دانلود کتاب صوتی گربه کوچولو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گربه کوچولو

کتاب صوتی گربه کوچولو نوشته‌ی اوا مونتنگون از مجموعه‌ی مبارک، درباره‌ی گربه‌ای است که بعد از پنیر دزدی موش‌ها به جای آن‌ها تنبیه می‌شود چون دیگران فکر می‌کنند او کسی است که پنیرها را می‌خورد. گربه تصمیم دارد با راهنمایی‌های ماهی به سرزمین موش‌ها برود و درس حسابی به آن‌ها بدهد.

موضوع کتاب صوتی گربه کوچولو (The story of a little Kitten) چیست؟

گربه کوچولو دیگر از این وضعیت خسته شده است، هر بار که موش‌ها پنیر می‌دزدند یک هفته به او غذا نمی‌دهند و گرسنه می‌ماند. این بار از فرط گرسنگی به ماهی خیره شده است و ماهی هم می‌داند که گربه چه نقشه‌ای در سر دارد برای همین به او پیشنهادی می‌دهد تا از خوردنش منصرف شود. ماهی گربه را راهنمایی می‌کند تا به سرزمین موش‌ها برود و جلوی دزدی‌شان را بگیرد و... .

موضوع کتاب صوتی گربه کوچولو چیست؟

اوا مونتنگون (Eva Montengon) داستانی دوست‌داشتنی برای کودکان دبستانی ارائه داده است و آن‌ها را با مفاهیم مهمی مانند بخشش آشنا می‌کند.

مجموعه کتاب‌های مبارک:

داستان‌های این مجموعه آموزنده‌ و بسیار ساده هستند و به موضوعات علمی، تخیلی، اخلاقی و... می‌پردازند. این حکایت‌ها خلاقیت کودکان را تقویت می‌کنند و تخیل و تصویرسازی‌شان را نیز افزایش می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی گربه کوچولو می‌خوانیم:

ماهی بیچاره متوجه شده که گربه یه خیالایی داره چون می‌دونه که شکمش خالیه پس با مهربانی و ادب از گربه خواست که کاری با اون نداشته باشه. بهش گفت: «اگه منو نخوری بهت کمک می‌کنم.»

گربه پرسید: «کمکم می‌کنی، چطوری؟»

ماهی گفت: «من مسیری رو که مستقیم به سرزمین موش‌ها می‌رسه رو بهت نشون می‌دهم.»

 ۱۱ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
گربه کوچولو

راهنمای دانلود کتاب صوتی گربه کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی گربه کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گربه کوچولو

نظرات کتاب صوتی گربه کوچولو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.