دانلود کتاب صوتی عکس خصوصی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عکس خصوصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عکس خصوصی

کتاب صوتی عکس خصوصی نوشته‌ی علیرضا رحیمی نژاد، درباره‌ی جوان ثروتمندی به نام احسان است که عده‌ای قصد اخاذی از او را دارند.

خلاصه‌ی کتاب صوتی عکس خصوصی:

شخصیت اصلی این کتاب صوتی احسان نام دارد که فردی ثروتمند است. احسان در تدارک ازدواج با دختری خانواده‌دار و متشخص به نام مریم است که فردی ناشناس برای او عکسی ارسال می‌کند.

عکسی که در یکی ار هتل‌های دبی در کنار زنی آسیایی گرفته شده بود و انتشار آن می‌توانست ازدواج او با دختر مورد علاقه‌اش که از مدت‌ها قبل برنامه‌ی آن را چیده بود را به خطر بیندازد. در ادامه پای اشخاص دیگری نیز به داستان کشیده می‌شود و احسان به دنیای جوانانی ورود پیدا می‌کند که از جهت اقتصادی و اجتماعی در طبقه‌ای خاص هستند، طبقه‌ای که امروزه به آن نوکیسه‌گان گفته می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی عکس خصوصی می‌شنویم:

پنج سال از آن نگاه گذشته بود. احسان منگ و مات از دیدن عکس محرمانه‌‌اش که تا دو روز قبل غیر از جمع خصوصی‌‌شان کسی از آن خبر نداشت، سعی کرد نام آن زن را به یاد بیاورد اما نتوانست. شاید اصلاً اسمش را نگفته بود. دومین شب اقامتشان در دوبی بود، تنها سفر خارجی که بابک رفت، یک هفته پیش از عید، بعد از انتشار آخرین شماره هفته نامه‌ها با آن جلدهای رنگی پرعکس و تیترهایی که به محض عبور از دریچه چشم به وسواس مغز تبدیل می‌شد و تا نمی‌خریدی و نمی‌خواندی‌شان رها نمی‌شدی. برنامه سفر را از سی روز قبل ریخته بودند؛ ویزا، بلیت، رزرو اتاقی در طبقه اول هتل‌دار المسیاف با بالکنی رو به آبیِ بی‌نهایت دریا. سرسرای هتل گویی تونل زمان و آن‌ها مسافرانی از دوره و دنیایی دیگر که بشارت آسایش در کاروانسرایی عربی لب‌هایشان را به تبسمی ملیح گشوده است. گوش‌هایشان انباشته از ترنم خنیاگری جوان و مردمکانشان سرشار از شوق تماشا. پرندگان از هر سو خوشامدگویانه می‌خواندند و مستخدمان با چهره‌هایی بشاش به پیشواز می‌آمدند. اقامتگاه‌شان دو اتاق بزرگ تو در تو بود با حمام وان دار و سرویس بهداشتی که به سان صدف می‌درخشید.

 ۴ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۲۵۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸۹ دقیقه
بخش اول - قسمت اول
۵۳ دقیقه
بخش اول - قسمت دوم
۷۳ دقیقه
بخش دوم
۵۶ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی عکس خصوصی

برای دانلود کتاب صوتی عکس خصوصی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عکس خصوصی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
زاها م
۱۳۹۹/۲/۲۳
بیشتر کتاب توصیف زندگی قشری از بچه پولدارهای تهران هست و بنظر من داستان اصلی کتاب نسبت به توصیفها در حاشیه رفته. ولی راوی خیلی خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)