دانلود کتاب صوتی چگونه زندگی را آسان کنیم: 100 روش برای آسان کردن زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه زندگی را آسان کنیم: 100 روش برای آسان کردن زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه زندگی را آسان کنیم: 100 روش برای آسان کردن زندگی

کتاب صوتی چگونه زندگی را آسان کنیم: 100 روش برای آسان کردن زندگی، اثر نویسنده‌ی برجسته‌ی آمریکایی، ریچارد کارلسون است که به شما نشان می‌دهد چگونه در زندگی، با رحمت و سخاوت برخورد کنید. این کتاب به مدت 101 هفته در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشت و در 135 کشور به چاپ رسید. همچنین به 30 زبان زنده دنیا ترجمه شد.

پس از شنیدن کتاب صوتی چگونه زندگی را آسان کنیم: 100 روش برای آسان کردن زندگی (don't sweat the small stuff and it's all small stuff)، استراتژی‌ها و قوانین بسیاری می‌آموزید که اگر آن‌ها را در زندگی خود عملی کنید، می‌بینید که چگونه می‌توان در کمال صلح، خود را دوست داشت و به ارزش خود نگریست.

هر فردی در زندگی‌اش با خبرها و رویدادهای بد مواجه می‌شود. زندگی بدون مشکل و فراز و نشیب هیچ جذابیتی ندارد و زندگی همراه با مشکلات است که ما را قوی‌تر می‌کند. زمانی که ما در مقابل رویدادهای کوچک از حرکت باز می‌ایستیم، خسته، آزرده و رنجور می‌شویم، همین چیزها نه تنها ما را خسته و فرسوده می‌کنند بلکه در روش و راه زندگی نیز ما را دچار مشکل می‌سازند. آنگاه است که تصویر بزرگتر را از دست می‌دهیم و با تمرکز بر وجوه منفی، دیگران را که کمک کننده ما هستند، آزار می‌دهیم.

به بیانی دیگر، ما انسان‌ها طوری زندگی می‌کنیم که گویا مجبور به زنده بودن هستیم. به جای حل مشکلات، آن‌ها را با هم ادغام می‌کنیم و زندگی خود را به پرده‌های مکرر نمایش تبدیل می‌کنیم. پس از مدتی ناگهان با مشکلات بزرگ روبه‌رو می‌شویم. حالا یادمان می‌افتد که باید مبارزه کنیم اما عملاً روش درست، حل کردن مشکل، را فراموش می‌کنیم.

ریچارد کارلسون (Richard Carlson) نویسنده این کتاب، در سال 1961 در آمریکا به دنیا آمد. او مدرک دکترای روانشناسی خود را از دانشگاه «سی‌یرا» کالیفرنیا اخذ نمود. موفقیت و شهرت او با چاپ کتاب درخشان چگونه زندگی را آسان کنیم در سال 1997 آغاز شد. این اثر در مدت 2 سال پرفروش‌ترین کتاب امریکا و اروپا شد و در سال 1997 عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ را از آن خود کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی چگونه زندگی را آسان کنیم: 100 روش برای آسان کردن زندگی می‌شنویم:

چند سالی است که فهمیده‌ام چقدر میان سخن دیگران پریدن ناپسند است. نه تنها، بی‌توجه به عشق و احترامی که دیگران برای من قائل بودند بودم بلکه حجم وسیعی از ناراحتی را برای آن‌ها به ارمغان می‌آوردم. برای یک لحظه به این عمل فکر کنید. با وارد شدن بی‌موقع به عرصه کلام شخص دیگر، هم باید افکار خود و هم افکار وی را ضبط و ادامه دهید. این گرایش منفی (که غالباً در افراد پرمشغله دیده می‌شود) دو طرف را مجبور می‌سازد که کلام و افکارشان را سرعت ببخشند و در نتیجه از فرهنگ گفتمان و تفکر صحیح دور شوند. لذا طرفین کج‌خلق، عصبی و آزرده می‌شوند و شرایط خسته‌کننده می‌گردد. همچنین موجب بحث و جدال می‌شود. چرا که یک نفر وارد گفتمان شده و حاضر نیست سخن دیگران را بشنود. در نتیجه چگونه می‌توانید وقتی برای کسی صحبت می‌کنید سخن او را هم بشنوید؟

