دانلود کتاب صوتی عشق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عشق

کتاب صوتی عشق اثر بنت هلم از مجموعه‌ دانش‌نامه فلسفه استنفورد بر عشق شخصی یا عشق به اشخاص خاص به معنای دقیق کلمه، تمرکز دارد.

عشق حسی است که به معنای دوست داشتن فرد یا چیزی است. هم‌چنین احساسی عمیق، علاقه‌ای لطیف یا جاذبه‌ای شدید است که محدودیتی در موجودات و مفاهیم ندارد اما محدودیت در فکر و عملکرد دارد و می‌تواند در حوزه‌هایی غیرقابل تصور ظهور کند. گاهی عشق بیش از اندازه می‌تواند شکلی تند و سخت و غیرعادی به خود بگیرد که گاه زیان‌آور و خطرناک است و گاه موجب احساس شادی و خوشبختی می‌شود.

بخشی از کار فلسفی در فهم عشق شخصی، شناختن و جدا کردن انواع مختلف عشق است. برای مثال، شیوه‌ای که به همسرتان عشق می‌ورزید بسیار متفاوت است. این کار فلسفی عموما با تحلیل‌های فلسفی درباره این انواع عشق شخصی همراه شده است، تحلیل‌های که تا حدی پاسخگوی معماهای مختلف در مورد عشق هستند. آیا عشق قابل توجیه است؟ اگر پاسخ مثبت است چگونه؟ ارزش عشق شخصی در چیست؟ عشق چه تاثیری بر خود‌آیینی عاشق و معشوق دارد؟

خداوند قبل از خلقت انسان، عشق را آفرید. اگر دنبال عشق نگردید، خودش سر راهتان قرار می‌گیرد، ولی اگر یک لحظه عقل را وارد میدان کنید، چشمتان بینایی خود را برای شناسایی معشوق از دست خواهد داد. عشق بالاترین فضیلتی است که انسان می‌تواند به آن دست پیدا کند و نقطه اوج عظمت انسان به حساب می‌آید.

در فرهنگی که عشق ورزیدن در آن نادر است، دستیابی به توانایی آن نیز دستاوردی نادر خواهد بود. هر کسی می‌تواند از خود بپرسد چند نفر را تا به‌ حال دیده که به‌ معنای واقعی عاشق بوده‌اند. هنر عشق ورزیدن به‌ هیچ‌وجه تکرار مکرّرات نیست، بلکه حاوی ایده‌های فراوانی فراتر از آن‌هایی است که پیش‌تر بیان شده بودند و کاملاً طبیعی است که ایده‌های قدیمی‌تر گاهی چشم‌اندازی تازه پیدا می‌کنند چون همه‌ی آن‌ها حولِ موضوعِ هنرِ عشق ورزیدن می‌چرخند.

 ۱ ساعت و ۵۲ دقیقه، ۱۰۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
بخش اول
۱۴ دقیقه
بخش دوم
۱۱ دقیقه
بخش سوم
۲۳ دقیقه
بخش چهارم
۲۳ دقیقه
بخش پنجم
۲۶ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی عشق

برای دانلود کتاب صوتی عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عشق
Shahab Latifi
۱۳۹۷/۷/۱۷
خیلی خوب سپاس گذارم
Roohallah Azizi
۱۳۹۷/۵/۱
جالب بود
مهناز عاصمی
۱۳۹۷/۲/۳۰
متاسفانه بخش اول و ششم کامل نیست و مشخص نیست که آیا کتاب درفصل ششم تمام میشود یا نه؟ به هر حال کتاب خیلی قشنگی است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)