معرفی و دانلود کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

عکس جلد کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه
قیمت:
۴۵,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه نوشته‌ی ژوزف مورفی، به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌‌های سال به شما می‌آموزد که عادات فکری و تصاویر ذهنی‌تان، سرنوشت شما را رقم می‌زنند؛ چرا که انسان همان چیزی است که در ضمیر ناخودآگاهش می‌اندیشد.

پیشینه‌ی کشف و مطالعه‌ی قدرت ذهن به قبل از مطالعات فروید، قرن 18، بازمی‌گردد. در هر ثانیه حدود دو میلیون واحد اطلاعات به سیستم عصبی انسان وارد می‌شود و ما در حالت هوشیاری، تنها قادر به درک 10 درصد از این بمباران اطلاعاتی هستیم. به‌ محض اینکه توجه‌مان را به چیزی جلب می‌کنیم، ذهن آگاه می‌شود. بعضی از قسمت‌های فیزیولوژیکی مانند قلب، ریه‌ها، کلیه‌ها و سیستم ایمنی بدن همیشه ناخودآگاه می‌ماند. البته جای تعجبی وجود ندارد که ذهن ناخودآگاه همیشه مراقب ماست.

قدرت ذهن ناخودآگاه (The Power of Your Subconscious Mind)، می‌تواند شما را از بیماری نجات دهد و از نو سرزنده و قوی نماید. شما با آموزه‌های این کتاب یاد می‌گیرید چگونه از قدرت‌های درونی‌تان استفاده کنید، در زندان ترس را بگشایید و به یک زندگی پا خواهید گذاشت که  از آن با عنوان آزادی مطلق انسان‌ها یاد می‌کنند.

ژوزف مورفی (Joseph Murphy)، در این کتاب که از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال بوده و به 17 زبان زنده‌ی دنیا برگردان‌ شده است، به‌ خوبی از پس مفاهیم ذهن هوشیار و نیمه هوشیار برآمده است. قدرت ذهن ناخودآگاه پس از گذشت سال‌های متوالی، هر ساله جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های سال معرفی می‌شود. سادگی و داستان‌های ذکر شده در متن، کتاب را برای عامه‌ی مردم قابل‌ درک‌تر کرده است. علاوه بر توصیف و تشریح الگوهای کاربردی، کتاب "توان‌گری حق شماست" نیز به‌ ضمیمه آورده شده است.

در بخشی از کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه می‌خوانیم:

در اینجا تکنیک ساده‌ای آمده است که با استفاده از آن، شما می‌توانید در هر زمینه‌ای کمک بگیرید: ذهن و جسمتان را بی‌حرکت کنید. به جسمتان بگویید که آرام باشد؛ باید از شما اطاعت کند. آن هیچ اراده، قوه‌ی ابتکار یا شعور خودآگاهی ندارد. جسمتان همچون صفحه‌ی حساسی است که افکار و عقاید شما را ثبت می‌کند. به هیچ‌چیز توجه نکنید؛ به حل مسئله‌ی خود متمرکز شوید. سعی کنید که با ذهن ناخودآگاه‌تان، آن را حل نماید. در این فکر باشید که از راه حل بی‌نظیر خود، چقدر خوشحال خواهید شد. اگر این راه حل بی‌نظیر اکنون از آن شما بود، چه حسی داشتید؟ همان را احساس کنید.

اجازه دهید تا ذهن‌تان درگیر حسی آرامش‌بخش شود و سپس به خواب رود. وقتی بیدار شدید و [هنوز] به جوابی نرسیده بودید، خود را با کارهای دیگر سرگرم کنید. شاید وقتی شما درگیر کار دیگری باشید، مثل نان توستی که از توستر خارج می‌شود، پاسخ به ذهن‌تان خطور کند.

