دانلود کتاب صوتی پیروزی فکر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیروزی فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پیروزی فکر

اورایزن اسوت ماردن در کتاب صوتی پیروزی فکر با زبانی ساده و در عین حال هوشمندانه و همه‌جانبه به تاثیرات نحوه فکر کردن ما درباره خود و دیگران در زندگی می‌پردازد و با بیان مثال‌های عینی، جذاب و شنیدنی ما را با خود همراه می‌کند، نهایتا ما را با وجهی تازه از خودمان روبرو می‌سازد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

ماردن در کتاب صوتی پیروزی فکر (the victorious attitude)، به ارائه راهکارهای عملی به منظور زیستنی توام با اعتماد به نفس، کشف توانایی‌های درون، زدودن بسیاری از عادات و تفکرات منفی انسان‌ها در مواجه با خود، پرداخته است.

آنان که از روی فکر کار می‌کنند در توفان‌های زندگی غرق نمی‌شوند، فکر، فرمانروای وجود است، فکر هم مایه صحت و هم باعث بیماری می‌شود. برای اینکه طبع بانشاطی داشته باشید، بدبینی، منفی‌بافی را نابود سازید و نقاط ضعف‌تان را از میان ببرید.

مهم‌ترین ایده‌ای که اورایزن اسوت ماردن (Orison Swett Marden) در این کتاب، به شنونده منتقل می‌کند، این است که بر مبنای روانشناسی انسان‌گرا الگوهای کارآمد زندگی را به مخاطب معرفی می‌کند تا هرچه بیشتر به انسان‌هایی شادتر، تواناتر بدل شوند. از ویژگی‌های این اثر می‌توان به صریح و شفاف بودن آن و هم‌چنین دسته‌بندی به جا و کارآمد موضوعات اشاره کرد.

اوریزن اسوت ماردن، نویسنده و پژوهشگر آمریکایی است که آثار او را در زمینه فضایل انسانی، خوب زیستن و موفق عمل کردن الهام بخش می‌دانند. وی متدهای موفق زیستن را به شکل عملی و کاربردی به دیگران آموزش می‌داد، در نتیجه آثار وی تا به امروز با استقبال مخاطبان مواجه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی پیروزی فکر می‌شنویم:

فکر در این دنیا سکان همه‌چیز است. با استفاده از فکر می‌توانیم مشخصات اخلاقی خودمان را تعدیل کنیم، عوامل خارجی زندگی‌مان و یا حداقل تاثیر این عوامل را در نفس‌مان تغییر دهیم و در نتیجه، صحت و سعادت و موفقیت کسب کنیم. هر فکری، ضربه قلمی است که تکه‌ای از مرمر زندگی را می‌تراشد.

مجسمه‌ساز در حال کار، چشم از مرمر خویش برنمی‌دارد. نتیجه‌ای را که باید به دست آورد پیشاپیش در مغز خود طرح می‌کند و با هر ضربه بر قلم آهنین خویش می‌کوشد به نتیجه برسد و کار خود را به صورت مدلی که در مغز خود طرح کرده است درآورد. ما نیز باید مشخصات اخلاق و زندگی‌مان را با قلم فکر بتراشیم و به صورتی که می‌خواهیم در بیاوریم. باید بدانیم چه می‌خواهیم و اعتقاد پیدا کنیم که باید به آن برسیم و با جرئت و پشتکار شروع به کار کنیم.

اگر بچه‌ای را عادت دهند که درست فکر کند، افکار غلط را از مغز خود براند، مغز خویش را با اراده‌ی خود اداره کند و منتظر نصایح خارجی نباشد، با طرز تفکر صمیمی و بی‌غل و غشی بزرگ می‌شود زیرا او چیز پنهان کردنی و خجالت کشیدنی در زندگی خویش ندارد. کسانی که از کودکی به فکر عادت کرده و مراقب زندگی خویش بوده‌اند از وقایع تاسف‌آوری که در زندگی محرومین از این درس پر بها روی می‌دهد، نجات می‌یابند.

 ۴ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۲۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
قسمت اول
۳۱ دقیقه
قسمت دوم
۲۸ دقیقه
قسمت سوم
۳۳ دقیقه
قسمت چهارم
۳۰ دقیقه
قسمت پنجم
۲۷ دقیقه
قسمت ششم
۲۷ دقیقه
قسمت هفتم
۲۲ دقیقه
قسمت هشتم
۱۲ دقیقه
قسمت نهم
۲۶ دقیقه
قسمت دهم
۲۹ دقیقه
قسمت یازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی پیروزی فکر

برای دانلود کتاب صوتی پیروزی فکر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پیروزی فکر

نظرات کتاب صوتی پیروزی فکر

محمود غفرانی
۱۳۹۷/۵/۱
سلام و عرض ادب. بسیار برنامه خوب، کاربردی و عالیه هست من که خیلی راضی هستم و کلا قید تمام صفحات مجازی را زدم و تمام اوقات فراغتم را به کتاب خوانی اختصاص داده‌ام
از دستندرکا ران مجموعه کتابخانه سپاسگزارم
نفیسه کریمی
۱۳۹۷/۵/۱
به نظرمن درزندگی پرمشغله امروزپرورش قوه تفکرمامی تونه بسیارسازنده وراهگشا باشه ویاری رسان ماباشه واین کتاب قطعا مارودراین راه کمک میکنه.
Arman Keyvannia
۱۳۹۷/۵/۴
من این کتاب رو در کتابخانه منزل دارم سال ۱۳۶۴ در شیراز یکی از اقوام به مادرم داده بودند جلدش کاهی زرد هست و انتشارات بامداد در اون زمان چاپ چهارم با تیراژ ۵۰۰۰ جلد.... کتاب بسیار خوبی است.
مشاهد همه نظرات (۱۱۰)