دانلود کتاب فروزن و پرستاری بچه غول‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فروزن و پرستاری بچه غول‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فروزن و پرستاری بچه غول‌ها

کتاب فروزن و پرستاری بچه غول‌ها به قلم بریتنی کاندو، به ادامه‌ی ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز آنا و کریستف می‌پردازد. آن‌ها این بار قصد دارند جهت مراقبت از بچه غول‌ها به درّه‌ی غول‌ها بروند.

موضوع کتاب فروزن و پرستاری بچه غول‌ها چیست؟

در داستان کتاب فروزن پرستار بچه غول‌ها (Babysitting the Troll Tots) پدر و مادر بچه غول‌ها می‌خواستند در یک جشن شرکت کنند به همین دلیل آنا و کریستف قبول می‌کنند برای مدتی از بچه غول‌ها مراقبت کنند. هنگامی که آنا در حال جمع کردن وسایلش برای رفتن به درّه‌ بود السا نیز تصمیم گرفت با آن‌ها برود و به خواهرش گفت: می‌خواهید من هم با شما بیایم تا از آن‌ها مراقبت کنم.» زمانی که آنا و کریستف به دره‌ی غول‌ها می‌رسند با اتفاقات هیجان‌انگیزی رو به رو می‌شوند.

کتاب فروزن و پرستاری بچه غول‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

بریتنی کاندو (Brittany Candau) این داستان مشهور و پرطرفدار که شهرت و محبوبیتی جهانی دارد را برای تمام کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی و جذاب به رشته‌ی تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب فروزن و پرستاری بچه غول‌ها می‌خوانیم:

بولدا، آنا و کریستف را به جمع بچه غول‌ها برد. بولدا گفت: «اگر آن‌ها گرسنه شدند، می‌توانید برای غذا به آن‌ها توت له شده بدهید و ممکن است لازم باشد برگ آن‌ها را عوض کنید. اما الان تقریبا وقت خواب آن‌ها است، بنابراین آن‌ها خیلی زود می‌خوابند.» وقتی که غول‌ها در حال رفتن بودند، آنا دست تکان داد و از آن‌ها خداحافظی کرد و گفت: «خوش بگذرد!»

 ۲۵ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8021-58-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فروزن و پرستاری بچه غول‌ها

برای دانلود کتاب فروزن و پرستاری بچه غول‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فروزن و پرستاری بچه غول‌ها