دانلود کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین

  • از: پرویز فرشید مهر
  • ناشر: انتشارات عارف کامل
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین

ضرب‌المثل‌ها اصطلاحات عامیانه هستند. عباراتی که بر اساس تجربه و تکرار، قرن‌ها بر سر زبان‌ها بوده تا امروز به دست ما رسیده و پس از ما نیز ادامه خواهد داشت. گاهی اوقات مفهومی را که با ساعتی گفتگو و استدلال منتقل نمی‌شود با یک ضرب‌المثل می‌توان تفهیم کرد.

ضرب‌المثل‌ها مظهر آلام و رنج‌ها، شکست‌ها، پیروزی‌ها، آرزوها و خلق و خوی یک ملتند. بی‌شک همه کشورها و ملت‌ها دارای ضرب‌المثل هستند. بعضی از ضرب‌المثل‌ها ویژه‌ی یک کشور یا ملت خاص هستند و بعضی هم بین‌المللی محسوب می‌شوند .

کتاب حاضر که حاصل زحمات آقای فرشیدمهر است اشعاری است طنز و شیرین که هم ضرب‌المثل را معرفی می‌کند و هم با ارائه مصداق، به نوعی ضرب‌المثل را توضیح می‌دهد. بعلاوه دارای وجهه طنز و کمدی است که موجب تفریح و انبساط خاطر است و می‌تواند دستمایه‌ی اوقات فراغت مخاطبان محترم باشد.

 ۱۴۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8723-62-5 

چاپ ۱۳۹۲: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین

برای دانلود کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین

نظرات کتاب ضرب المثل های ایرانی در قالب اشعار طنز و شیرین

شیما فرشادی
۱۳۹۵/۳/۵
از این که ما نوجوانان را با ضرب المثل‌های ایرانی آشنا می‌کنید متشکرم، مخصوصا آقای فرشید مهر با این کتاب زیبایشان، از کاربران کتابراه خواهش میکنم این کتاب را دانلود و سپس مطالعه کنند!
محمدحسین برغمدی
۱۳۹۵/۷/۱۸
عالیه خیلی ممنون که مارا باضرب المثال‌ها اشنا میکنید
شهریار نظری
۱۳۹۵/۲/۷
خوب بود ولی اگه هر ضرب المثل جداگانه میبودی بهتر بود
مشاهد همه نظرات (۴)