دانلود کتاب ظلم و سکوت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ظلم و سکوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ظلم و سکوت

مصطفی علی اکبر نیشابوری در کتاب ظلم و سکوت، به بررسی فجایع تاریخی و حکومت‌های استبدادی از زمان اسکندر مقدونی تا عصر حاضر می‌پردازد. او از شما می‌خواهد تا همچون شخصیت‌های آزادی‌خواه تاریخی مانند امام حسین، گاندی، آلنده و... به پا خیزید و با هرگونه ظلم و استبداد که حاکمان قدرتمند جهان بر مردم و کشورهای ضعیف روا می‌دارند، مبارزه کنید.

بشر از آغاز آفرینش تا کنون هر عملی انجام داده عکس العمل آن را هم دریافت کرده است و در هر راهی قدم گذاشته، به هدف خود رسیده است. او به خاطر داشتن خرد کامل به دنبال کسب آزادی و رهایی از هر قید و بندی در دنیای مادی است پس به طور دائم در حال مبارزه با ظلم و زورگویی است و می‌خواهد حق و حقوق از دست رفته اش را پس بگیرد. ناگفته نماند که گروه محدودی از افراد هستند که ذهنشان در یک دایره کوچک و محدود می‌چرخد بدون آنکه نقطه دورتر را بنگرند. آن‌ها می‌پندارند انسان با مرگ خود فنا می‌شود، در حالی که علم فلسفه و علم منطق از دیرباز خلاف آن را ثابت نموده است و علوم عقلی و حتی نقلی هرگز این تصورات باطل را که انسان فنا شدنی است، نمی‌پذیرد چرا که انسان‌های آزادی‌خواه و طالب عدالت همواره برای رسیدن به کمال همت می‌نمایند و یقین دارند روزی مزد اعمال پسندیده‌شان را از خالق و معبود خود خواهند گرفت.

در بخشی از کتاب ظلم و سکوت می‌خوانیم:

در اوایل قرن بیستم استعمارگران زمان به کشور عثمانی حمله نمودند و آن امپراطوری را در اوایل به چند کشور تقسیم کردند و حال مجدد همین تصمیم را در مورد این کشورها دارند.

غرب در قرن بیستم پیش از یکصد جنگ و جدال در کره خاکی برپا نموده و میلیون‌ها انسان کشته و معلول نمودند و در این کشتارها از تمامی سلاح‌های اتمی - شیمیایی - میکربی و سایر سلاح‌های کشتار جمعی بهره‌ جسته فقط بدین منظور که به مقصود شومشان برسند. از جمله در جنگ جهانی اول و دوم - جنگ کره و ویتنام، خاورمیانه و سایر مناطق دنیا همه و همه تنها به یک منظور آن هم رسیدن به منافع نامشروع و ثروت‌های کلان و به نوعی استیلا بر سایر کشورها بوده است.

و در جای دیگر قطعنامه‌های ظالمانه در شورای به اصطلاح امنیت تصویب نموده‌اند در حالیکه از دودکش این قطعنامه‌ها فقط ظلم و ستم برای جوامع بشریت بلند شده است.

در حالیکه این قطعنامه‌ها غیر از ستم برای جوامع بشری و تضییع حقوق ملت‌ها و حفظ منافع خودشان هیچ گونه نفعی نداشته است آری این چنین است دنیای امروز.

 ۷۷ صفحه، ۱۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8827-16-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول
فصل دوم: ذکر وقایع
فصل سوم: توصیه و توجه
فصل چهارم: ذکر وقایع
فصل پنجم: پرسش
نتیجه گیری

راهنمای دانلود کتاب ظلم و سکوت

برای دانلود کتاب ظلم و سکوت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ظلم و سکوت