دانلود کتاب طراحی زندگی ایدئال


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب طراحی زندگی ایدئال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب طراحی زندگی ایدئال

کتاب طراحی زندگی ایدئال به قلم بنجامین بونتی، با ارائه‌ی نکات ریز اما کاربردی و همچنین تمرینات و فعالیت‌های فکری عمیق، به شما کمک خواهد کرد تا زندگی خود را تغییر دهید و قالب ذهنی درستی داشته باشید.

بی‌شک کتاب طراحی زندگی ایدئال (How to change your life)، انگیزاننده و الهام‌بخش برای ایجاد حرکتی نوین در زندگی شما خواهد بود. به بیان بنجامین بونتی (Benjamin Bonetti) بیش از 80 درصد موفقیت‌ها را می‌توان به داشتن قالب ذهنی درست نسبت داد. وجود قالب ذهنی درست برای ایجاد تغییر در زندگی اساساً به این معنی است که شما به چیزی بیش از آگاهی از لزوم تغییر نیاز دارید، یعنی نیاز دارید بپذیرید که ایجاد تغییر امکان‌پذیر و شدنی است، نیاز دارید خواهان ایجاد تغییر باشید و متعهد شوید هر کاری لازم است انجام دهید تا آن تغییر اتفاق بیفتد.

قالب ذهنی می‌تواند بین رسیدن به پتانسیل واقعی فرد در زندگی یا گیر افتادن در یک زندگی کسالت‌بار که به دلیل ناتوانی یا بی‌رغبتی در گذر از تجربیات منفی به وجود آمده است، تفاوت ایجاد کند. مطالب این اثر یک مطالعه‌ی مهندسی انسانی را حاصل می‌شود که برای کمک به شناخت قالب ذهنی فعلی شما طراحی شده است و شما را در مسیری قرار می‌دهد تا بتوانید به زندگی دلخواه خود برسید.

بونتی در این کتاب شما را وادار خواهد کرد تا همان‌طور که در میان صفحات اثر به سفر می‌روید، در ارزش‌های ژرف و درونی خود کند و کاو کنید و باورهای عجین شده‌ای که بر اساس تجربیات گذشته و پیش از کشف و آشنایی با جهان امکان‌پذیرها در خود پرورش داده‌اید را زیر سؤال ببرید؛ دید و جهانی‌بینی که تنها هنگامی پیش رویتان باز می‌شود که یاد بگیرید از «فکر درست» استفاده کنید و توانایی بهینه‌ی ذهن بشری را بشناسید.

به عقیده‌ی او لازمه‌ی فرایند روانی تغییر، پاک‌سازی بستر از چیزهای قدیمی و گشودن راهی برای چیزهای جدید، رفع نواقص، انطباق و برنامه‌ریزی و تجسم نتیجه‌ی نهایی است تا بتوان به‌ وسیله‌ی آن‌ها راهکاری کامل و بدون نقص برای نقشه‌ی اصلی خود به وجود آورد. مطالب اثر حاضر درست به خوبی شخصی است که ابزار را در دست دارد؛ اما این ابزار، تنها در صورتی مفید واقع خواهد شد که شخص آن‌ها را به کار گیرد.

در آخر به توصیه بونتی با استفاده از تکمیل کردن تمرینات و فعالیت‌های فکری موجود در کتاب شما می‌توانید به ابعاد ژرف‌تر ضمیر ناخودآگاه ذهنتان دسترسی پیدا کنید و این موضوع را مورد بررسی قرار دهید که آیا آنچه در گذشته به آن فکر می‌کردید امکان‌پذیر است؟

جملات برگزیده طراحی زندگی ایدئال:

- زندگی حاصل جمع کل انتخاب‌های شماست.
- تعهد شما به تغییر یعنی تعهد شما به داشتن زندگی بهتر.
- در زندگی از تصور مصیبت‌هایی رنج بردم که هیچ‌گاه اتفاق نیفتادند.
- اگر کاری ارزش انجام دادن داشته باشد، ارزش تمام و کمال انجام دادن دارد.
- آنچه هستی باش. این اولین گام است تا بتوانی به بهتر از آنچه هستی برسی.
- بودن یعنی تغییر کردن، تغییر یعنی رسیدن به کمال و کمال یعنی از خودت یک پایان‌ناپذیر بسازی.

در بخشی از کتاب طراحی زندگی ایدئال می‌خوانیم:

نگاهی که امروز به خودتان و دنیای اطرافتان دارید برگرفته از آموخته‌های گذشته‌ی شما است. درست است، اما آیا دیدگاه ما نسبت به خودمان و دنیایمان ‌یک دیدگاه درست است؟ همه‌ی ما از طریق حواسمان از مناظر، صداها، بوها، طعم‌ها و احساسات اطلاعات دریافت می‌کنیم، اما همه‌ی ما اطلاعات مربوط به یک موقعیت یا رویداد مشترک را به شیوه‌ی یکسانی دریافت نمی‌کنیم؛ یعنی دیدگاه ما نسبت به یک تجربه یا رویداد مشترک لزوماً مشابه دیدگاه یا تجربه‌ی شخص دیگر نیست، حتی اگر هر دو در همان زمان و همان مکان باشیم.

شاید یک مثال خوب برای توضیح این مطلب می‌تواند نحوه‌ی توصیف دو نفر از یک تصادف جاده‌ای باشد که شاهد آن بوده‌اند. یکی از آن‌ها ممکن است صدایی که شنیده است را توصیف کند، مثلاً صدای کشیده شدن ترمز و ...، در حالی که فرد دیگر ممکن است صحنه‌هایی که دیده مثل رنگ ماشین‌ها و ... را توصیف کند و هیچ‌ یک از آن دو نفر متوجه چیزهایی که نفر دیگر دیده یا شنیده نشده باشند، به این معنی که با وجود اینکه هر دو شاهد یک حادثه بودند اما هیچ‌ کدام از آن‌ها نمی‌توانند توصیف فرد دیگر از آن حادثه را تائید کنند. بنابراین، از آن جا که ما اطلاعات را به‌ صورت متفاوتی دریافت می‌کنیم مسائل را هم به‌ صورت متفاوتی تجربه می‌کنیم.

 ۱۴۰ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8680-43-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۳۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه:
گام اول: انتخاب مصالح
گام دوم: رفع نواقص و ایجاد اصلاحات
گام سوم: سنگ ‌چینی
گام چهارم: گذاشتن میراث

راهنمای دانلود کتاب طراحی زندگی ایدئال

برای دانلود کتاب طراحی زندگی ایدئال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  طراحی زندگی ایدئال
امیر حسین عزیزی
۱۳۹۸/۸/۱۲
کتاب بسیار عالی اگه کسی برای موفقیت تو درساش و زندگی میخواد بخونه واقعا عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)