دانلود کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌ها - جلد دوم

  • از: پدرام حکیم زاده
  • ناشر: انتشارات شهر پدرام
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌ها - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌ها - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌ها - جلد دوم

در کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌ها - جلد دوم اثر پدرام حکیم زاده، گزیده‌ای از اشکال و تصاویر اسطوره‌ای "نمادها و اسطوره‌ها" از فرهنگ‌های مختلف بشری گردآوری و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. این کتاب جلد دوم از فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌ها است.

انسان از ابتدای زندگی بر روی زمین با اشکال و تصاویری روبه‌رو بوده است که با خود رمز و رازی به همراه داشته‌اند. او در ورای پدیده‌ها و حادثه‌های طبیعی نیروی مرموزی و روحی پنهان را می‌دید که آن روح یا نیرو سبب موجودیت یا حادث شدن آن پدیده می‌شد. این اشکال و تصاویر که امروزه از آن‌ها به عنوان نماد، سمبل و اسطوره یاد می‌شود نقشی مهم در دنیای ارتباطی معاصر که جهانی تصویری است پیدا کرده‌اند. اصطلاح "سمبل" که در فارسی به "نماد" ترجمه شده است، از ریشه مصدر یونانی "سمبالین" (Symballein) به معنای "به هم پیوستن" گرفته شده است. "سمبالین" در زبان یونانی باستان به معنای «نشان» «مظهر»، «نمود» و «علامت» نیز به کار رفته است.

 ۴۷ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-94353-3-3 

چاپ ۱۳۹۳: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
ماندالاها و اشکال هندسی
معماری و بناها
دین و مذاهب
ماه‌ها و صور فلکی
نمادهای غربی و اروپایی
نمادهای شرق (ژاپن)
نمادهای اقوام بدوی
نمادهای ظروف
نمادهای اسلامی - ایرانی

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌ها - جلد دوم

برای دانلود کتاب فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌ها - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ تصویری نمادها و اسطوره‌ها - جلد دوم
Mohamad Noradin
۱۳۹۷/۶/۵
این چە کتابی هستش نە نوشتەای نە توضیحی همش عکس حداقل برای هر کس در حد یک سطر معرفی میکرد
Mohamad Noradin
۱۳۹۷/۶/۵
صحیح
پدرام حکیم زاده اصل
۱۳۹۷/۶/۵
سلام. ضمن تشکر از توجه خریداران به اطلاع می‌رساند این مجموعه کتاب‌ها مجموعه‌های تصویری است که برای علافمندان هنرهای تجسمی تهیه شده است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)