برای آن که ذهن ناخودآگاه شما به کمک‌تان بیاید راهی ساده، بهترین است. برای مثال، یک بار انگشتر گران‌بهایی را گم کردم که میراث اجدادی‌ام بود. همه‌جا را به دنبالش گشتم ولی نتوانستم آن را پیدا کنم. شب در حالتی که سکوت کرده بودم، با ناخودآگاهم صحبت کردم. قبل از آن که به خواب روم، گفتم: "تو همه‌چیز را می‌دانی؛ تو می‌دانی که آن انگشتر کجاست و اکنون جایش را به من نشان می‌دهی."

فهرست مطالب کتاب

درباره‌ی نویسنده
سخن مترجم
پیش‌گفتار
فصل اول: گنجینه‌ی درون شما
فصل دوم: ذهن شما چگونه عمل می‌کند؟
فصل سوم: قدرت معجزه‌گر ناخودآگاه شما
فصل چهارم: شفای ذهنی در زمان‌های قدیم
فصل پنجم: ذهن درمانی در عصر مدرن
فصل ششم: تکنیک‌هایی کاربردی برای درمان‌های ذهنی
فصل هفتم: ناخودآگاه به سوی زندگی گرایش دارد
فصل هشتم: چگونه به نتایج دلخواه‌تان دست یابید؟
فصل نهم: چگونه از قدرت ناخودآگاه‌تان در جهت رسیدن به ثروت استفاده کنید
فصل دهم: ثروتمند بودن حق شماست
فصل یازدهم: ذهن ناخودآگاه‌تان در رسیدن به موفقیت همچون یک شریک است
فصل دوازدهم: دانشمندان از ذهن ناخودآگاه استفاده می‌کنند
فصل سیزدهم: ناخودآگاه‌تان و معجزات خواب
فصل چهاردهم: ذهن ناخودآگاه شما و مسایل زناشویی
فصل پانزدهم: ذهن ناخودآگاه و شادی شما
فصل شانزدهم: ذهن ناخودآگاه شما و روابط انسانی متعادل
فصل هفدهم: چگونه از ذهن ناخودآگاه‌تان برای بخشش استفاده کنید؟
فصل هجدهم: چگونه ناخودآگاه موانع ذهنی را از میان می‌برد؟
فصل نوزدهم: برای از بین بردن ترس، چگونه از ذهن ناخودآگاه‌تان استفاده کنید؟
فصل بیستم: چگونه از نظر روحی جوان بمانید
توانگری حق شما است

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت ذهن ناخودآگاه
نویسنده
مترجمکیانا حاج دولت
ناشر چاپیانتشارات نظری
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات440
زبانفارسی
شابک978-600-289-245-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

