دانلود کتاب صوتی یک مدیر فوق العاده شوید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک مدیر فوق العاده شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک مدیر فوق العاده شوید

برایان تریسی در کتاب صوتی یک مدیر فوق العاده شوید، 21 شیوه‌ و راهکار مفید به شما ارائه می‌دهد تا با بهره‌گیری از آن‌ها بتوانید به یک مدیر درخشان و موفق تبدیل شوید.

درباره‌ی کتاب صوتی یک مدیر فوق‌‌العاده شوید:

کتاب صوتی یک مدیر فوق‌‌العاده شوید (21 Great Ways to Become an Outstanding Manager)، راهکارها و روش‌های مدیریت خوب را به شما ارائه می‌کند که توسط خود برایان تریسی (Brian Tracy) و افراد موفق جهان کشف شده است.

در جامعه‌ی کنونی با آفرینش امکانات دیجیتالی و تغییر تعاملات انسانی، کسب‌وکارها و روابط شغلی و تجاری انسان‌ها شکل دیگری به خود گرفته‌اند. دیگر عنوان مدیر، فقط به رئیس یک شرکت یا اداره داده نمی‌شود. حتی اگر به تنهایی کسب‌وکار کوچکی راه‌اندازی کرده‌اید؛ به یادگیری و آموزش چند نکته اساسیِ مدیریتی نیاز دارید که برای بقا در جهانِ پرسرعت و پررقابت امروزی الزامی است. شما حتی برای یافتن یک شغل نیز به مدیریت روابط و وضعیت خود نیاز دارید. اگر هم مدیر هستید؛ می‌توانید با شیوه‌ها و راهکارهای این کتاب صوتی، خود را برای یک جهش عظیم و ارتقای شغلی آماده نمایید.

برایان تریسی کلیه نکات لازم برای پیشرفتی عظیم در مدیریت را در کتابِ صوتی یک مدیر فوق‌العاده شوید به زبانی ساده و روان به شما آموزش می‌دهد. به عقیده‌ی او اگر می‌خواهید مدیر کارآمدی باشید باید بدانید دیگر مدیران موفق چگونه عمل می‌کنند و از الگوی آن‌ها پیروی کنید تا نتایج خوبی کسب نمایید.

در این کتاب صوتی، سخنان ارزشمند شخصی را می‌شنوید که در سال‌های گذشته با زدن درب منازلِ مردم، فروشندگی و امرار معاش می‌کرد و اکنون فقط ارزش یکی از چند شرکت بزرگی که مالک آن است به 265 میلیون دلار می‌رسد و به چند مدیر از مدیران 100 شرکت برجسته و درخشان جهان نیز مشاوره می‌دهد.

برایان تریسی با توجه به آمارهای جدید؛ به شما نشان می‌دهد که فقط 20 درصد از مدیران، در کار خود موفق هستند و درآمد بالایی دارند و باقی مدیران چندان موفق نیستند و نمی‌توانند مشکلاتشان را حل کنند. سپس علت شکست‌های این مدیران و اسرار موفقیتِ آن 20 درصد را به شما می‌گوید. این کتاب صوتی نقشه‌ی راهی موثر را در اختیار شما قرار می‌دهد که به شما کمک می‌کند، بیش‌ترین کارایی و تولید را از منابع انسانی و مالی تحت اختیار خودتان کسب نمایید.

در کتاب صوتی مدیریت یک مدیر فوق‌العاده شوید می‌آموزید:

- چگونه می‌توانید ایده‌‌ای شفاف داشته باشید؟
- رابطه‌ی سرعت عمل شما و ایده‌های جدید
- طرز تشخیص بهترین عملکرد برای کسب‌وکار شما و موضوع تخصص
- چهار سؤالی که باعث می‌شود همیشه بر روی هدف خود متمرکز بمانید.
- با ترس‌های مدیریتی خود چه باید کنید؟!
- چگونه به‌عنوان یک مدیر می‌توانید شخصیت خود را ارتقا دهید؟
- و...

شنیدن کتاب صوتی یک مدیر فوق‌‌العاده شوید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به همه علاقمندان کتاب‌های موفقیت در کسب‌وکار به شدت توصیه می‌شود.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده‌ای معروف و سخنرانی برجسته در حوزه‌ی موفقیت شخصی و خودیاری است. او سمینارهای گوناگونی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. برایان تریسی به مدت 30 سال موضوعاتی مانند: موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه و تحلیل نموده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب به رشته‌ی تحریر درآورده که اغلب آثارش به زبان‌های گوناگون ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز به همراه داشته‌اند. بدون اغراق می‌توان گفت غیرممکن است در ایران بخواهید به موفقیت برسید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در قسمتی از کتاب صوتی یک مدیر فوق‌‌العاده شوید می‌شنویم:

برای سودآوری بالا تلاش کنید. سودآوری و تاثیرتان در سودآوری شرکت، عامل تعیین کننده‌ای در موفقیت شما به حساب می‌آیند، شما باید مدام به دنبال روش‌هایی باشید که به نحوی سود کلی شرکت را افزایش می‌دهد. اگر قرار است افرادی درباره‌ی آینده‌ی شغلی شما تصمیم بگیرند، بیشتر از هر چیز دیگری تاثیر و توانایی شما در سودآوری شرکت را مدنظر می‌گیرند.

 ۵۱ دقیقه، ۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۳۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
قسمت اول
۱۳ دقیقه
قسمت دوم
۱۲ دقیقه
قسمت سوم
۱۲ دقیقه
قسمت چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک مدیر فوق العاده شوید

برای دانلود کتاب صوتی یک مدیر فوق العاده شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک مدیر فوق العاده شوید

نظرات کتاب صوتی یک مدیر فوق العاده شوید

شراره فتاحی
۱۳۹۹/۴/۱۷
یه کتاب عالی برای شروع و راه اندازی کار. من خودم دارم کسب و کاری جدیدی شروع میکنم واقعا خیلی نکاتش به دردم خورد عالیه به معنای واقعی کلمه
Masoud Khalifeh
۱۴۰۰/۱/۲۲
من این کتاب رو سه بار گوش کردم. به نظرم ۲۱ نکته آقای تریسی یک دانشگاه هست.
افسانه مداح
۱۴۰۰/۱/۲۶
خیلی مفید و آموزنده ست
مشاهد همه نظرات (۷)