دانلود کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده

  • از: زهره زاهدی
  • ناشر: انتشارات آسمان نیلگون
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده

کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده اثر زهره زاهدی مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه پندآموز به دو زبان فارسی و انگلیسی است.

داستان‌های کتاب قصه عشق خدا (God’s Love strory) شرح اتفاقاتی هستند که ممکن است روزانه برای همه‌ی ما اتفاق بیفتند، اما شاید کم‌تر کسی از ما، مانند نویسندگان این داستان‌ها به‌ قدر کافی به آن‌ها توجه کند و بفهمد.

در زندگی لحظات ظریف و پر معنایی وجود دارند که در آن‌ها داستان‌هایی گاه مهم و تعیین‌ کننده شکل می‌گیرند. بعضی از ما مشاهده‌گر و دقیق‌تریم، و آن لحظات و داستان‌ها را می‌بینیم، الهام می‌گیریم و تحت تأثیرشان قرار می‌گیریم و گاه مسیر زندگی‌مان تغییر می‌کند.

بعضی دیگر از ما، بی‌تفاوت از کنارشان مانند سایر روزمرگی‌های زندگی می‌گذریم و فرصتی را برای دیدن و گرفتن پیام‌های خداوند از دست می‌دهیم.

در بخشی از کتاب قصه عشق خدا می‌خوانید:

روز کاری به پایان رسیده و شما در حال راندن به سمت خانه هستید. رادیو را روشن می‌کنید. خبری اغراق‌آمیز می‌شنوید دربارۀ دهکدۀ کوچکی در هند، که بعضی از ساکنینش به‌ طور ناگهانی و عجیبی در اثر یک آنفلوآنزا که پیش از آن هرگز دیده نشده بود، جان سپرده‌اند. در واقع آنفلوآنزا نیست، اما سه چهار نفر مرده‌اند و این جالب توجه است و تعدادی پزشک را به آن‌جا اعزام کرده‌اند که در این باره تحقیق کنند.

The day is over; you are driving home. You tune in your radio. You hear a little blurb about a little village in India where some villagers have died suddenly, strangely, of a flu that has never been seen before. It’s not influenza, but three or four fellows are dead, and it’s kind of interesting, and they’re sending some doctors over there to investigate it

 ۱۱۲ صفحه، ۹۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7575-00-0 

چاپ ۱۳۹۳: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

داستان کریسمس
A Christmas Story
عشق پدری
A FATHER’S LOVE
سکهٔ بابی
Bobby’s Dime
درمان آنفلوآنزا
Cure For the Flu
عزم راسخ
Determination
شستشو نمی‌خواهی؟
Do You Need A Washing
قصهٔ عشق خدا
God’s Love Story
رحمت
Grace
آیا هرگز از شما سرقت شده است؟
Have You Been Robbed
عجایب هفتگانهٔ جهان
The Seven Wonders of the World
برایت به قدر کافی آرزو می‌کنم
I Wish You Enough
گودال لجن
Mud Puddle
دست فروش
The salesman

راهنمای دانلود کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده

برای دانلود کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده

نظرات کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.