دانلود کتاب صوتی ژوزف استالین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ژوزف استالین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ژوزف استالین

کتاب صوتی ژوزف استالین، روایت زندگی دیکتاتور اتحاد شوروی و یکی از رهبران قدرتمند و دیکتاتورهایی است که نامش در تاریخ ماندگار شده است. این کتاب به نویسندگی برندا هاوگن، توسط رضا علیزاده به زبان فارسی ترجمه شده است و مرتضی قربانی با صدای گرم و دل‌نشین خود آن را روایت می‌کند.

ژوزف استالین (Joseph Stalin) رهبر و سیاستمدار شوروی و رهبر عملی حزب کمونیست که میلیون‌ها نفر در شوروی به فرمان او قتل عام شدند در دسامبر ۱۸۷۸ در روسیه متولد شد.

او با نام یوسف ویسارینویچ جوگاشویلی به دنیا آمد و در ۱۹۲۲ به مقام دبیر کل حزب کمونیست اتحاد شوروی رسید. پس از مرگ ولادیمیر لنین، استالین موفق شد در مبارزه قدرت در دهه ۲۰ بر لئون تروتسکی پیروز شود و رهبری حزب را در دست گیرد. در دهه ۱۹۳۰ استالین تصفیه کبیر را آغاز کرد که به کمپینی از سرکوب سیاسی، دستگیری و قتل مخالفان معروف است که در ۱۹۳۷ به اوج رسید.

استالین متهم است که با فرمان مصادره گندم و غذاهای دیگر بین سال‌های ۱۹۳۲ تا ۱۹۳۴ عامل قحطی فراگیر در روسیه و بعدها قتل عام دهقانان شد.

حکومت استالین را بسیاری به «کیش شخصیت پرستی» و شیوه‌های مخفی حذف مخالفین محکوم می‌کنند. نیکیتا خروشچف، جانشین استالین، حکومت و کیش شخصیت استالین را در کنگره معروف حزب کمونیست شوروی در ۱۹۵۶ محکوم کرد و پروسه استالین‌ زدایی را آغاز کرد که بعدها به جدایی چین و شوروی انجامید. 

 ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۹۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول - دیکتاتور سنگ دل
۷ دقیقه
بخش دوم - دوران ناگوار کودکی
۱۰ دقیقه
بخش سوم - انقلابی
۱۳ دقیقه
بخش چهارم - عصر نو
۱۱ دقیقه
بخش پنجم - غصب قدرت
۱۰ دقیقه
بخش ششم - پاکسازی دهقانان
۱۵ دقیقه
بخش هفتم - محاکمه های نمایشی
۹ دقیقه
بخش هشتم - جنگ جهانی دوم
۹ دقیقه
بخش نهم - شروع جنگ سرد
۱۳ دقیقه
بخش دهم - سال های پایانی استالین

راهنمای دانلود کتاب صوتی ژوزف استالین

برای دانلود کتاب صوتی ژوزف استالین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ژوزف استالین

نظرات کتاب صوتی ژوزف استالین

داریوش خسروی
۱۴۰۰/۱/۵
کتابهای اینچنینی انسان را در درک وقایع پیش آمده در دنیا کمک میکند. آگاهی از زندگی نامه استالین با توجه به نقش مهمی که نامبرده در تاریخ دنیا وتاریخ کشور مادر مقطع جنگ دوم جهانی دارد، به درک بهتر وقایع واتفاقات آنزمان کمک میکند. شنیدن این کتاب صوتی را به علاقمندان به تاریخ توصیه مینمایم. ضمنا از تمام افرادی که بازحمت فراوان، کتابهای صوتی ارزشمند، بخصوص در زمینه تاریخ را برای استفاده علاقمندان تهیه وآماده مینمایند، تشکر میکنم. با امید به اینکه کتابهای ارزشمند بیشتری، بخصوص در زمینه‌ی رمانهای تاریخی، به شکل صوتی در دسترس دوستداران قرار بگیرد.
احسان ضیایی
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
بعد از تشکر از عوامل تهیه این کتاب صوتی به کسانی که میخواهند این کتاب رو مطالعه کنند عرض میکنم کتاب برای نوجوانان است و به صورت خلاصه و کلی گویی است و توصیه میکنم که خیلی با شک و تردید این کتاب رو گوش کنند چون نویسنده در نهایت جانبداری از غرب و بی انصافی و بغض و کینه بسیار نسبت به استالین و کمونیست نوشته است و حتی حاضر نبوده یکی از نکات مثبت استالین رو بیان کنه که به همین خاطر دو ستاره کم کردم. تشکر صمیمانه از راوی، با صدای گرمش.
احمد راستگار
۱۴۰۰/۱/۱۰
کوتاه و گذرا بود. البته این یکی از شخصیتهای تأثیرگذار قرن بیستم هست. زندگی و دیدگاه دیکتاتور در هر جای مختلف دنیا مهم و آموزنده و راهی روشن پیش روی افرادی از این دست است. در کل خوب بود. ولی راوی کمی مکث و هیجانی‌اش میکرد. روایت راوی هم در کل خوب بود. ممنون
مشاهد همه نظرات (۴۵)