دانلود کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن

کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن نوشتۀ گرنت کاردون، با راهکارهایی بسیار ساده و اثربخش به شما می‌آموزد که چگونه انگیزه و هیجان را در خود و اطرافیانتان پرورش دهید و با انرژی بیشتری به سراغ کارهایتان بروید.

درباره‌ی کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن:

گرنت کاردون (Grant Cardone) در این کتاب بیان می‌کند که شما با خواستن و توانایی می‌توانید هر روز و هر ساعت دست به ایجاد تغییرات مثبت و مفید در زندگی‌تان بزنید. شاید بپرسید چطور باید این کار را انجام داد؟ چطور ممکن است زندگی‌ای متفاوت از دیگران ساخت؟

ارسطو برای اینگونه سؤالات پاسخ‌های مناسب و خوبی دارد، او می‌گوید مهم‌ترین چیز حرکت کردن است. در حقیقت کاردون در کتاب صوتی صد راه برای باانگیزه بودن به شما توصیه می‌کد که در وجود خود و دیگران میل به انجام دادن کارها را ایجاد کنید. چرا که تمایل درونی هم روی کیفیت کارتان و هم احساساتتان نسبت به خود و در نتیجه سلامتی‌تان تأثیر زیادی دارد.

کتاب صوتی 100 راه برای باانگیزه بودن (100 Ways To Stay Motivated) سؤلی را در وجود شما برمی‌انگیزاند و آن سوال این است که چگونه می‌توان پرانرژی و هیجان‌زده بود؟ و چطور می‌توان با انگیزه روی کاری تمرکز کرد؟

با گذشت زمان بی‌انگیزگی باعث افسردگی در فرد می‌شود و برعکس داشتن انگیزه نیروی محرکه شما برای دست یافتن به خواسته‌ها و هدف‌هایتان است. یکی از ویژگی‌های مهم و اصلی که مدیران و رهبران کسب‌وکارها باید دارا باشند توانایی ایجاد انگیزه در کارکنانشان است. این کار موجب بالا رفتن کارکرد و بهره‌وری در آنان می‌شود.

با گرنت کاردون بیشتر آشنا شویم:

گرنت کاردون نویسندۀ نشریۀ مشهور نیویورک‌تایمز، متخصص در فروش جهانی و مجری رادیو The Cardone Zone محسوب می‌شود و تاکنون سه شرکت با نام‌های کاردون، کاردون املاک و گروه کاردون را بنا کرده است. او تخصص خود را به عنوان سخنران انگیزشی و نویسندۀ پنج کتاب دربارۀ کسب و کار به اشتراک می‌گذارد.

کاردون برنامه‌های آموزشی فروش برای شرکت‌های مطرحی چون گوگل و شرکت بیمه افلک تهیه کرده است و برای سایت‌هایی مانند fox news ،cnbc ،fox business ،msnbc مقاله می‌نویسد. از دیگر آثار او می‌توان به اگر اول نباشی آخر هستی، قانون ده برابر، فروش برای زنده ماندن و... اشاره کرد.

کتاب صوتی 100 راه برای باانگیزه بودن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب به تمامی افرادی که دوست دارند با انگیزه بیشتری به انجام کارها بپردازند و تمام مدیرانی که به دنبال بهبود عملکرد خود و کارمندانشان هستند توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی 100 راه برای باانگیزه بودن می‌شنویم:

زندگی‌تان را به بخش‌های مختلف و تکه‌های مختلف اولویت‌بندی کنید. مثلاً بخش مالی، ازدواج، بچه‌ها و بخش جسمی. می‌دانید این یعنی از بدنتان مراقبت کنید از بُعد عاطفی، روحی، اقتصادی و چیزهایی که برایتان مهم هستند. وقت غیرکاری‌تان، کشفیات یا ماجراجویی‌های جدید.

زندگی‌تان را به دسته‌بندی‌هایی تقسیم کنید و بعد می‌خواهم این کاری را که می‌گویم انجام دهید. در تک‌تک‌شان پیروز شوید و در همۀ آن‌ها برنده شوید. در هر بخشی یک قهرمان باشید. به عنوان تمرین این بخش کاری که می‌خواهم بکنید این است. می‌خواهم زندگی‌تان را به این بخش‌ها که اولویت هستند و مهم‌اند و برایتان ارزش دارند تقسیم کنید. بخش‌هایی که هر روز دارید برایشان می‌جنگید. آن‌ها را به بخش‌هایی تقسیم کنید و بعد می‌خواهم از یک تا ده به آن‌ها نمره بدهید.

ده یعنی در آن حوزه یک قهرمان هستید و یک یعنی عملکردتان خیلی خوب نیست. می‌خواهم به این بخش‌ها نمره بدهید و ببیند در چه سطحی قرار دارید. بعد می‌خواهم یک تعهد بدهید که «من قهرمان می‌شوم» «من تو این حوزه عملکردم را عالی می‌کنم»

 ۳ ساعت و ۱ دقیقه، ۱۷۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۱۰۵۰۰ ت (۳۰%) - 3.84€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
قسمت اول
۱۱ دقیقه
قسمت دوم
۱۲ دقیقه
قسمت سوم
۸ دقیقه
قسمت چهارم
۱۱ دقیقه
قسمت پنجم
۹ دقیقه
قسمت ششم
۹ دقیقه
قسمت هفتم
۷ دقیقه
قسمت هشتم
۹ دقیقه
قسمت نهم
۱۰ دقیقه
قسمت دهم
۸ دقیقه
قسمت یازدهم
۱۰ دقیقه
قسمت دوازدهم
۸ دقیقه
قسمت سیزدهم
۸ دقیقه
قسمت چهاردهم
۹ دقیقه
قسمت پانزدهم
۷ دقیقه
قسمت شانزدهم
۱۰ دقیقه
قسمت هفدهم
۹ دقیقه
قسمت هجدهم
۷ دقیقه
قسمت نوزدهم
۸ دقیقه
قسمت بیستم

راهنمای دانلود کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن

برای دانلود کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  100 راه برای با انگیزه بودن

نظرات کتاب صوتی 100 راه برای با انگیزه بودن

Fateme Gha
۱۴۰۰/۱/۷
خیلی خوب بود. میدونید خیلی سریع بهتون راهکار میده مثل بعضی از کتابای خودیاری نیست که طرف بیاد زندگیه خودش که اصلا به ما مربوط نیست بریزه روی دایره و داستان سر هم کنه و حوصله‌ی ادم سر بره. خیلی سریع و رک راهکار میده و این عالیه. صداییی که متن رو هم میخونه فوق العاده با این کتاب جور شده
پارسا سلطانی
۱۳۹۹/۹/۲۴
کتاب انگیزه بخش بود ولی بیشترش قسمت هاش برای سبک زندگی بود کلا کتاب‌هایی که تعداد مطالب اصلیشون یک عدد رند هست یا چند تا چیز کم کرده یا چند قسمت زیادی گفته خوب بود ارزش خرید داره.
نیما مرادی
۱۳۹۹/۱۲/۸
این کتاب با لحن صمیمیش باعث میشه شما صد گام به هدفتون نزدیک تر بشین. اگه انگیزه برای کار‌های بلند مدت می‌خواین توصیه می‌کنم این کتاب رو گوش بدید
مشاهد همه نظرات (۲۰)