دانلود کتاب قصه‌های پریان: بهترین قصه‌های پریان شارل پرو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های پریان: بهترین قصه‌های پریان شارل پرو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قصه‌های پریان: بهترین قصه‌های پریان شارل پرو

کتاب قصه‌های پریان: بهترین قصه‌های پریان شارل پرو نوشته جادا فرنکیا برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» در نظر گرفته شده است. به نظر می‌رسد که آن‌ها به داستان‌های کهن که نسل‌های فراوانی از خواندن‌شان لذت برده‌اند، علاقه دارند.

کم و بیش غیرممکن است که بتوانیم زمان کودکی را بدون توجه به جهان فریبنده‌ی داستان‌های سرزمین پریان تصویرسازی کنیم. دخترک‌های یتیم، دیوها، غول‌ها، جادوگرها، پری‌ها و … همین‌ها هستند که دختران و پسران همه‌ی کشورها را در کل زمان‌ها به جوش و خروش آورده‌اند.

جادا فرنکیا (Giada Francia) در کتاب قصه‌های پریان: بهترین قصه‌های پریان شارل پرو (Classic Fairy Tales of Charles Perrault) داستان‌های سیندرلا، شنل قرمزی، زیبای خفته، گربه‌ی چکمه‌پوش، بند انگشتی و ... را بازنویسی کرده است. خیلی از والدین این قصه‌های کهن فراموش نشدنی را برای فرزندانشان خوانده‌اند.

در بخشی از کتاب قصه‌های پریان: بهترین قصه‌های پریان شارل پرو می‌خوانیم:

روزی روزگاری بازرگان ثروتمندی با همسر و دختر کوچکش زندگی می‌کرد. چند سال زندگی آن‌ها با خوشی و خوشبختی سپری شد، اما ناگهان همسر بازرگان بیمار شد و بعد از مدتی از دنیا رفت. بازرگان نمی‌خواست وقتی برای تجارت به سفرهای طولانی می‌رود، دخترکش تنها بماند؛ به همین دلیل تصمیم گرفت دوباره ازدواج کند تا شاید دخترش دوباره بتواند مهر مادری را ببیند. البته او می‌دانست هیچکس نمی‌تواند جای همسرش را در قلب او و دخترش بگیرد.

همسر جدید بازرگان، بیوه‌زنی بود که دو دختر داشت و بازرگان امیدوار بود این دخترها همبازی‌های خوبی برای دخترش بشوند و او به کمک آن‌ها بتواند دوری پدر و مرگ مادرش را راحت‌تر تحمل کند. بازرگان به سفری طولانی رفت، و کمی بعد...

 ۹۶ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6767-63-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سیندرلا
ریکی‌کاکلی
شنل قرمزی
دختری در پوست خر
قورباغه و الماس
ریش آبی
گربه‌ی چکمه‌پوش
بند انگشتی
زیبای خفته

راهنمای دانلود کتاب قصه‌های پریان: بهترین قصه‌های پریان شارل پرو

برای دانلود کتاب قصه‌های پریان: بهترین قصه‌های پریان شارل پرو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قصه‌های پریان: بهترین قصه‌های پریان شارل پرو
زاها م
۱۳۹۹/۳/۱۰
عالیه، برای دخترم که ۵سالشه میخونمش خیلی خوشش میاد
مرجان جلیلی
۱۳۹۹/۹/۶
عالی بود و ممنون از کتابراه
ستایش حسنی
۱۳۹۹/۹/۳
داستانش قشنگه ولی نقاشی هاش خیلی خیلی خیلی خیلی بده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)