دانلود کتاب صوتی کانگورو کوچولو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کانگورو کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کانگورو کوچولو

کتاب صوتی کانگورو کوچولو نوشته‌ی اوا مونتنگون از مجموعه‌ی مبارک، درباره‌ی کانگورویی است که می‌خواهد به عنوان هنرمند در سیرک مشغول به کار شود اما شیر که رئیس آن‌جاست او را نمی‌پذیرد و فکر می‌کند که به درد تمیزکاری می‌خورد تا این‌که همین کانگورو او را از دردسر بزرگی نجات می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی کانگورو کوچولو (The story of a little Kangaroo) چیست؟

کانگورو از کشور دوری آمده و دنبال این است تا آرزوی همیشگی خود را برآورده کند؛ او همیشه دلش می‌خواست که تبدیل به یک هنرمند بشود. کانگورو برای رسیدن به این هدف پیاده‌روی طولانی‌ای می‌کند تا به سیرک برسد اما رئیس سیرک جناب شیر فکر می‌کند که کانگورو فقط به درد نظافت می‌خورد. از طرف دیگر، فرزند جناب شیر که بیرون از سیرک مشغول بازی است توسط یک پرنده دزدیده می‌شود و... .

کتاب صوتی کانگورو کوچولو مناسب چه کسانی است؟

اوا مونتنگون (Eva Montengon) داستانی دوست‌داشتنی برای کودکان دبستانی نوشته است و آن‌ها را با مفهوم مهمی مانند قضاوت نکردن دیگران از روی ظاهر آشنا می‌سازد.

مجموعه کتاب‌های مبارک:

داستان‌های این مجموعه ساده و آموزنده‌ هستند و به موضوعات اخلاقی، علمی، تخیلی و... می‌پردازند. این قصه‌ها خلاقیت کودکان را تقویت می‌کنند و بر افزایش قدرت تخیل و تصویرسازی آن‌ها تأثیر مثبتی دارند.

در بخشی از کتاب صوتی کانگورو کوچولو می‌شنویم:

پسر جناب شیر در چمنزار بازی می‌کنه. اون با دویدن خودش رو سرگرم می‌کنه و می‌خواد که یه مارمولک بزرگ رو رام کنه. یه شلاق کوچولو به دست می‌گیره و صدای اون رو درمیاره. اون دیده که رام‌کننده‌ی حیوون‌ها توی سیرک معمولاً این کارو انجام میدن.

شیر کوچولو پسر رئیس حتماً یه رام‌کننده‌ی بزرگ خواهد شد چون تصمیم گرفته تمرینات سخت خودش رو شروع کنه. اون فریاد زد: «هی مارمولک! هی، هی!»

 ۱۱ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
کانگورو کوچولو

راهنمای دانلود کتاب صوتی کانگورو کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی کانگورو کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کانگورو کوچولو

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.