اما وقتی به این عادت قبیح خود توجه کنید، خواهید دریافت که ناخودآگاه بوده و به چشم شما نمی‌آید. اما این که شما به این موضوع توجه کرده‌اید، خود جای بسی شکرگذاری دارد. به خود (پیش از شروع یک گفتمان) دائم یادآوری کنید که باید صبور باشید. به خود بقبولانید که باید پس از این که سخنش تمام شد، حرف بزنید. درخواهید یافت که تقابل با افراد تا چه حد در زندگی شما می‌تواند تحت تأثیر این عمل ساده باشد. وقتی دیگران ببینند که شما شخص صبوری هستید که به سخنان آن‌ها گوش می‌دهید، بیشتر به طرف شما جلب خواهند شد. در خواهید یافت که وقتی به حق و سخن دیگران احترام می‌گذارید، تا چه حد آسایش و آرامش روان دارید. ضربان قلب‌تان منظم شده و به جای جنگ با تفکر و کلامتان، از بیان آن‌ها لذت خواهید برد. این یک راه صحیح و ساده برای تبدیل شدن به فردی دوست داشتنی و دارای آرامش است.

 ۵ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۳۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
بخش اول
۲۵ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم
۲۳ دقیقه
بخش چهارم
۲۲ دقیقه
بخش پنجم
۲۶ دقیقه
بخش ششم
۲۷ دقیقه
بخش هفتم
۲۹ دقیقه
بخش هشتم
۳۰ دقیقه
بخش نهم
۲۴ دقیقه
بخش دهم
۲۸ دقیقه
بخش یازدهم
۲۷ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۶ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۷ دقیقه
بخش چهاردهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه زندگی را آسان کنیم: 100 روش برای آسان کردن زندگی

برای دانلود کتاب صوتی چگونه زندگی را آسان کنیم: 100 روش برای آسان کردن زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه زندگی را آسان کنیم: 100 روش برای آسان کردن زندگی

نظرات کتاب صوتی چگونه زندگی را آسان کنیم: 100 روش برای آسان کردن زندگی

N T
۱۳۹۸/۸/۴
به نظر من کتاب خیلی جالبیه. با کتاب‌های دیگه‌ای که خوانده‌ام خیلی متفاوته و نکات جالبی رو میگه که خیلی هاش "اصلا" تکراری نیست. آدم یاد میگیره که در ارتباط با دیگران باید چیکار کنه تا هم خودش آرامش داشته باشه و هم اطرافیان از آدم راضی باشن. واقعا خیلی از مسائل هست که ما خیلی بهشون اهمیت میدیم در که حالی این کتاب به ما میگه که خیلی از اونها خیلی بی‌ارزش و کم اهمیت هستند.

از همه جالبتر صدای آقای عمرانیه که واقعا عالیه و کتاب رو جذابتر کرده. اونقدر به کتاب مسلط هستن انگار که خودشون نویسنده کتاب هستن و کتاب رو داریم از زبان نویسنده گوش میدیم. از ایشون خیلی متشکرم و همینطور از دست اندرکاران کتابراه بابت این برنامه بسیار کاربردی و مفید!
samin ha
۱۳۹۹/۲/۳
مطالب کتاب خوبه، اما صدای گوینده غمگین و خواب آلوده. بیشتر به درد کتاب‌های قصه یا کتاب‌هایی که درون مایه مذهبی و عرفانی داره می‌خوره، موسیقی پس زمینه هم حالت غمگینی یا به نوعی عارفانه‌ای داره، آدم و یاد فیلم‌هایی میندازه که توش یه اتفاق ناراحت کننده پیش اومده. این کتاب موسیقی پس زمینه پر انرژی تری طلب می‌کنه و همین طور صدای راوی باید زنده تر و پر انرژی تر باشه، این ضعف کمی نیست برای یک کتاب صوتی. هر چقدر هم مطلب کتاب خوب باشه اما این فاکتورها باعث میشه انگیزه‌ای برای گوش دادن به بقیه فایل‌ها نداشته باشی. صدای فایل‌های صوتی هم خیلی آهسته و کمه. امیدوارم اصلاح بشه موارد ذکر شده. با تشکر
Hamid Mahdian
۱۳۹۸/۹/۷
بی‌نظیر بود.... سر شوق اومدم.... ماهی یک بار این کتاب رو گوش کنین فکر نکنم دیگه از جنبه انرژی انجام هرکاری در زندگیتون کم بیارین ویا تعویق در عملی که باید دیگه سراغتون نمیاد...
مشاهد همه نظرات (۴۷)