معرفی و دانلود کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم

عکس جلد کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم

کریس وایدنر در کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم، در سه گام به شما می‌گوید که چطور ارتباط خوبی با دیگران داشته باشید، اعتمادشان را جلب و به خودتان جذب کنید و از این طریق در کسب‌وکارتان به موفقیت دست یابید.

درباره کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم:

تمامی انسان‌ها ناچارند برای برقراری ارتباط با دیگران، نحوه مکالمه با اطرافیانشان را بیاموزند، با این حال اغلب مردم از گفت‌وگو به‌خصوص در حضور تعداد زیادی از افراد می‌ترسند. در واقع نتایج پژوهش‌ها و مطالعات اینگونه نشان می‌دهد که اولین هراس مردم سخن گفتن در حضور تعداد کثیری از افراد و دومین هراس، ترس از مرگ است. حال معنای این گزاره را می‌دانید؟ این عبارت به این معناست که اغلب مردم ترجیح می‌دهند در مراسم خاکسپاری بعدی‌ای که حضور می‌یابند، داخل تابوت قرار داشته باشند تا اینکه ناچار شوند مدیحه‌سرایی کنند.

حقیقت این است اگر یاد بگیرید که چطور با مردم سخن بگویید، از درآمد بیشتری برخوردار خواهید بود. احساس تفاهم مابین خود و دیگران برقرار سازید، با مردم بیامیزید و به خود جذبشان کنید.

کریس وایدنر (Chris Widener) در کتاب چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم (How to Talk to Anybody Anytime Anywhere)، از راز و رمز نحوه مکالمه با همگان، در هر جا و هر ساعت پرده برمی‌دارد. اگر یاد بگیرید که چطور اینگونه کارها را انجام دهید، کسب‌وکارتان رونق می‌یابد، شاهد اوج گرفتن گروه کاری‌تان خواهید بود و زندگی شخصی و شغلی آسان‌تر و بی‌دغدغه‌تری خواهید داشت. زیرا دیگر می‌توانید به راحتی با دیگران به تفاهیم دست یابید، پول بیشتری کسب کنید و ارتباط بهتری با اطرافیانتان داشته باشید. همه این موارد به راحتی اتفاق می‌افتد اگر یاد بگیرید که چطور با مردم گفتگو کنید.

این کتاب به شما می‌آموزد که نقش اول مکالمه خود نباشید. زمانی که گفت‌وگویی را آغاز می‌کنید، باید به طرف مقابل اجازه بدهید که نقش اول را داشته باشد. به چه دلیل؟ زیرا مردم دوست دارند تک‌ستاره گفت‌وگوها قرار بگیرند. اگر قصد دارید وفاداری، اعتماد و تفاهم مردم را به دست آورید، اجازه دهید نقش اول را ایفا کنند.

اگر شهامت ندارید یا نمی‌توانید بیرون بروید و با کسی هم‌صحبت شوید، احتمالاً فرصت ملاقات یا یافتن فردی که می‌تواند دوستی مهم در زندگی شما باشد را از دست می‌دهید و یا اگر مجرد هستید فرصت یافتن همسری در زندگی را نخواهید یافت. اگر وضعیتی تجاری باشد احتمالاً ملاقات با فردی که می‌تواند قراردادی یک میلیون دلاری برایتان داشته باشد را هم از دست می‌دهید. شما باید قادر باشید تا از این مسیر بگذرید و روی این شکاف پل بزنید و با مردم گفتگو کنید. گرچه به نظر یکی از ساده‌ترین کارهاست، اما هم‌چنان مشکل‌ترین هم است.

کریس وایدنر به شما کمک می‌کند تا از این وضعیت دشوار با اصولِ بسیار ساده و ابتدایی بگذرید. شما ناچارید این حس ناخوشایند را در ذهن‌تان مجدداً مفهوم‌سازی کنید، زیرا اغلب مردم به چنین واهمه‌هایی می‌اندیشند؛ از جمله چه می‌شود اگر مورد قبول واقع نشوم؟ اگر عالی نباشم، اگر واقعاً بیش ازحد خشک و رسمی باشم؟ وایدنر تلاش می‌کند تا چنین احساساتی را با استفاده از اصولی اساسی بکاهد تا شما بتوانید با اعتماد به نفس در هر موقعیت اجتماعی وارد شوید و بتوانید با هر کسی، در هر مکانی و هر زمانی گفتگو کنید. هستند افرادی که شما نخواهید توانست با آن‌ها گفتگو کنید.

اگر فردی مایل به گفتگو نباشد. اگر فردی احمق و بدخلق باشد، اگر نخواهد که با شما گفتگو کند؛ به چنین افرادی اعتنا نکنید. منظور نویسنده، افرادی معمولی است که شاید آن‌ها هم تمایلی به گفتگو نداشته باشند، چرا که نمی‌دانند چگونه. اگر شما در تقلای حل این مشکل باشید در مواجهه با دیگر افرادی که چنین تلاشی دارند مجال بیشتری می‌یابید.

کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر علاقه‌مند به ارتباط مؤثر با اطرافیانتان هستید و می‌خواهید در کسب‌وکارتان رونق ایجاد کنید، شنیدن این کتاب به شما توصیه می‌شود.

