دانلود کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید

  • از: مژگان مشتاق
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید

کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید نوشته‌ی مژگان مشتاق، داستان شیرین و جذابی درباره‌ی دختری به اسم سروناز را روایت می‌کند که قرار است خاله‌ی مهربانش به خانه‌ی آن‌ها بیاید.

موضوع کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید چیست؟

داستان درباره‌ی دختری به نام سروناز است که خیلی خوشحال شده چون خاله‌ی مهربانش می‌خواهد به دیدنش بیاید. او مرتباً جلوی در خانه می‌رود و از آن‌جا تا انتهای کوچه را می‌بیند و مجدد به خانه برمی‌گردد. نام خاله‌ی او خورشید بود و سروناز دائماً از مادرش می‌پرسید: مامان! پس خاله خورشید کی می‌رسد خانه‌ی ما؟ فکر کنم خیلی دیر کرده است. مامان سروناز به او گفت: دخترم! خاله خورشید دیر نکرده! کمی صبر داشته باش از راه می‌رسد.

اگر دوست دارید بدانید سرانجام سروناز و خاله‌ی عزیزش چه می‌شود، این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 5 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز هستند، مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید می‌شنویم:

سروناز کمی کتاب داستان خواند، اما خاله خورشید نیامد. کمی توپ‌بازی کرد اما خاله خورشید نیامد. اما وقتی سروناز آمد از مادرش بپرسد که چرا خاله خورشید دیر کرده، زنگ خانه را زدند. سروناز با صدای بلند گفت: خاله خورشید آمد. هورا. وقتی خاله خورشید آمد سروناز پرید توی بغلش. خاله خورشید گفت که تهران شهر خیلی شلوغیه، برای همین دیر رسید.

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
کفش‌های خاله خورشید

راهنمای دانلود کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید

برای دانلود کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کفش‌های خاله خورشید

نظرات کتاب صوتی کفش‌های خاله خورشید

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.