بهناز حسین بر
۱۳۹۷/۶/۲۱
محتوای کتاب قدرت بی‌نظیر ذهن و قدرت دقیق و برنامه ریزی شده خالق این جهان رو بیان میکنه. اینکه انسان تماما روح هس و جسم فیزیکی رو هدایت میکنه. می‌ستایم خدایی را که چنین سیستم قوی رو در جسم فیزیکی ما خلق کرد😍
linda moohamadi
۱۴۰۱/۸/۲۹
این کتاب اولین کتابی بود که بعد از کتاب پولسازی تصمیم به خوندنش گرفتم، و در واقع آغاز کننده‌ای برای تغییر ذهنیت من بود که قفلهای ذهنیمو بتونم بشکنم و در پس این قفلها بتونم دنیایی رو پیدا کنم که نام ناخودآگاه، البته من بعد از این کتابه هم کتابهای مرتبط دیگری مثل ذهن نا خود آگاه از خانم پریسا رفیعی، و کتابهایی برای آرامش از نویسنده‌های خارجی رو هم مطالعه کردم و دانش خودم رو نسبت به ناخودآگاهم و همچنین کسب آرامشم ارتقا دادم، ما در این دنیا زندگی میکنیم که به آرامش برسیم،‌ای بسا که لحظه‌هایی رو که طی میکنیم پر از آرامش هستن ولی ما به وجود تک به تک این لحظه‌ها پی نبردیم، این کتاب یک کتاب مورد علاقه من هست که دوست دارم چندین و چند بار اون رو مرور کنم و از نو بخونمش چون آدم از خوندنش و بکار گیری تکنیکهاش خسته نمیشه،
Amir Azarianlakeh
۱۳۹۸/۷/۱۳
کتاب خیلی خوبی هست، از هر صفحه‌ای که می‌خونم واقعا لذت میبرم.
کل برداشت من از این کتاب این هست، که قبل خواب و صبح این جمله رو به مدت ۱۰ دقیقه تکرار کنم (در حالت مراقبه) خداوند همیشه مردمان کره خاکی، من و خانواده‌ام را در مسیر کسب ثروت بیشتر، موفقیت، شادی و آرامش قرار میدهد.
البته هرکسی بنابه خودش
داستان زندگی میتونه جمله خودشو درست کن، من دیگه یه فرمول کلی پیاده کردم که تو ناخودآگاه من بشینه و بهترین‌ها رو برای من و همه مردمان دنیا رقم بزنه.
sajad
۱۴۰۲/۱۱/۵
همیشه در جایی که اطلاعاتی نداریم، در زندگی دچار مشکلاتی می‌شویم. جوزف مورفی در کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه به این موضوع پرداخته و راهکارهایی برای کشف و کنترل این ناخودآگاه به شما می‌دهد. با مطالعه این کتاب، به همراه توجه به خود و نیروهای درونی خود، قادر خواهید بود سریعاً به اهدافتان برسید و به زندگی را بهتری دست یابید. نباید این فرصت عالی از دست داد، برای خواندن کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شروع به خواندن کنید و از این بهترین همراه برای زندگیتان بهره‌ بگیرید.
F K
۱۴۰۱/۱/۱۶
(خوش باش که هرکه راز داند داند که خوشی خوشی کشاند) خداروشکر که با خوندن این قبیل کتابا حس و حال خوبی پیدا میکنم..
یکی از بهترین کتابا تو زمینه قانون جذب و موفقیت همین کتابه و اینکه هم به صورت علمی بیان شده و هم مثالهای خوبی آورده..
با خوندن این قسم کتابا احساس قدرت و آرامش پیدا میکنی چون میفهمی که میتونی به خواسته‌ها و آرزوهات برسی و مهمتر از اون اینکه یاد میگیری چطور به این خواسته‌ها برسی
امید حیدری
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
این داره میگه ضمیرناخودآگاه هست و این و اونه. نحوه استفاده درست از ذهن ناخودآگاه رو نمیگه. و نگفته
باید به صورت خودآگاه تلاش کنی و زور بزنی که ضمیر ناخودآگاه که پر از اطلاعات اشتباه است رو عوض کنی بعد ارتعاش از ذهن ساطع میشه و جهان هستی پاسخ میده. دنیایی بیرون جواب اون چیزی میدی که ارتعاشش رو از طریق ذهن میفرسته.
دوستانی که با این کتاب نتیجه گرفتن به من هم خبر بدن
۰۹۱۸۹۳۱۸۷۳۹
