دانلود کتاب قانون جذب، ساده و روان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قانون جذب، ساده و روان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قانون جذب، ساده و روان

کتاب قانون جذب، ساده و روان اثر سونیا ریکتی، قدم به قدم به شما نشان می‌دهد که چطور آگاهانه زندگی دلخواه خود را بسازید. مهارت در هر مرحله سبب می‌شود تا به زندگی رؤیایی‌تان دست یابید.

کتاب قانون جذب، ساده و روان (The Law Of Attraction Plain And Simple) دربارۀ ساختن زندگی دلخواه شماست. دربارۀ رسیدن به آرامش و شادی درونی، جذب و ظهور زندگی رؤیایی‌تان. دربارۀ آن زندگی‌ای است که به‌خاطرش به این دنیا آمده‌اید.

عالی زندگی کردن کار راحتی نیست. برای این‌که زندگی بزرگ و ایده‌آلتان را جذب کنید باید در به‌کار بردن قانون جذب مهارت لازم را به‌دست بیاورید. خیلی ساده، با درک این‌که این قانون جهانی چگونه کار می‌کند و سپس با کسب مهارت در مراحلی که این کتاب به شما نشان می‌دهد، می‌توانید سرانجام هرآنچه را که می‌خواهید به زندگی‌تان جذب کنید.

سونیا ریکتی (Sonia Ricotti) در کتاب قانون جذب، ساده و روان، به شما نشان می‌دهد که چطور همۀ احساس‌های بد و انرژی‌های منفی را از زندگی‌تان خارج کنید. هدف، رساندن شما به جایی در زندگی است که همیشه از لحاظ ذهنی احساسی مثبت و سازنده داشته باشید، و در نتیجه، همیشه انرژی مثبت از خودتان منتشر کنید.

قانون جذب قانونی جهانی است که همیشه وجود دارد. به زبان ساده، این قانون یعنی این که هرچیزی مشابه خود را جذب می‌کند. قانون جذب می‌گوید که انرژی فکر و انرژی‌ای که هرکس منتشر می‌کند، انرژی مشابه خود را جذب می‌کند. در نتیجه، ما براساس افکار و انرژی‌ای که منتشر می‌کنیم هرچیزی را در همان سطح به زندگی‌مان جذب می‌کنیم. به زبان ساده‌تر، ما به هرچیزی که آگاهانه توجه داشته باشیم، آن را به زندگی‌مان جذب می‌کنیم.
هرکس که می‌خواهد آگاهانه از قانون جذب استفاده کند باید این کتاب را بخواند. سونیا ریکتی درک راحتی از کسب انرژی مثبت و پایدار هدیه می‌کند؛ صرف‌نظر از این‌که موقعیت اکنون شما چه باشد.

 ۱۳۶ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-364-3 

چاپ ۱۳۹۰: ۱۵۴۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
قانون جذب
گام اول: تصمیم بگیر چه می‌خواهی
گام دوم: فکر و احساست را انتخاب کن
گام سوم: نقطه‌ی پایان را به خاطر بسپار
گام چهارم: تفسیر نکن
گام پنجم: اکنون پذیرا باش...که این دیر نپاید
گام ششم: ببخش
گام هفتم: گذشته را رها کن
گام هشتم: سپاسگزار باش
گام نهم: دوستانت را با دقت انتخاب کن
گام دهم: ارتباط ذهن، جسم و روح
گام یازدهم و گام آخر: بگذار تا بیاید
از این سفر لذت ببر
ایجاد صلح جهانی و ثروت فراگیر

راهنمای دانلود کتاب قانون جذب، ساده و روان

برای دانلود کتاب قانون جذب، ساده و روان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قانون جذب، ساده و روان

نظرات کتاب قانون جذب، ساده و روان

parisa d.n
۱۳۹۹/۶/۲۴
خیلی عالی بود من که دوست دارم چند باردیگه بخونمش
احساسمو خیلی تقویت کرده انقدر که لبخند از روی لبم کنار نمیره و شاد شاد روزامو میگزرونم
سپاس از نویسنده عالی این کتاب
احسان شعبانی
۱۳۹۹/۲/۱۲
کتابه بسیار کاربردی و با راه و حل‌های شگفت انگیز. پیشنهاد میکنم قبل از این کتاب، کتاب قانون جذب مایکل لوسیر را مطالعه کنید تا این کتاب اثر بیشتری در شما داشته باشه
Marziyeh Maleki
۱۳۹۸/۲/۳۱
کتاب، بسیارخوب بود. همه ما نیازداریم این کتاب وکتاب‌های مشابه روچندین باربخونیم چون کتاب‌های اینچنینی خودیک مربی انگیزشی وراهنمای کاملی هستن
مشاهد همه نظرات (۳۲)