دانلود کتاب صوتی چهره غمگین من: نمونه‌هایی از داستان‌های کوتاه آلمانی (بخش 1)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهره غمگین من: نمونه‌هایی از داستان‌های کوتاه آلمانی (بخش 1) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چهره غمگین من: نمونه‌هایی از داستان‌های کوتاه آلمانی (بخش 1)

تورج رهنما مترجم باسابقه ایرانی هجده داستان از هشت نویسنده برجسته آلمانی را به فارسی برگردانده و آن را در کتاب صوتی چهره غمگین من: نمونه‌هایی از داستان‌های کوتاه آلمانی (بخش 1) جمع آوری کرده است؛ همچنین این کتاب صوتی در دو بخش ضبط و منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی چهره غمگین من: نمونه‌هایی از داستان‌های کوتاه آلمانی (بخش 1):

تورج رهنما یکی از برجسته‌ترین مترجمان ایرانی‌ست که پس از سال‌ها تحصیل در آلمان به ایران بازگشت و سی سال در دانشگاه تهران به تدریس زبان و ادبیات آلمانی پرداخت. او هجده داستان کوتاه آلمانی را در بخش اول کتاب چهره غمگین من (‎Mein trauriges gesicht: moderne, deutsche kurzgeschichten) ترجمه کرده و نویسندگان مهم این کشور را به ایرانیان معرفی کرده است.

داستان‌های این مجموعه همگی بین سال‌های 1945 تا 1985 به نگارش درآمده‌اند و به همین خاطر در کتاب اشاراتی به جنگ‌های جهانی و تاثیرات مخرب آن شده است.

همچنین نام کتاب چهره غمگین من از داستان کوتاه هاینریش بل، برنده جایزه نوبل ادبیات 1972، گرفته شده و سایر داستان‌ها نیز به ترتیب توسط «هانس بندر، ولف دیتریش اشنوره، هانا هانیش، ولفانگ برشرت، ایلزه ایشینگر، کورت مارتی و گرهارد تسورنتس» نوشته شده‌اند.

کتاب صوتی چهره غمگین من: نمونه‌هایی از داستان‌های کوتاه آلمانی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به ادبیات کشور آلمان علاقه دارید و می‌خواهید داستان‌هایی کوتاه از برجسته‌ترین نویسندگان آلمانی را بشنوید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی چهره غمگین من: نمونه‌هایی از داستان‌های کوتاه آلمانی می‌شنویم:

دهکده پس از انقلاب کراس نوشری نامیده می‌شد؛ کراس نوشری 50 کیلومتر از شهر بعدی فاصله داشت و در میان جنگل‌های بزرگی قرار گرفته بود که از بین آن‌ها جاده‌ای از غرب به شرق کشیده می‌شد.

در آن روز کدخدای کراس نوشری هفت اسیر را از بازداشتگاه شهر تحویل گرفته بود و داشت با ارابه‌اش که به آن اسبی خسته بسته شده بود، حرکت می‌کرد. کدخدا تفنگی را که لوله‌ای بلند و مگسکی زنگ زده داشت، بین زانوان خود نگاه داشته بود. در جعبه‌ای که پشت جای نشیمن او بود، کیسه آذوقه زندانیان قرار داشت که از نان، نمک، آرد، پیاز و ماهی دودی پر بود.

زندانیان در دو طرف ارابه در فاصله بین چرخ‌ها و حاشیه مزارع راه می‌رفتند. در نقطه‌ای که جاده به نخستین جنگل می‌رسید، کدخدا پیاده شد؛ دهنه‌ی اسب را به پشت صندلی خود بست و دنبال زندانیان به راه افتاد.

 ۳ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۲۹۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
چهره غمگین من - هاینریش بل
۱۲ دقیقه
در سرزمین رویوکی‌ها
۱۴ دقیقه
معشوقه فناناپذیر
۸ دقیقه
ابدیت آمار
۸ دقیقه
لطیفه‌ای برای تضعیف وجدان کاری
۱۸ دقیقه
گرگ‌ها بازمی‌گردند - هانس بندر
۲۰ دقیقه
کبوتران ایلیا
۱۲ دقیقه
خون گوسفند
۹ دقیقه
طلب بخشش
۱۰ دقیقه
فرار - ولف دیتریش اشنوره
۵ دقیقه
آیا دوباره - هانا هانیش
۱۱ دقیقه
در آن سه شنبه - ولفانگ برشرت
۱۰ دقیقه
موش‌های صحرایی شب‌ها می‌خوابند
۷ دقیقه
نان
۷ دقیقه
قصه‌های خواندنی
۱۰ دقیقه
معلم سرخانه
۴ دقیقه
کعبه را دیدن و مردن - کورت مارتی
۱۹ دقیقه
روی بام‌ها - گرهارد تسورنتس

راهنمای دانلود کتاب صوتی چهره غمگین من: نمونه‌هایی از داستان‌های کوتاه آلمانی (بخش 1)

برای دانلود کتاب صوتی چهره غمگین من: نمونه‌هایی از داستان‌های کوتاه آلمانی (بخش 1) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چهره غمگین من: نمونه‌هایی از داستان‌های کوتاه آلمانی (بخش 1)