دانلود کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین

کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین مجموعه‌ای از بهترین آثار این نویسنده‌ی مهم است و به شما کمک می‌کند به درک کافی و مناسبی نسبت به فضای ذهنی گراهام گرین دست پیدا کنید. این کتاب شنیدنی دوازده داستان را روایت می‌کند که هر کدام به نوعی یکی از بهترین نمونه‌های داستان کوتاه محسوب می‌شوند.

درباره‌ی کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین:

گراهام گرین که یکی از مطرح‌ترین و مهم‌ترین نویسندگان قرن بیستم میلادی محسوب می‌شود، تلاش می‌کند در رمان‌ها و داستان‌های کوتاه خود وضعیت اجتماعی دنیای مدرن را مورد نقد و بررسی قرار دهد و با روایت شرایط روحی شخصیت‌های داستان خود حقایق بی‌رحم و زننده‌ای از وضعیت موجود ارائه می‌دهد.

کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین نیز مانند سایر آثار او درباره‌ی درگیری‌های روحی و کشمکش درونی انسان است، انسانی که جدا از تبعات گذشته‌ و نگرانی‌های آینده نیست. سوال‌ها و دغدغه‌هایی که شخصیت‌های داستان‌های این مجموعه‌ی شنیدنی درگیر آن هستند، معضلات مردمان قرن بیست و یکم نیز به شمار می‌آید و برای شما ارتباط برقرار کردن و درک آن بسیار آسان است. البته لازم به یادآوری است گرین همواره در آثار خود به خصوص داستان‌های حاضر در این مجموعه کورسوی امیدی برای زندگی باقی می‌گذارد.

کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین مناسب چه کسانی است؟

اگر به ادبیات داستانی به خصوص داستان‌های کوتاه علاقه‌مند هستید، شک نکنید که از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهید برد.

با گرام گرین بیشتر آشنا شویم:

او با نام کامل هنری گراهام گرین (Henry Graham Greene) در سال 1904 به دنیا آمد و به عنوان نویسنده منتقد سینمایی و ادبیات و نمایشنامه‌نویس شناخته می‌شود اما عمده‌ی شهرت وی به خاطر داستان‌های کوتاه و جذابی است که از خود به یادگار گذاشته است. این نویسنده‌ی بزرگ تا سال 1991 در قید حیات بود و در طول عمر خود همواره تلاش کرد به وقایع قرن بیستم بپردازد و وضعیت انسان زمانه‌ی خود را در دنیای ناآرام مورد بررسی قرار دهد.

در میان آثار گراهام گرین می‌توان به مواردی مانند اسلحه‌ای برای فروش، صخره برایتون، مأمور معتمد، قدرت و جلال، وزارت ترس، مقلدها و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین می‌شنویم:

سرقت برج ایفل کار چندان مشکلی نبود مهم بازگرداندن آن بود بدون آن که کسی متوجه شود. باید بگویم که نقشه‌ی سرقت عالی تنظیم شده بود. به آسانی می‌توانید تصور کنید که این کار به چند کامیون غول‌پیکر نیاز دارد، کامیون‌هایی که می‌بایست برج را به یکی از مراتع مسطح سر راهشان حمل می‌کردند. بعد آن‌جا می‌شد برج را به آسانی به پهلو روی زمین خواباند. در یک صبح مه‌آلود پاییزی و در زمانی که رفت و آمد وسایل نقلیه در خیابان کم بود می‌توانم بگویم سبک بود. حادثه اتفاق افتاد!

هیچ یک از آن‌هایی که سعی داشتند از یکصد و دو کامیون شش چرخ من سبقت بگیرند متوجه نشدند که این کامیون‌ها مانند دانه‌های تسبیح به وسیله‌ی زنجیره‌های برج به هم وصل شدند. برای لحظه‌ای چند رنو و فیات سعی کردند سبقت بگیرند اما وقتی رانندگان این سواری‌ها دیدند که کامیون پشت کامیون به طور به هم پیوسته و در صفوف منظم در حرکتند کوتاه آمده و تنها به نظاره پرداختند.

 ۳ ساعت و ۶ دقیقه، ۱۸۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
موردی برای دفاع
۱۰ دقیقه
مردی که برج ایفل را دزدید
۱۲ دقیقه
مدرک مستند
۲۴ دقیقه
عاقبت مهمانی
۷ دقیقه
خاطره‌ی پیرمرد
۳۰ دقیقه
کلام آخر
۱۶ دقیقه
مرگ مکرر
۹ دقیقه
جاسوس
۱۰ دقیقه
خانه‌ی جدید
۲۸ دقیقه
آن‌ سوی پل
۱۵ دقیقه
حادثه‌ای تکان‌دهنده
۱۶ دقیقه
لحظه‌ی حقیقت

راهنمای دانلود کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین

برای دانلود کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گزیده داستان‌های گراهام گرین

نظرات کتاب صوتی گزیده داستان‌های گراهام گرین

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.