دانلود کتاب صوتی چکمه گمشده

  • از: افروز جهاندیده
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چکمه گمشده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چکمه گمشده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چکمه گمشده

تنهایی و گم شدن همیشه ترسناک بوده مخصوصا اگر راه خانه‌ را هم بلد نباشی. کتاب صوتی چکمه گمشده نوشته‌ی افروز جهاندیده، برای شما تعریف می‌کند که یک چکمه نو و زیبا برای برگشتن پیش صاحبش چه سختی‌هایی می‌کشد و حتی در این مسیر دوست‌های جدیدی هم پیدا می‌کند.

موضوع کتاب صوتی چکمه گمشده چیست؟

کنار خیابون داخل یک جوی آب چکمه قرمز رنگ پلاستیکی افتاده بود و روی موج‌های کوچک آب، همراه با زباله‌های دیگر رو و زیر آب می‌رفت. چکمه همراه با همه آشغال‌ها از بالا و پایین شدن آب حالشون بد می‌شد و یا با هم تصادف می‌کردند یا به هم گره می‌خوردند، یا به جدول‌های سیمانی جوی آب برخورد می‌کردند. یک قوطی مچاله شده آبمیوه کنار چکمه بود و با آب حرکت می‌کرد و گفت: یه چکمه‌ نو اینجا چیکار می‌کنه؟ تو که خیلی زیبا و تمیزی!

یک تکه پلاستیک کیک که نزدیک‌شان بود، گفت: طفلکی! آخه کی دلش اومده تو رو بندازه دور؟

افروز جهاندیده را بیشتر بشناسیم:

یکی از زنان نویسنده حوزه کودک و نوجوان که از سال 1391 به صورت حرفه‌ای کار خود را آغاز کرده، افروز جهاندیده نویسنده بااستعداد جهرمی است. او مجموعه داستان‌های کوتاه خود را با نام «زنی که صدای انقباض موهایش را شنید» در سال 97 منتشر کرد و تاکنون توانسته با داستان «لکه‌های لیوان» به مرحله پایانی جایزه صادق هدایت برسد و جایزه نقطه سر خط را نیز در سال 95 برای داستان «آغوش تاریکی» از آن خود کند.

کتاب صوتی چکمه گمشده مناسب چه کسانی است؟

کودکان 9 تا 12 سال حتما از خواندن این داستان کوتاه لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی چکمه گمشده می‌شنویم:

پیراهن گل گلی هم آستینش رو به طرف چکمه دراز کرد و گفت: منم بالا بکش چکمه جون. چکمه آستین لباس رو گرفت و کشیدیش. پیراهن از توی جوب بالا اومد و پهن شد روی آسفالت خیابون و گفت: وااای چه بلایی بود که سرمون اومد. کجا بودم و به کجا رسیدم؟ صاحب من یک مادربزرگ مهربونه. من پیراهن مورد علاقه‌اش بودم.

 ۱۳ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
چکمه گمشده

راهنمای دانلود کتاب صوتی چکمه گمشده

برای دانلود کتاب صوتی چکمه گمشده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چکمه گمشده

نظرات کتاب صوتی چکمه گمشده

Siavash Ahmadi
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
سلام به دوستان خودم این داستان عالی بود
مشاهد همه نظرات (۱)