با کریس وایدنر بیشتر آشنا شویم:

کریس وایدنر تاجر، مجری تلویزیون، سخنران و نویسنده‌ای برجسته و یکی از افراد معروف حوزه تجارت است. او آثار ارزشمندی چون بالاتر از همه، دوازده ستون، زندگی رویایی‌تان را خلق کنید و فرشته درون را به رشته تحریر درآورده که جزء پرفروش‌ترین‌های آمریکا به شمار می‌روند.

وایدنر حدود 450 مقاله نیز نگاشته است و خبرنامه‌اش به نام "ساخته شده برای موفقیت"، از 105 کشور اشتراک می‌گیرد که آن را به یکی از خبرنامه‌های پرتوزیع و گسترده در حوزه موفقیت و رهبری تبدیل کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم می‌شنویم:

صادقانه بگویم؛ معتقدم ما تقریباً با هر فردی اشتراکاتی داریم. فقط کمی پشتکار لازم است تا متوجه نکته‌ای که کشف کردیم شوید، اما وقتی کشف کردید در همان راستا پیش بروید. لازم نیست بر موضوعاتی که "نمی‌خواهید" ارتباطی درباره‌شان داشته باشید متمرکز شوید؛ بر موضوعاتی توجه کنید که با آن پیوندی ارتباطی دارید. شاید با فردی گفتگو کنید که متوجه شوید از هواداران گلف است و عاشق بازی گلف. احتمالاً پاسخ شما این خواهد بود، «گلف، من عاشق گلفم. فوق‌العاده‌اس.» «من فقط سه ساله که بازی می‌کنم و در حال تعلیم دیدن هستم و هنوز حرفه‌ای نشدم.» در این مواقع، فقط کمی در مورد خودتان و برای ارتباط‌گیری در مورد گلف صحبت می‌کنید و مجدداً به پرسیدن سوال‌هایتان می‌پردازید، اما حالا می‌دانید که در چه سمت و سویی پیش بروید. وقتی به پیوندی ارتباطی رسیدید و سمت و سو را یافتید تمامی سوال‌های شما به این سمت پیش می‌رود. حال نمونه‌ای از چگونگی پیش بردن مکالمه را مطرح می‌کنم:

- «سلام، اسمتون چیه؟»

- «من جو هستم.»

- «جو؛ من از ملاقاتتون خوشحالم. من، کریس هستم. شما چطور به این‌جا دعوت شدید؟»

- «می‌دونی من و باب با همدیگه به یک کالج می‌رفتیم.»

- «چه جالب، من باب را در یک گروه شبکه‌ای محلی در این منطقه ملاقات کردم و از اینکه باب و سوزان دارن ازدواج می‌کنن خیلی خوشحالم. اهل کجایی؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۵ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول - سؤال کنید
۵ دقیقه
فصل دوم - پیوندی ارتباطی بیابید
۶ دقیقه
فصل سوم - در همان راستا پیش بروید
۲ دقیقه
موفقیت ارتباطی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم
نویسنده
مترجمسهیلا کریم بیگی
گویندهحامد بیطرفان
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم

سمیه ساجدی
۱۴۰۰/۳/۲
راستش انتظار دیگه‌ای از این کتاب داشتم که برآورده نشد. آنچه که شنیده شد برای من بیشترش بدیهی و روشن بود و صد البته در کشور ایران ارتباط گرفتن بسیار متفاوت تره.
سیدجعفر حسینی
۱۴۰۰/۲/۲۸
کتابی کوتاه و مختصر برای یادآوری یکسری راه‌هایی که ما برای برقراری ارتباط از آن‌ها دور شده ایم قطعا این کتاب میتونه برای 30دقیقه مفید باشه
ShaH .
۱۴۰۰/۴/۶
خیلی مختصر یک سری نکات برای معاشرت میگه ولی خب برای هر مکانی کاربرد نداره. مطالبش نسبت به قیمتش کمه واقعا.
امیرعلی نکویی
۱۴۰۰/۲/۲۶
این کتاب صوتی تو زمینه ارتباطات بادیگران کمک شایانی به من کرد، پیشنهاد من اینه که راهکار‌های این کتابُ به کار ببرید.
طوبی کریمپور
۱۴۰۰/۴/۳۰
یه سری نکات کلی که نیاز به توضیحات بیشتر داشت ولی در کل بد نبود
لیلا عظیمی
۱۴۰۰/۲/۲۷
به درد زندگی روزمره میخوره و اطلاعاتی در مورد تعاملات اجتماعی بهینه میده
فاطمه بهروزی
۱۴۰۰/۲/۲۶
خیلی کوتاه بودد و اطلاعات خاصی نداشت به نظرم اصلا کتاب باارزشی نیست
Mreza Dni
۱۴۰۰/۲/۲۶
موارد خاصی نگفت، خیلی کوتاه بود در حد نیم ساعت.
بیشتر پادکست بود نه کتاب صوتی
مشاهده همه نظرات ۱۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم

برای دریافت کتاب صوتی چگونه با هر کسی، هر زمانی و در هر مکانی گفتگو کنیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.