دانلود کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 6: رژیم‌های غذایی، آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی، چاقی، تغذیه و لاغری

  • از: گروه نویسندگان، علی ابطحی راد
  • ناشر: انتشارات تیمورزاده
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 6: رژیم‌های غذایی، آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی، چاقی، تغذیه و لاغری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 6: رژیم‌های غذایی، آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی، چاقی، تغذیه و لاغری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 6: رژیم‌های غذایی، آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی، چاقی، تغذیه و لاغری

کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 6: رژیم‌های غذایی، آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی، چاقی، تغذیه و لاغری به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از برنامه غذایی درست، تناسب اندام خود را حفظ کرده و به وزنی ایده‌آل دست یابید.

درباره‌ی مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی:

این مجموعه کتاب هشت جلدی شامل نکات کلیدی، متنوع و بسیار کاربردی است که با بیانی ساده و توضیحاتی قابل درک انواع مواد غذایی را از زوایایی گوناگون مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به حذف مطالب تئوریک و غیر اصولی، شرح تاثیر مواد غذایی بر بدن انسان همراه با تصاویر رنگارنگ و جالب اشاره کرد. این کتاب گزیده‌ای از مباحث پر کاربرد تغذیه و رژیم درمانی کتاب «Foods THAT harm, foods THAT heal» است که با فروشی بیش از شش میلیون نسخه در کشورهای مختلف دنیا، ارزشمند‌ترین اثر در زمینه‌ی تغذیه برای عموم مردم به شمار می‌آید.

کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 6: رژیم‌های غذایی، آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی، چاقی، تغذیه و لاغری (Foods that harm, foods that heal : an A-Z guide to safe and healthy eating) مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای تمامی افراد بسیار سودمند خواهد بود؛ چرا که با شرح برجسته‌ترین کلیدهای سلامتی، نظر شما را نسبت به مواد غذایی تغییر می‌دهد و با کمترین هزینه به جلوگیری و درمان خیلی از بیماری‌ها کمک می‌کند.

در بخشی از کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 6: رژیم‌های غذایی، آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی، چاقی، تغذیه و لاغری می‌خوانیم:

تغذیه و فعالیت بدنی (برای افزایش تحمل بدن) فعالیت منظم ورزشی، برای سلامتی، تناسب اندام و بهبود وضعیت خلقی ما تأثیر فوق العاده‌ای دارد. در هر رده سنی یا سلامتی که باشیم، نوعی فعالیت ورزشی متناسب با آن وجود دارد. فعالیت منظم فیزیکی، کالری اضافی بدن را می‌سوزاند، سلامتی استخوان‌ها را حفظ کرده، عملکرد دستگاه قلبی و عروقی را بهبود می‌بخشد، هضم غذا را آسان‌‌تر و قوام عضلات و پوست را بهتر می‌کند و باعث آرامش در خواب شبانه می‌شود.

فعالیت ورزشی، علاوه بر مزایای فیزیکی و جسمی باعث بهبود وضعیت هیجانی ما شده و موجب می‌شود تا مغز، موادی به نام اندورفین‌ها را آزاد کند. اندورفین‌ها مواد طبیعی از بین برنده درد هستند که شبیه به ماده مورفین بوده، از مغز ترشح می‌شوند و وضعیت هیجانی مناسب و خوبی را مهیا می‌کنند. فعالیت ورزشی تأثیر مثبتی بر روی وضعیت فکری داشته و برای مقابله با استرس‌های روزانه بسیار مفید است.

 ۶۸ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-238869-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: رژیم‌های غذایی
فصل 1: تغذیه و ورزش
فصل 2: رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن
فصل 3: تغذیه مناسب برای افزایش انرژی و تقویت
بخش دوم: مباحث تکمیلی
فصل 1: آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی
فصل 2: چاقی
فصل 3: تغذیه و لاغری
فصل 4: دستگاه دفاعی (سیستم ایمنی): سلاح پنهان بدن
فصل 5: واکنش‌های متقابل دارو با غذا
بخش سوم: تعاریف
نمایه

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 6: رژیم‌های غذایی، آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی، چاقی، تغذیه و لاغری

برای دانلود کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 6: رژیم‌های غذایی، آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی، چاقی، تغذیه و لاغری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی 6: رژیم‌های غذایی، آلرژی و واکنش نسبت به مواد غذایی، چاقی، تغذیه و لاغری