دانلود کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌های جهان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌های جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌های جهان

کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌های جهان به قلم پدرام حکیم زاده، همراه با تصاویری زیبا به نمادشناسی اسطوره‌های بزرگ دنیا می‌پردازد.

بشر از ابتدای حیاتش بر روی زمین با اشکال و تصاویر گوناگونی رو به رو بوده که هر کدام رمز و راز مخصوص خود را به همراه داشته‌اند. او همواره در ورای پدیده‌های طبیعی نیروی عجیب و روحی پنهان را می‌جست که آن نیرو موجودیت آن پدیده را نشان می‌داد.

این اشکال و تصاویر که در دنیای امروز به عنوان نماد یا سمبل شناخته می‌شنود جایگاه اساسی و مهمی در دنیای ارتباطی معاصر که جهانی تصویری است، برای خود باز کرده‌اند.

سمبل یا همان نماد از ریشه یونانی سمبالین Symballein به معنای به هم پیوستن گرفته شده است و به معنی نشان، مظهر، نمود و علامت بوده است.

در بخشی از کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌های جهان می‌خوانیم:

در زبان‌های اروپائی واژه "میت" از "موتوس" یونانی برآمده و "موتوس" نیز به چیزی اطلاق می‌شد که به گفتار در می‌آمد. واژه "میتولوژی" به معنای اسطوره‌شناسی نقش مهمی در آثار انسان‌شناسان، جامعه‌شناسان، بسیاری از روان شناسان، نقادان ادبی و مورخان ایفا می‌کند.

 ۵۰ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-94353-0-2 

چاپ ۱۳۹۳: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌های جهان

برای دانلود کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌های جهان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌های جهان

نظرات کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌های جهان

arya allahyari
۱۳۹۹/۵/۳۱
۴۹ صفحه فقط یه مقدمه بقیه عکس... هیچ توضیحی هم نداشت در باره عکس ها
Yas Bm
۱۳۹۹/۴/۱۵
خیلی مزخرف بود حیف پول
مشاهد همه نظرات (۲)