مهدی نصر
۱۳۹۷/۷/۵
خیلی خیلی عالی آشنایی با این کتاب یکی از معجزات زندگیم بود
رضا
۱۴۰۱/۴/۳
این کتاب عالی هست و می‌تونه بهترین کتاب برای شروع آگاهی و شناخت قدرت ذهن و حقایق زندگی باشه. شاید از نظر بعضی دوستان در این کتاب مطالب بارها تکرار شده اما شاید هدف نویسنده هم همین بوده که با تکرار و تکرار اثرگذاری مطالب را در ذهن خواننده بیشتر کنه. توصیه میکنم بعد از این کتاب، کتاب ماورای طبیعی شدن را هم بخوانید و ببینید سالها بعد از جوزف مورفی، دکتر جو دیسپنزا بصورت علمی و گسترده‌تر همین مطالب را تایید کرده
زهرا فتحی
۱۴۰۳/۱/۲۵
به نظر من برای شروع از صفر انسان اول باید ذهنش رو درست کنه چون مانع موفقیت و پیشرفتش میشه اول باید ذهنیتش رو داشته باشی بعد مهارت در رتبه دوم قرار داره، این کتاب فوق العاده است پیشنهاد میکنم بخونید در مورد ذهن خوداگاه و ناخوداگاه خیلی عالی توضیح داده شده
جاداره چندین مرتبه خوانده بشه، اگر قدرت ذهن ناخوداگاه رو درک کنیم مطمئنا به موفقیت‌های زیادی دست پیدا میکنیم
مصطفی رحیمی نژاد
۱۳۹۹/۱/۱۵
سلام هر نویسنده‌ای یک شاهکار دارد و این کتاب بهترین اثردکتر مورفی میتونه باشه مثال‌های ساده و کاربردی با مهارت تمام علم خودش را به شما انتقال می‌دهد تا به شما دربه کار گیری ذهن ناخودآگاه خودتان کمک کند و به خواسته‌ها و آرزو‌های خودتان برسید امیدوارم برای شما هم وطن‌های عزیزم هم مفید باشه ‌و به همه آرزوهاتون برسید
اسماعیل سبحانلو
۱۴۰۲/۳/۲۴
سلام دوستان. این که نظرم خوب برای اینکه بعد. ذهن تون فعال نمیشه با خواندنش. کتاب مقدماتی برای آماده کردن ذهن عالی روش موثری هست
که نمیشه بیان کرد هرروز میبینیمش
ولی بی توجهیم کل جهان گرد
تو چشمای ما قرار گرفته ما نیروی گرانش جهان هستیم و نقطه‌های اصلی دنیای فانی محدود. تا قیامت.
Rohollah Saeedy
۱۳۹۷/۷/۲۸
این کتاب برای کسانی مفید است که به دنبال کشف قوانین جهان خلقت و استفاده از قانون جذب هستند و کلا کسانی دوست دارند اختیار زندگی خودشون رو به دست بگیرند
Ali chakernezhad
۱۴۰۲/۸/۲۷
کتاب بسیار مفید و کاربردی بود. همه ما در زندگیموم‌ لحظاتی رو تجربه کردیم که فراتر از حالات همیشگیمون رفتار کردیم. اون زمان، دقیقا زمانی بوده‌ که ایمان و باورمون حداکثر بوده. این کتاب هم دقیقا همین موضوع رو به صورتی کاملا قابل مفهوم میخواد بگه. ترجمه خوبی و متن کاملا روان و ساده‌ای داشت.
مریم ابراهیمی
۱۴۰۲/۳/۳۱
کتاب بسیار اموزنده و جالبی بود متن بسیار روان و گویا بود شناخت ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه نیازمند تلاش فراوان پشتکار و تمرین هست و خواندن یک کتاب و تکرار مجدد مطالعه بهتر از خواندن چند کتاب برای یک بار است و این گونه کتاب‌های موفقیت نیاز به مرور دارد تا درک عمیق ایجاد گردد با تشکر از همکاران کتابراه
محمودصحرائی
۱۴۰۱/۳/۲۹
اگه به دستورات این کتاب عمل کنید و ملکه ذهن شود امراض لاعلاج شفا می‌یابند فقط به عقیده من ضمیرناخودآگاه هر شخصی مربوط به خود اوست وخدا یک چیز دیگری است او یکی است و خالق همه چیز ازجمله ضمایرناخودآگاه است بلکه نه به عقیده نویسنده که گفته ضمیرناخودآگاه انسان همان خداست
مشاهده همه نظرات 317

راهنمای مطالعه کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

برای دریافت کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.