دانلود کتاب فروش تلفنی به همه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فروش تلفنی به همه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فروش تلفنی به همه

کتاب تجارت جهانی 2: فروش تلفنی به همه اثر رنی پ. واک‌آپ، به شیوه‌ای موفقیت‌آمیز نشان می‌دهد تلفن چقدر برای موفقیت فروشنده حیاتی است. مهم‌تر این‌که این کتاب، مراحلی مشروح در مورد چگونگی بهبود مهارت‌های فروش تلفنی، صرف نظر از این‌که خدمات یا کالای شما پنجاه دلار ارزش داشته باشد یا پانصد هزار دلار، ارائه می‌دهد.

اولین پیشگویی درمورد فروشندۀ موفق، این است که چنین فروشنده‌ای توانایی برقراری ارتباط با مشتریانش را دارد. طی سال‌ها، تا کنون بهترین مدیران فروش چنین کاری را در ملاقات‌های رودرروی متعدد انجام داده‌اند. به هرحال، با توجه به وقت مشتری و افزایش هزینه‌ها و عدم تمایل به رفت و آمد، توانایی ما برای ملاقات واقعی با مشتریان به حداقل رسیده است.
مدیران به جستجوی فنون جدید ولی موفقیت آمیزی که بتواند به تیم‌های فروش کمک کند و در برقراری ارتباط با مشتریانشان از راه دور کاراتر شوند، ادامه می‌دهند.
کتاب فروش تلفنی به همه (How To Become A Superstar Sales Proiessional) بحث جذابی را ارائه داده است مبنی بر این که همان تلفن زدن قدیمی، می‌تواند «مهم‌ترین ابزار فروش» در محیط پرتلاش امروز باشد.

رنی واک آپ (Renee P. Walkup) از سال 1996 رئیس شرکت سیلز پیک است و در آنجا به مراجعان خود کمک می‌کند میزان فروش خود را ارتقا دهند و آنان را در جهت سود بردن از طریق فنون فروش ابداعی‌اش به پیش می‌راند. رنی قبل از تأسیس سیلز پیک جوایز متعددی را به پاس داشتن حداکثر فروش در مدت هفده سال اشتغال به حرفۀ فروش و مدیریت فروش از طریق انتشاراتش، نرم افزار و سایر زمینه‌ها دریافت کرد. مراجعان او عبارت‌اند از: شرکت کوکا کولا، سیان ان، چارلز شواب اند کو، لافارج یو اس ای، نستله، مدیکال داکتر اسوشیتس، اچ ام ای، اینترنشنال تامسون و چندین شرکت متوسط در سراسر دنیا.

اکنون اغلب کسب و کارها با استفاده از تلفن هدایت می‌شوند. حتی هنگامی که فروش در پی مذاکرۀ رو در رو انجام می‌گیرد، از تماس تلفنی آغاز شده است. به همین دلیل هر فرد حرفه‌ای در امر فروش باید یک دفتر فروش تلفنی برای ایجاد فروش‌های بیشتر داشته باشد.
اکنون فکرکنید که چقدر واقعیت‌های کسب و کار تغییر کرده است.
در گذشته، بسیاری از فروشندگان تلفنی بر اساس دیدگاهی تهاجمی و نه مشاوره‌ای برای تضمین کار و تجارت آموزش دیدند. بسیاری مشتریان بالقوه، امروزه نه تنها از مواجهۀ رو در رو با شما گریزان هستند، بلکه به نحوی فزاینده ابزارهایی را برای اجتناب از ملاقات حضوری به‌کار می‌گیرند. فروش تلفنی به همه نوشتۀ رنی پ. واک‌آپ به شما آموزش می‌دهد چگونه به نحوی مؤثر به مشتری برسید و در تصمیم‌گیری او نقش داشته باشید.

یک وجه تمایز مهم که در این کتاب خواهید آموخت، فن سازنده و به دور از مبارزه‌جویی تماس تلفنی به منظور فروش است.

 ۳۱۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-607-9 

چاپ ۱۳۸۷: ۲۷۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش گفتار مجموعه
پیش گفتار
سپاسگزاری
مقدمه
بخش 1: ابزارهای فروش تلفنی‌تان را جلا دهید
بخش 2: روند اجرا
بخش 3: تشخیص نوع شخصیت از پشت تلفن
بخش 4: ارتباط و آشنایی با منشی یا رئیس دفتر  برای همکاری با شما
بخش 5: برنامه‌ریزی و پیگیری
بخش 6: برنامه ریزی برای موفقیت
بخش 7: گوش دادن به تمام واژه‌ها
بخش 8: مطرح کردن پرسش‌های ارزشمند
بخش 9: فروش از طریق اعتراض
بخش 10: مذاکره تا پایان
درباره‌ی نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب فروش تلفنی به همه

برای دانلود کتاب فروش تلفنی به همه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فروش تلفنی به همه
دانیال فتاحی
۱۳۹۷/۱۱/۲۶
من ۱۲ سال است که به عنوان فروشنده مشغول بکار هستم. بنظر من در ایران ۶۰ درصد از پروسه‌ی فروش رو مذاکره و پرزنت تلفنی تشکیل میده. پس خوندن کتاب‌های اموزشی قوی نثل این کتاب خیلی ضروریه
میثم بی کینه
۱۳۹۷/۹/۱۱
برای شروع عالیه
شاهین امانپور
۱۳۹۷/۷/۹
کتاب اعالیه برای فروش من ک خوشم اومد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)