دانلود کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه نوشته‌ی ژوزف مورفی، به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌‌های سال به شما می‌آموزد که عادات فکری و تصاویر ذهنی‌تان، سرنوشت شما را رقم می‌زنند؛ چرا که انسان همان چیزی است که در ضمیر ناخودآگاهش می‌اندیشد.

پیشینه‌ی کشف و مطالعه‌ی قدرت ذهن به قبل از مطالعات فروید، قرن 18، بازمی‌گردد. در هر ثانیه حدود دو میلیون واحد اطلاعات به سیستم عصبی انسان وارد می‌شود و ما در حالت هوشیاری، تنها قادر به درک 10 درصد از این بمباران اطلاعاتی هستیم. به‌ محض اینکه توجه‌مان را به چیزی جلب می‌کنیم، ذهن آگاه می‌شود. بعضی از قسمت‌های فیزیولوژیکی مانند قلب، ریه‌ها، کلیه‌ها و سیستم ایمنی بدن همیشه ناخودآگاه می‌ماند. البته جای تعجبی وجود ندارد که ذهن ناخودآگاه همیشه مراقب ماست.

قدرت ذهن ناخودآگاه (The Power of Your Subconscious Mind)، می‌تواند شما را از بیماری نجات دهد و از نو سرزنده و قوی نماید. شما با آموزه‌های این کتاب یاد می‌گیرید چگونه از قدرت‌های درونی‌تان استفاده کنید، در زندان ترس را بگشایید و به یک زندگی پا خواهید گذاشت که  از آن با عنوان آزادی مطلق انسان‌ها یاد می‌کنند.

ژوزف مورفی (Joseph Murphy)، در این کتاب که از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال بوده و به 17 زبان زنده‌ی دنیا برگردان‌ شده است، به‌ خوبی از پس مفاهیم ذهن هوشیار و نیمه هوشیار برآمده است. قدرت ذهن ناخودآگاه پس از گذشت سال‌های متوالی، هر ساله جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های سال معرفی می‌شود. سادگی و داستان‌های ذکر شده در متن، کتاب را برای عامه‌ی مردم قابل‌ درک‌تر کرده است. علاوه بر توصیف و تشریح الگوهای کاربردی، کتاب "توان‌گری حق شماست" نیز به‌ ضمیمه آورده شده است.

در بخشی از کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه می‌خوانیم:

در اینجا تکنیک ساده‌ای آمده است که با استفاده از آن، شما می‌توانید در هر زمینه‌ای کمک بگیرید: ذهن و جسمتان را بی‌حرکت کنید. به جسمتان بگویید که آرام باشد؛ باید از شما اطاعت کند. آن هیچ اراده، قوه‌ی ابتکار یا شعور خودآگاهی ندارد. جسمتان همچون صفحه‌ی حساسی است که افکار و عقاید شما را ثبت می‌کند. به هیچ‌چیز توجه نکنید؛ به حل مسئله‌ی خود متمرکز شوید. سعی کنید که با ذهن ناخودآگاه‌تان، آن را حل نماید. در این فکر باشید که از راه حل بی‌نظیر خود، چقدر خوشحال خواهید شد. اگر این راه حل بی‌نظیر اکنون از آن شما بود، چه حسی داشتید؟ همان را احساس کنید.

اجازه دهید تا ذهن‌تان درگیر حسی آرامش‌بخش شود و سپس به خواب رود. وقتی بیدار شدید و [هنوز] به جوابی نرسیده بودید، خود را با کارهای دیگر سرگرم کنید. شاید وقتی شما درگیر کار دیگری باشید، مثل نان توستی که از توستر خارج می‌شود، پاسخ به ذهن‌تان خطور کند.

برای آن که ذهن ناخودآگاه شما به کمک‌تان بیاید راهی ساده، بهترین است. برای مثال، یک بار انگشتر گران‌بهایی را گم کردم که میراث اجدادی‌ام بود. همه‌جا را به دنبالش گشتم ولی نتوانستم آن را پیدا کنم. شب در حالتی که سکوت کرده بودم، با ناخودآگاهم صحبت کردم. قبل از آن که به خواب روم، گفتم: "تو همه‌چیز را می‌دانی؛ تو می‌دانی که آن انگشتر کجاست و اکنون جایش را به من نشان می‌دهی."

 ۴۴۰ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-289-245-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره‌ی نویسنده
سخن مترجم
پیش‌گفتار
فصل اول: گنجینه‌ی درون شما
فصل دوم: ذهن شما چگونه عمل می‌کند؟
فصل سوم: قدرت معجزه‌گر ناخودآگاه شما
فصل چهارم: شفای ذهنی در زمان‌های قدیم
فصل پنجم: ذهن درمانی در عصر مدرن
فصل ششم: تکنیک‌هایی کاربردی برای درمان‌های ذهنی
فصل هفتم: ناخودآگاه به سوی زندگی گرایش دارد
فصل هشتم: چگونه به نتایج دلخواه‌تان دست یابید؟
فصل نهم: چگونه از قدرت ناخودآگاه‌تان در جهت رسیدن به ثروت استفاده کنید
فصل دهم: ثروتمند بودن حق شماست
فصل یازدهم: ذهن ناخودآگاه‌تان در رسیدن به موفقیت همچون یک شریک است
فصل دوازدهم: دانشمندان از ذهن ناخودآگاه استفاده می‌کنند
فصل سیزدهم: ناخودآگاه‌تان و معجزات خواب
فصل چهاردهم: ذهن ناخودآگاه شما و مسایل زناشویی
فصل پانزدهم: ذهن ناخودآگاه و شادی شما
فصل شانزدهم: ذهن ناخودآگاه شما و روابط انسانی متعادل
فصل هفدهم: چگونه از ذهن ناخودآگاه‌تان برای بخشش استفاده کنید؟
فصل هجدهم: چگونه ناخودآگاه موانع ذهنی را از میان می‌برد؟
فصل نوزدهم: برای از بین بردن ترس، چگونه از ذهن ناخودآگاه‌تان استفاده کنید؟
فصل بیستم: چگونه از نظر روحی جوان بمانید
توانگری حق شما است

راهنمای دانلود کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

برای دانلود کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت ذهن ناخودآگاه
بهناز حسین بر
۱۳۹۷/۶/۲۱
محتوای کتاب قدرت بی‌نظیر ذهن و قدرت دقیق و برنامه ریزی شده خالق این جهان رو بیان میکنه. اینکه انسان تماما روح هس و جسم فیزیکی رو هدایت میکنه. می‌ستایم خدایی را که چنین سیستم قوی رو در جسم فیزیکی ما خلق کرد😍
مهدی نصر
۱۳۹۷/۷/۵
خیلی خیلی عالی آشنایی با این کتاب یکی از معجزات زندگیم بود
محمد محمدی
۱۳۹۷/۶/۱۷
نوشته‌های ژوزف مورفی بهترین هستش مخصوصا ککتاب قدرت فکر ش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵۹)