دانلود کتاب صوتی کیلومتر‌ شمارش دست نخورده؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کیلومتر‌ شمارش دست نخورده؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کیلومتر‌ شمارش دست نخورده؟

کتاب صوتی کیلومتر‌ شمارش دست نخورده؟ اثر ریموند کارور درباره‌ی مردی به نام لئو است که ورشکست شده و تنها دارایی‌اش ماشینش است.

لئو و تونی ناچارند ماشین کروکی مورد علاقه‌شان را بفروشند چرا که وکیلش معتقد است چنانچه دادگاه از وجود ماشین باخبرشود حتما آن را به نفع طلبکاران مصادره خواهد کرد. لئو برای اینکه پول بیشتری از فروش ماشین دستشان را بگیرد، همسرش تونی را نزد دلال اتومبیل می‌فرستد. به محض رفتن تونی، کشمکش درونی و مرگ‌آور لئو را در چنگ خود می‌گیرد و دقایق انتظار را برای او خفقان آور می‌کند.

در اجرای کتاب کیلومتر‌ شمارش دست نخورده؟ (?Are These Actual Miles) با استفاده از دو گوینده زن و مرد به بخش‌های گفتگوی داستان، سر زندگی خاصی بخشیده و کلیت اثر را شنیدنی‌تر و به یاد ماندنی‌تر کرده است.

ریموند کارور (Raymond Carver) نویسنده‌ی داستان‌های کوتاه و شاعر آمریکایی بود. او یکی از نویسندگان مطرح قرن بیستم و هم‌چنین یکی از کسانی شمرده می‌شود که موجب تجدید حیات داستان کوتاه در دهه‌ی ۱۹۸۰ شده‌اند. پیشه‌ی کارور به عنوان نویسنده به داستان‌های کوتاه و شعر اختصاص یافته بود. او خود را به‌عنوان کسی که «تمایل به ایجاز و قوت دارد» و «به نوشتن داستان‌های کوتاه معتاد است»، معرفی کرده‌ است.

سبک نوشتار کارور و بن‌مایه‌های آثار او معمولاً مانند عناصر سازنده‌ی آثار ارنست همینگوی، آنتوان چخوف و فرانتس کافکا است. هم‌چنین او را تأثیر پذیرفته از آثار ایساک بابل، فرانک اوکانر و و. اس. پریچت برشمرده‌اند. با وجود این، به‌نظر می‌رسد بیشترین تأثیرپذیری او از جانب چخوف باشد که انگیزه‌ی او برای نوشتن داستان کوتاه «پیغام» باشد. این داستان که یکی از آثار مربوط به اواخر عمر کارور است، آخرین ساعات زندگی چخوف را به تصویر می‌کشد.

 ۲۸ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
کیلومتر شمارش دست نخورده؟

راهنمای دانلود کتاب صوتی کیلومتر‌ شمارش دست نخورده؟

برای دانلود کتاب صوتی کیلومتر‌ شمارش دست نخورده؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کیلومتر‌ شمارش دست نخورده؟

نظرات کتاب صوتی کیلومتر‌ شمارش دست نخورده؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.