دانلود کتاب فروزن روی دریا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فروزن روی دریا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فروزن روی دریا

کتاب فروزن روی دریا به قلم بریتنی کاندو، با زبانی شیرین، داستان ماجراجویی و مسافرت آنا و السا به سرزمین‌های پادشاهی همسایه را به تصویر می‌کشد.

موضوع کتاب فروزن روی دریا چیست؟

داستان کتاب فروزن روی دریا (Across the sea) زمانی اتفاق می‌افتد که آرندل در صلح و آرامش کامل قرار دارد. السا تصمیم می‌گیرد یک تور سلطنتی ترتیب دهد که قرار بود چندین ماه طول بکشد.

السا به همراه خواهرش آنا، شوق بسیاری برای این سفر داشتند. آن‌ها با خوشحالی از پنجره به بیرون نگاه می‌کردند و دوست داشتند هرچه زودتر وارد کشتی شوند و این سفر هیجان‌انگیز را آغاز کنند. اما همین که پا به عرشه‌ی کشتی گذاشتند، کاپیتان به آن‌ها گفت که مشکلی پیش آمده و این تازه اول داستان هیجان‌انگیز سفر آن‌هاست.

کتاب فروزن روی دریا برای چه کسانی مناسب است؟

بریتنی کاندو (Brittany Candau) این داستان مشهور و پرطرفدار را که شهرت و محبوبیتی جهانی دارد، برای تمام کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی و جذاب به رشته‌ی تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب فروزن روی دریا می‌خوانیم:

خیلی زود کشتی به اولین بندر رسید. پادشاهی زاریا! زاریایی‌ها با دیدن مهمان‌هایشان دست می‌زدند و شادی می‌کردند. پادشاه استبور با یک صدای بم و بلند گفت: «خوش آمدید ملکه السا و شاهزاده خانم آنا!»

ملکه رنالیا هم به گرمی گفت: «ما بی‌صبرانه منتظر دیدار شما در سرزمینمان بودیم.» آنا و السا در حالی که برای میزبانانشان تعظیم کردند و به آن‌ها احترام گذاشتند، گفتند: «متشکریم!»

 ۲۵ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8021-66-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فروزن روی دریا

برای دانلود کتاب فروزن روی دریا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فروزن روی دریا
حدیث موسوی
۱۳۹۹/۵/۴
به نظرم اینکه داستان تصاویر با کیفیتی داره خوبه اما ترجیح می‌دم خودم با خوندن کتاب توی ذهنم تصورش کنم
مهرانا معصومی
۱۳۹۹/۴/۲۸
خوب بود اما هرچی رو کتاب خواندن می‌زنیم نمیاد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)