دانلود کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه

کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه به قلم استوارت ایوری گلد، داستانی انگیزشی است که به موضوعاتی مثل خودباوری، غلبه بر مشکلات و ایجاد تغییر در زندگی می‌پردازد و به شما کمک می‌کند تا برای آینده‌ای درخشان و زندگی بهتر تلاش کنید و مأیوس نشوید.

درباره‌ی کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه:

این کتاب داستانی الهام‌بخش و ساده‌ دارد و درباره‌ی قورباغه‌ای به نام پینگ است که به دلیل استعدادش در پرش‌های بلند، شناخته می‌شود و شهرت بسیاری دارد. پینگ در یک برکه زندگی می‌کند و این برکه مشکل کم آبی دارد و قورباغه‌ی داستان می‌خواهد برای ادامه‌ی زندگی به جایی بهتری برود. شخصیت اصلی کتاب پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه (Ping: A Frog in Search of a New Pond) در مسیر با یک جغد آشنا می‌شود، جغدی که معلمی بابصیرت به شمار می‌آید. این جغد با تکیه علم و خرد خود پینگ را راضی می‌کند پیش از رسیدن به مقصد، سفری معنوی و درونی را پیش بگیرد. البته ناگفته نماند؛ این سفر چندان هم کار آسانی نیست و همه‌چیز طبق برنامه جلو نمی‌رود و جغد دانا و قورباغه با مشکلات جدیدی روبرو می‌شوند.

استوارت ایوری گلد (Stuart Avery Gold) در این کتاب جذاب و شنیدنی تلاش می‌کند با کمک تجربیات پینگ قورباغه به شما درس‌های مهمی بدهد که با کمک آن‌ها بتوانید زندگی خود را متحول سازید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه:

- این کتاب شما را ترغیب به خطر کردن می‌نماید. (Guy Kawasaki, author of The Art of the Start)

- نوشته‌هایی طلایی این کتاب ترکیبی از مشاوره‌های تجاری و آموزه‌های معنوی برای یک کارآفرین قرن 21 هستند.(Newsweek)

- داستان پینگ ترکیبی از کتاب «چه کسی پنیرم را جابجا کرد؟» و «جاناتان مرغ دریایی» است که با زبانی طنز و تکان‌دهنده در اختیار شما قرار می‌گیرد. (New York Post)

کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه مناسب چه کسانی است؟

شنیدن این کتاب صوتی به کسانی که به داستان‌های انگیزشی و آموزشی علاقه دارند و می‌خواهند زندگی بهتری داشته باشند، پیشنهاد می‌شود.

با استوارت ایوری گلد بیشتر آشنا شویم:

آثار استوارت ایوری گلد محبوب و پرطرفدار هستند و تاکنون به بیش از بیست زبان در سراسر دنیا ترجمه شده‌اند. افراد موفق و بزرگی مانند ست گادین، شریل ریچاردسون و گای کاوازکی کتاب‌های او را تحسین نموده‌اند. گلد علاوه بر نویسندگی، در زمینه‌ی مد نیز فعایت می‌کند و به شرکت‌ها و افراد بسیاری مشاوره می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه می‌شنویم:

چوآنگ تزو، اندیشمند تائویی، می‌گوید: «بگذار هر چیزی این امکان را پیدا کند که کاری طبق طبیعتش انجام دهد تا ذاتش از او راضی باشد.»

طبیعی است که دوزیست‌ها نمی‌توانند کتاب بخوانند، اما وقتی قورباغه باشی، هر روز هر کاری که می‌کنی و هر چیزی که می‌بینی، نشان می‌دهد که تمام موجودات زنده جایگاهی در نظم طبیعت دارند و این که هر کدام از آن‌ها سرنوشتی دارند که باید دنبالش بروند.

پینگ احساس کرد، نه، بدون هیچ تردیدی در اعماق قلبش فهمید که آن چه بیش از هرچیزی می‌خواهد، زندگی‌ای است که او را قادر می‌سازد با آن چه هست یکی شود.

باور پینگ به استعدادهای فطری و توانایی‌های منحصر به فردش آن قدر زیاد بود که روزها کنار برکه می‌نشست و بزرگ‌ترین رویایش را در سر می‌پروراند که دارد به خویشتن برترش تبدیل می‌شود. اما افسوس که هر قدر که رویای پینگ بزرگ تر می‌شد، برکه کوچک تر می‌شد، تا این که روزی رسید که برکه دیگر اصلاً برکه نبود و محیط امن و آرام و راحتی که پینگ از دیرباز داشت دود شد و به هوا رفت.

 ۲ ساعت و ۶ دقیقه، ۱۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۹ دقیقه
پیش‌گفتار / یک: پرشی از روی ایمان
۲۲ دقیقه
دو: چشم‌های اندیشمند
۱۴ دقیقه
سه: ذهن تازه‌کار
۱۴ دقیقه
چهار: آزمایش
۱۹ دقیقه
پنج: جست‌وجوی دوراندیشانه
۱۰ دقیقه
شش: لحظه‌ی حساس
۱۲ دقیقه
هفت: جریان
۱۷ دقیقه
پس‌گفتار

راهنمای دانلود کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه

برای دانلود کتاب صوتی پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پینگ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای تازه