دانلود کتاب عاشق باش اما دیوانه، نه!


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عاشق باش اما دیوانه، نه! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عاشق باش اما دیوانه، نه!

کتاب عاشق باش اما دیوانه، نه! نوشتۀ فریبا جعفری نمینی، برنامۀ عملی سی روزه‌ای است برای اینکه بتوانید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، خود را دوست بدارید و زندگی بهتری بسازید.

امروزه، در اغلب جاهایی که حرف از مشکلات زناشویی است، این‌ سخن به‌ میان می‌آید که باید انتظارات خود را از زندگی زناشویی کاهش داد. صحبت از این است که دوران عشق و عاشقی دوام چندانی ندارد و باید با چشم عقل ازدواج کرد و در دوران زندگی زناشویی نیز انتظار نداشت که زن و مرد عاشق یکدیگر بمانند. خلاصه هر آنچه هست، تنها فکر کردن به مصلحت و آینده‌نگری است.

چنین دیدگاهی بسیار دردناک است، دیدگاهی که باور اغلب جوانان را به عشق تغییر داده و آن‌ها را از عاشق شدن ‌ترسانده است. عشق در این معنی، تلاطم موقتی هورمون‌هاست و دیگر هیچ! با چنین باوری، ازدواج و سپس زندگی زناشویی، فرآیندی بی‌معناست که اگر انجام می‌شود برای پاسخ به برخی نیازهاست که باید برطرف شود و در ادامه زندگی اگر این نیازها، از جانب همسر پاسخی نیابند، هیچ دلیلی برای ادامه‌ زندگی نمی‌ماند.

بررسی ده‌ ساله‌ پروفسور دونالد ملکام، از دانشگاه کارولینای شمالی، نشان داده، این گفته که اگر انتظارات خود را برای یک زندگی زناشویی موفق و پر از احساس پایین بیاورید، هرگز ناامید نخواهید شد، کاملاً اشتباه است. برای بالا بردن سطح روابط، باید از یک زندگی زناشویی انتظارات بالایی داشت که لازم است هر دو زوجین در برآورده کردن آن تلاش کنند، زیرا در غیر این صورت، همان‌گونه که گفته شد، رابطه‌ای که باید صمیمی‌ترین و والاترین رابطه‌ زندگی‌تان باشد، به یک معامله معمولی و ارزان‌قیمت بدل خواهد شد. در یک رابطه‌ زناشویی، باید و لازم است که انتظار داشته باشید با شما با عشق، محبت، صمیمیت، مهربانی و سخاوت رفتار شود و شما نیز متعهد شوید که آنچه را برای خود می‌خواهید به همسرتان هم ببخشید.

بدیهی است کسانی که در دنیای امروز زندگی می‌کنند و مهم‌تر از آن جوان هستند و می‌خواهند ازدواج کنند یا به‌ تازگی ازدواج کرده‌اند، این حقیقت را به‌ طور کامل یک رؤیا می‌پندارند و باورهای رایجی را قبول دارند که به‌ طور کامل اشتباه است. باورهایی که نشئت‌ گرفته از تجربیات والدینشان، خودشان یا اطرافیان است. در چنین باوری، عشق در زندگی مشترک دوامی ندارد و زوجین، در بهترین حالت، پس از چند سال، با هم اما تنها خواهند بود.

فریبا جعفری نمینی برای نوشتن کتاب عاشق باش اما دیوانه، نه! و اثبات این حقیقت که می‌توان برای همیشه عاشقانه زیست و از زندگی زناشویی لذت برد، از تجربیات زندگی مشترک خود و ده‌ها زوج که برای سال‌ها با یکدیگر عاشقانه زندگی کرده‌اند و همچنین مطالعه‌ آثار بزرگ‌ترین و موفق‌ترین افراد متخصص در این زمینه، بهره برده‌ است.

فهرست مطالب

چگونه از این کتاب استفاده کنید؟
مقدمه: چگونه در برقراری رابطه‌ زناشویی موفق و سعادتمند خبره شویم؟
فصل اول: شما از رابطه‌ زناشویی چه می‌خواهید؟
فصل دوم: چگونه زندگی مشترک شادابی داشته باشید؟
فصل سوم: مهم‌ترین‌ها برای یک زندگی متفاوت..
فصل چهارم: چگونه زندگی زناشویی خود را از حالت انفجاری خارج کنید؟
فصل پنجم: انتظارات خود را از زندگی مشترکتان بالا ببرید
فصل ششم: باج‌گیری عاطفی را متوقف کنید
فصل هفتم: برنامه‌ سی‌روزه برای دست یافتن به رابطه‌ عاشقانه
نتیجه‌گیری

 ۱۹۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-867-9 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۶۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب عاشق باش اما دیوانه، نه!

برای دانلود کتاب عاشق باش اما دیوانه، نه! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عاشق باش اما دیوانه، نه!
Gholipoor Fati
۱۳۹۷/۹/۳۰
خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)