشتگان، فیسکادورو، ستارگان در ظهر، درخت دود و رویاهای قطار.

در بخشی از کتاب صوتی پسر عیسا می‌شنویم:

جک هُتل را دیدم که کت‌وشلوار و جلیقه پوشیده بود و موهای بورش را به عقب شانه کرده بود و صورتش برق می‌زد و رنج می‌کشید. در کافه واین آدم‌هایی که او را می‌شناختند به همان سرعتی که تهِ لیوان‌ها را بالا می‌آورد دوباره مهمانش می‌کردند، آدم‌هایی که آشنایی مختصری با او داشتند، آدم‌هایی که یادشان نمی‌آمد اصلاً او را می‌شناسند یا نه. موقعیت تلخ و شیرینی بود. از سرقت مسلحانه خسته شده بود. موقع ناهار از دادگاه بیرون آمد. به چشمان وکیلش نگاه کرد و به این نتیجه رسید که محاکمه‌اش زیاد طول نخواهد کشید. براساس یک‌جور ریاضیات قانونی که فقط ذهن یک محکوم قادر به درکش بود حدس زد که دست‌کم بیست و پنج سال زندانی خواهد شد.

 ۳ ساعت و ۴ دقیقه، ۲۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۵ دقیقه
تصادف موقع هیچ‌هایک
۲۴ دقیقه
دو مرد
۱۳ دقیقه
آزاد به قید وثیقه
۹ دقیقه
داندان
۱۶ دقیقه
کار
۲۵ دقیقه
اورژانس
۱۷ دقیقه
ازدواج چرک
۱۱ دقیقه
مرد دیگر
۱۲ دقیقه
ساعت شاد
۷ دقیقه
دستان بی‌لرزش در بیمارستان عمومی سیاتل
۳۴ دقیقه
خانه‌ی بورلی

راهنمای دانلود کتاب صوتی پسر عیسا

برای دانلود کتاب صوتی پسر عیسا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پسر عیسا

نظرات کتاب صوتی پسر عیسا

Masoud Mir
۱۳۹۹/۹/۶
خسته نباشید، هر کتابی ارزش یه بار خوندنو داره فقط نمیدونم جایزه واس چی گرفته یعنی کتاب از این بهتر نداشتن
Moamamd Samakoush
۱۴۰۰/۱/۵
بد نیست ارزش خواندن دارد
مشاهد همه نظرات (۲)