دانلود کتاب صوتی فرمول برنامه‌ریزی: راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرمول برنامه‌ریزی: راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فرمول برنامه‌ریزی: راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری

دیمون زاهاریادس در کتاب صوتی فرمول برنامه‌ریزی: راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری، با ارائه راهکارهای کاربردی و مفید به شما می‌آموزد که چگونه کارهایتان را مدیریت کنید. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون در حیطه‌ی مدیریت زمان و استرس است.

کتاب صوتی فرمول برنامه‌ریزی (To do list formula)، تنها راهنمایی است که برای ایجاد یک سیستم مدیریت وظیفه‌ی شخصی مؤثر واقع شده و به شما می‌گوید که چگونه برنامه‌ریزی کنید تا مهم‌ترین کارهایتان را به انجام برسانید. این تک مهارت باعث خواهد شد تا تمام استرس‌ وجودتان از بین برود. افراد زیادی وجود دارند که از برنامه‌هایی استفاده می‌کنند که باعث ناکامی‌شان می‌شود. آن‌ها هرچقدر هم که کوشا باشند، در پایان هر روز، فهرست بلند بالایی از کارها و وظایف ناتمام برایشان باقی می‌ماند که باید به سرعت انجام می‌شد.

شاید برحسب تجربه شما هم مانند بیشتر مردم برنامه‌ریزی کرده‌اید و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید، در آخر روحیه خود را از دست داده و عصبی شده‌اید. خبر خوب این است که راه‌حل ساده‌ای وجود دارد: به کارگیری رویکردی که به طور منحصر به فردی برای کمک به ساماندهی، مدیریت، و انجام به موقع تمام کارها و مسؤلیت‌هایتان، طراحی شده و در این کتاب صوتی گنجانده شده است.

در کتاب صوتی فرمول برنامه‌ریزی به موارد زیر اشاره می‌شود:

- 8 دلیل اینکه چرا در انجام فهرست کارهای روزانه‌ی خود شکست می‌خورید.
- 10 مورد از مشهورترین سیستم‌های برنامه‌ریزی (و نقاط ضعف آن‌ها).
- آموزش قدم به قدم ایجاد یک برنامه‌ی کامل.
- چگونگی حفظ سیستم برنامه‌ریزی خود.
- نقاط قوت و نقاط ضعف برنامه‌های کاغذی و آنلاین.
- طرز کار فهرست‌های برنامه‌ریزی و تقویم‌ها در کنار هم.

فهرست کردن و اولویت‌بندی کارها یکی از ساده‌ترین سیستم‌های مدیریت وظیفه روزانه‌ای است که امروزه مورد استفاده عموم قرار می‌گیرد. با این حال بسیاری از اشخاص را ناامید می‌کند. شاید شما هم یکی از آن‌ها باشید. مقصر این موضوع شما نیستید. اشخاص کمی آموزش اصولی برای نحوه ایجاد فهرست‌های موثر دریافت می‌کنند. به ندرت این مهارت در مدرسه آموزش داده می‌شود. و زمانی که بیشتر ما وارد محل کار می‌شویم، رویکردی ضعیف و نامؤثر را برای به انجام رساندن وظایف به کار می‌گیریم. هم‌چنین بدون آموزش اصولی، احتمالا شما از شیوه‌ی مدیریت وظیفه‌ای استفاده می‌کنید که توانایی‌تان در انجام کارها را از بین می‌برد. دیمون زاهاریادس (Damon Zahariades) به این شیوه «پارادوکس بازدهی» می‌گوید.

بدون وجود یک استراتژی اصولی برای مدیریت کارها در زندگی‌های امروزی، روزهایمان به شدت از کنترل خارج می‌شوند. زمانی که کارهای با اولویت از زمان انجام دادنشان می‌گذرند، میزان استرس‌ نیز افزایش می‌یابد. در همین حال، جریان ثابتی از وظایف جدید از راه می‌رسد و خواستار توجه ما می‌شوند. با رشد فهرست کارهایمان و عبور آن از نقطه‌ای که پیش‌بینی می‌کردیم، همه چیز را به انجام برسانیم، کم کم درچار سردرگمی و تضعیف روحیه می‌شویم.

این اثر به شما کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان ممکن شروع به کار کنید. این موضوع بسیار مهمی است. شما این کتاب را می‌شنوید، چون حس می‌کنید زیر کوهی از کارها، پروژه‌ها و مسئولیت‌ها گیر کرده‌اید. سیستمی که قرار است نویسنده برای شما بیان کند، به شما می‌گوید که چگونه دوباره کنترل روز کاریتان را به دست بگیرید و از دیگران جلو بزنید.

