دانلود کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان

کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان:

در کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان (World's Oldest Living Dragon)، ویگلاف شخصیت اصلی داستان، همراه با دوستانش به خانه شوالیه‌های سالمند می‌رود. هدف آن‌ها از رفتن این بود که سالمندان را خوشحال کنند و با هم بازی‌های جالبی انجام دهند و خوش بگذرانند، اما فهمیدند که پیرترین اژدهای جهان به نام نق‌نقوی درنده در همسایگی خانه شوالیه‌های سالمند زندگی می‌کند. نق‌نقوی درنده دردسر‌های بزرگی برایشان به وجود می‌آورد و آن‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا جلوی بروز حادثه را بگیرند.

شنیدن کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این داستان صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به بچه‌هایی که علاقمند هستند، داستانی ماجراجویانه و حیرت‌آور بشنوند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان می‌شنویم:

اریکا به شوالیه‌ی چاقالو خیره شد. آخر سر گفت: راست میگی ویگی، اما سرلان سرلوت تو کتاب زندگینامه‌اش به نام شوالیه‌ای مانند من هیچ‌وقت چیزی درباره‌ی اضافه وزن ننوشته، دون، توی سوت نقره‌ای خودش دمید و اعلام کرد که وقت عصرونه است. آنگوش با خوشحالی گفت: فکر می‌کنید به ما هم عصرونه بدهند؟

پیش‌خدمت‌ها با کاسه‌های نقره‌ای پر از آجیل شور و جام‌های آبمیوه‌ وارد شدند. شوالیه چاقالو با دست به پیش‌خدمت‌ها اشاره کرد و گفت: کاسه‌ی آجیل اینجا...

 ۲ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۱۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
فصل اول
۱۵ دقیقه
فصل دوم
۱۳ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم
۱۰ دقیقه
فصل پنجم
۸ دقیقه
فصل ششم
۱۵ دقیقه
فصل هفتم
۱۲ دقیقه
فصل هشتم
۲۲ دقیقه
فصل نهم
۹ دقیقه
شعر اژدهای عهد عتیق

راهنمای دانلود کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان

برای دانلود کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پیرترین اژدهای جهان

نظرات کتاب صوتی پیرترین اژدهای جهان

باران نوری
۱۳۹۹/۱۰/۵
خیلی خیلی خوب و هیجان انگیز بود
مشاهد همه نظرات (۱)