دانلود کتاب صوتی چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم

کتاب صوتی چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم اثر آنتونی رابینز، مجموعه‌ای از روش‌ها و راهکارهای تأثیرگذار است که با بکارگیری آن‌ها می‌توانید زندگی‌تان را پربارتر کنید.

رسیدن به پول و ثروت برای داشتن استقلال کامل مالی در زندگی آرزویی است که اکثر افراد با داشتن اهدافی که برای خود در زندگی تعیین کرده‌اند خواهان رسیدن به آن هستند اما نکته مهمی که اینجا وجود دارد این است که اکثرا یا راه رسیدن به این اهداف را نمی‌دانند یا در راه دست‌‌یابی به این اهداف با موانع و مشکلاتی مواجه می‌شوند که آن‌ها را دچار ترس و ناامیدی می‌کند و باعث می‌شوند به راحتی دست از اهداف خود بکشند و باز هم به روال گذشته خود برگردند. گذشته‌ای که در آن دیگر خبری از پول، ثروت و استقلال مالی نیست.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) در کتاب صوتی چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم می‌گوید: ما گام‌های موثر، عملی و کاربردی را برای تبدیل شدن شما به آهنربای پول و ثروت قرار داده‌ایم که شما با شنیدن و به کار بستن این آموزش‌ها و تمرین‌هایی که در پایان هر گام قرار داده شده می‌توانید بزودی به استقلال مالی برسید و دروازه‌های پول و ثروت را به روی خود باز کنید.

قدم اول: مسئولیت وضعیت کنونی مالی خود را بپذیرید. یعنی باید قبول کنید شما مسئول داشته‌ها و نداشته‌های خود هستید. دست از مقصر اعلام کردن پدر و مادر و دولت و تورم و… بردارید. دور و برتان را نگاه کنید. در همین شرایط اقتصادی عده‌ای هر روز ثروتمندتر می‌شوند. خواهش می‌کنم همه ثروتمندان را دزد و دقلکار ننامید. یکی از مخرب‌ترین باور‌ها در مورد ثروت این است که کسی نمی‌تواند از راه حلال ثروتمند شود.

در حقیقت همه چیز حتی جامدترین اشیا از انرژی ساخته شده‌اند. افکار ما نیز انرژی هستند که با فرکانسی ویژه ارتعاش دارند. هر فکر پایداری، اثری قطعی در اطرافش می‌گذارد. وقتی مدام به چیزی فکر می کنیم، آن فکر دیر یا زود به واقعیت زندگی ما تبدیل می‌شود.

قدم دوم: پول را دوست بدار تا پول هم تو را دوست داشته باشد. اکنون وقت عمل است اگر واقعا خواهان این هستی که سرنوشت آینده مالیت را در دست بگیری و به دنبال رسیدن به آرزوها و رویاهایت هستی با نویسنده همراه شو؛ برای جذب پول و ثروت و رسیدن به استقلال مالی برای یک زندگی ایده آل. چون تو لیاقتش را داری…

در کتاب صوتی چگونه آهنربای پول شویم تمریناتی برای همه بخش‌ها ارائه شده است پیشنهاد می‌کنیم این تمرینات را انجام دهید تا به اهداف خود برسید.

آنتونی رابینز موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد.

کتاب‌های قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی از نوشته‌های رابینز هستند. از کتاب‌های دیگر آنتونی رابینز می‌توان به مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود اشاره کرد.

 ۴۸ دقیقه، ۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۹ دقیقه
چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم

نظرات کتاب صوتی چگونه آهنربای پول و ثروت بشوم

حسین فرخ نژاد
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
همه چی عالی جز گوینده زن، توهین نیست اصلا، ولی گوینده زن برای مباحث روانشناسی و موفقیت اصلا انگیزه نمیده، شما کتابهایی که گویندش آقای غلامرضا صادقی یا آقای قناعت پیشه یا آقای زرآبادی هستن گوش کنید ببینید اونا بیشتر به شما انگیزه میده یا گوینده خانوم
بهرام کاظمی
۱۳۹۸/۹/۱۸
پادکست خوب و کاملی هست و طبق برنامه‌ای که میگه بهتره سعی کنیم بهش عمل کنیم و یادمون باشه تغییر سخت هست ولی راه موفقیت اینده ما از همین تغییر‌های کوچک در رفتار و طرز تفکرمون بدست میاد
آتوسا متین رهبری
۱۳۹۸/۶/۱۰
خوب بود منتها کتابهای اصول جذب معمولا مثل یک زنجیر وصل بهم هستند و در واقع با خوندن هر کدام حس خلا بیشتری کردم به شخصه مخصوصا در مورد ارتعاش...
مشاهد همه نظرات (۳۸)