در بخشی از کتاب صوتی فرمول برنامه‌ریزی می‌شنویم:

چرا برنامه‌ریزی می‌کنید؟ امیدوارید چه چیزی را با آن بدست آورید؟ بیشتر افراد پاسخ می‌دهند: تا کار‌ها را به انجام برسانیم. ولی این مقصود یک برنامه‌ی درست طراحی شده نیست.

هدف اصلی فهرست کارهای برنامه‌ریزی شده‌ی شما کمک برای سازماندهی امور و پروژه‌هایتان، و توجه ویژه به موارد مهم است. این کار به شما اجازه می‌دهد همه چیز را از ذهنتان بیرون کنید و احتمال فراموشی کارها کمتر می‌شود. با نوشتنشان، آن‌ها را در یک مکان جمع خواهید کرد و یک دید کلی، از بزرگ‌ترین اولویت‌هایتان بدست می‌آورید.

مدیریت فهرستی از کارها که جلوی رویتان نمایش داده شده بسیار آسان‌تر از زمانی است که همان فهرست در سرتان می‌چرخد. راحت‌تر می‌توانید امور را بر طبق موعد مقرری که دارند سازماندهی و روزتان را بر پایه‌ی آن برنامه‌ریزی کنید. این نکته، به تنهایی کمک می‌کند روی مهم‌ترین مشغله‌ی خود تمرکز کنید.

اکثر افراد کارکردِ فهرست‌های کاری را اشتباه متوجه می‌شوند. آن‌ها تصور می‌کنند که فهرست کارها، ابزاری است که باید در انجام همه‌ی امور، به آن‌ها کمک کند. اما برخلاف این تصور، یک برنامه‌ی اصولی، توجه شما را روی کار درست متمرکز خواهد کرد و مانع از به حاشیه رفتن شما به خاطر موارد غیر ضروری می‌شود.

 ۳ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۱۸۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
پیشگفتار
۳۷ دقیقه
بخش اول: چرا فهرست کارهای برنامه‌ریزی شده‌ی خود را به پایان نمی‌رسانید؟
۴۴ دقیقه
بخش دوم: ده مورد از مشهورترین سیستم‌های برنامه‌ریزی
۴۴ دقیقه
بخش سوم: چگونه برنامه‌ای کامل ایجاد کنیم؟
۳۶ دقیقه
بخش چهارم: چگونه از یک سیستم برنامه‌ریزی با کارکرد درست نگهداری کنید؟
۲۴ دقیقه
بخش پنجم: آنلاین یا آفلاین: کجا باید برنامه‌های خود را ایجاد کنید؟

راهنمای دانلود کتاب صوتی فرمول برنامه‌ریزی: راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری

برای دانلود کتاب صوتی فرمول برنامه‌ریزی: راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فرمول برنامه‌ریزی: راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری

نظرات کتاب صوتی فرمول برنامه‌ریزی: راهنمایی برای ایجاد فهرست‌های کاری

Amir Minaie
۱۴۰۰/۱/۱۷
این کتاب واقعا نکات خوبی برای برنامه ریزی داره و حتما پیشنهاد میکنم اگر قصد برنامه ریزی برای کارهای خود را دارید این کتاب را مطالعه کنید، کتاب برنامه ریزی هفتگی دارن هاردی هم بسیار جالب است. در جواب دوستی که گفته بود فکری به حال جداول کنید باید بگم من جدولی تو کتاب ندیدم مه بخواد فکری به حالش بشود، با خیال راحت خریداری کنید و لذت ببرید، من هم کتاب صوتی و هم فیزیکی این کتاب رو دارم و از هر دو استفاده کردم و لذت بردم. گوینده هم بسیار خوب بود بنظرم.
الهام تقی پور
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
این کتاب واقعا برای کسی که قصد هدف گذاری و برنامه ریزی داره کمک شایانی میکنه؛ من در برنامه ریزی‌های سال 99 از این کتاب کمک گرفتم؛ اگر به نکاتی که گفته شده توجه بشه به راحتی میتونید برنامه ریزی خوبی داشته باشیم
سجاد اکبری
۱۳۹۸/۹/۲۱
کتابی واقعا کامل و جامعی است در مورد آشنایی با نحوه فهرست بندی و اولویت بندی فعالیتها و آشنایی با سیستم‌های برنامه ریزی در جهت مدیریت بهینه زمان و مدیریت وظیفه
مشاهد همه نظرات (۱۹)